Als Kuifje naar Duitsland: 'EK-shirts Duivels gelekt'

door
Als Kuifje naar Duitsland: 'EK-shirts Duivels gelekt'

Aanstaande zaterdag komen de Rode Duivels te weten wie hun tegenstanders worden tijdens de EK-groepsfase. Vervolgens kan het maandenlange gespeculeer over de selectie losbarsten. En het wordt ook uitkijken in welke tenues de Belgen zullen aantreden in Duitsland.

Naar goede gewoonte worden de deelnemers aan de grote interland-toernooien telkens voorzien van gloednieuwe outfits. In het recente verleden zorgde dat bij de Belgen voor gemengde reacties. De retro-shirts waarmee de zilveren medaille werd veroverd op het WK 2018, werden bijvoorbeeld op heel wat enthousiasme onthaald. 

Vorig jaar verdedigden de Rode Duivels ons land op het WK in Qatar dan weer in een bedenkelijk model. Zo werden de truitjes met het opvallende vlammetjes-motief op de mouwen door heel wat fans als 'darts-shirts' gezien. Gelukkig worden die tenues voor het komende EK weer ingeruild voor een nieuw model.

LEES OOK: 'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

Inspiratie door stripicoon

De officiële lancering van die nieuwe uitrustingen volgt allicht pas te vroegste tijdens de volgende interland-break in maart. Maar op de sociale media doen nu al modellen de ronde van hoe de nieuwe Adidas-tenues er mogelijk gaan uitzien.

Voor de 'thuisshirts' zou men kiezen voor een sober maar strak model in het bordeaux-rood. De afwerking zou in het geel zijn, de broekjes zijn logischerwijs zwart. Het tweede tenue zou dan weer blauw kleuren met een witte afwerking. Naar verluidt een verwijzing naar het Belgische stripicoon Kuifje.

Bond houdt lippen stijf

Of Romelu Luaku en co effectief met deze truitjes zullen aantreden in Duitsland is voorlopig koffiedik kijken. Bij Het Laatste Nieuws stak men alvast zijn licht op bij de KBVB. De bond wil/kan echter bevestigen noch ontkennen dat het om deze tenues gaat. Het blijft voorlopig dus nog even speculeren.

 

Geslaagd model van thuisshirt?

Meest recent

Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

0
0
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

41
41
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

93
93
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

107
107
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

77
77
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

237
237
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

259
259
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

162
162
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

116
116
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

425
425
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

92
92
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

151
151
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

144
144
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

73
73
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

76
76
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

81
81
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

248
248
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

196
196
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

333
333
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

503
503
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

215
215
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

401
401
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

61
61
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

188
188
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

176
176

Meer sportnieuws