Heynen legt de vinger op de wonde na nederlaag van KRC Genk

door
Heynen legt de vinger op de wonde na nederlaag van KRC Genk

KRC Genk speelde belabberd op het veld van Standard en verloor met 1-0. De Limburgers blijven wisselvallig spelen en het wordt tijd dat ze echt eens een constante gaan krijgen in hun prestaties. Mark McKenzie en Bryan Heynen spraken na nederlaag met de media.

McKenzie sprak bij Sporza over het verlies. "We mogen geen excuses zoeken. Het was vandaag een echte strijd en dan moeten we gewoon beter doen. We spelen veel wedstrijden, maar daar hebben we vorig jaar ook gewoon voor geknokt", aldus de Amerikaanse verdediger.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Heynen slaat mea culpa

Racing Genk verloor met 1-0 en voor aanvoerder Heynen was het een moeilijke avond. De ervaren kracht ging bij de 1-0 mee in de fout. Hij stak zich achteraf ook niet weg bij Het Belang van Limburg.

"Er moet altijd iemand in de fout gaan bij een goal. Het is makkelijk om dan met de vinger naar mij te wijzen. Ik wil gerust die verantwoordelijkheid op mij nemen hoor. Maakt mij niet uit. Maar ik denk dat Ngoy die bal oppikt op de middenlijn. Dan moeten ze volgens mij nog altijd de helft van het veld oversteken om die voorzet te trappen. Maar nogmaals: ik wil gerust die verantwoordelijkheid op mij nemen."

Boze Vrancken

Trainer Wouter Vrancken was boos na de match. "De coach was niet content, nee. Niemand was content. Het was gewoon niet goed genoeg."

Genk moet in 2023 nog aan de bak tegen Fiorentina, AA Gent, KV Oostende, KAS Eupen, Cukaricki, KV Kortrijk, Anderlecht en Antwerp. Daar moet het toch veel betere resultaten gaan behalen, want voorlopig is die 24 op 45 veel te weinig voor een ploeg met deze kwaliteit in de kern.

Speelt dit Genk mee voor de titel?

Meest recent

"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

0
0
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

24
24
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

80
80
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

120
120
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

59
59
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

102
102
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

362
362
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

46
46
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

83
83
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

34
34
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

440
440
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

527
527
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

187
187
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

280
280
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

332
332
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

222
222
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

74
74
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

240
240
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

238
238
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

472
472
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

515
515
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

414
414
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

201
201
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

489
489
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1220
1220

Meer sportnieuws