Als Kuifje naar Duitsland: 'EK-shirts Duivels gelekt'

door
Als Kuifje naar Duitsland: 'EK-shirts Duivels gelekt'

Aanstaande zaterdag komen de Rode Duivels te weten wie hun tegenstanders worden tijdens de EK-groepsfase. Vervolgens kan het maandenlange gespeculeer over de selectie losbarsten. En het wordt ook uitkijken in welke tenues de Belgen zullen aantreden in Duitsland.

Naar goede gewoonte worden de deelnemers aan de grote interland-toernooien telkens voorzien van gloednieuwe outfits. In het recente verleden zorgde dat bij de Belgen voor gemengde reacties. De retro-shirts waarmee de zilveren medaille werd veroverd op het WK 2018, werden bijvoorbeeld op heel wat enthousiasme onthaald. 

Vorig jaar verdedigden de Rode Duivels ons land op het WK in Qatar dan weer in een bedenkelijk model. Zo werden de truitjes met het opvallende vlammetjes-motief op de mouwen door heel wat fans als 'darts-shirts' gezien. Gelukkig worden die tenues voor het komende EK weer ingeruild voor een nieuw model.

LEES OOK: 'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Inspiratie door stripicoon

De officiële lancering van die nieuwe uitrustingen volgt allicht pas te vroegste tijdens de volgende interland-break in maart. Maar op de sociale media doen nu al modellen de ronde van hoe de nieuwe Adidas-tenues er mogelijk gaan uitzien.

Voor de 'thuisshirts' zou men kiezen voor een sober maar strak model in het bordeaux-rood. De afwerking zou in het geel zijn, de broekjes zijn logischerwijs zwart. Het tweede tenue zou dan weer blauw kleuren met een witte afwerking. Naar verluidt een verwijzing naar het Belgische stripicoon Kuifje.

Bond houdt lippen stijf

Of Romelu Luaku en co effectief met deze truitjes zullen aantreden in Duitsland is voorlopig koffiedik kijken. Bij Het Laatste Nieuws stak men alvast zijn licht op bij de KBVB. De bond wil/kan echter bevestigen noch ontkennen dat het om deze tenues gaat. Het blijft voorlopig dus nog even speculeren.

 

Geslaagd model van thuisshirt?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

133
133
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

67
67
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

70
70
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

157
157
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

258
258
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

81
81
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

153
153
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

487
487
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

118
118
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

211
211
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

405
405
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

199
199
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

266
266
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

525
525
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws