Heynen legt de vinger op de wonde na nederlaag van KRC Genk

door
Heynen legt de vinger op de wonde na nederlaag van KRC Genk

KRC Genk speelde belabberd op het veld van Standard en verloor met 1-0. De Limburgers blijven wisselvallig spelen en het wordt tijd dat ze echt eens een constante gaan krijgen in hun prestaties. Mark McKenzie en Bryan Heynen spraken na nederlaag met de media.

McKenzie sprak bij Sporza over het verlies. "We mogen geen excuses zoeken. Het was vandaag een echte strijd en dan moeten we gewoon beter doen. We spelen veel wedstrijden, maar daar hebben we vorig jaar ook gewoon voor geknokt", aldus de Amerikaanse verdediger.

Heynen slaat mea culpa

Racing Genk verloor met 1-0 en voor aanvoerder Heynen was het een moeilijke avond. De ervaren kracht ging bij de 1-0 mee in de fout. Hij stak zich achteraf ook niet weg bij Het Belang van Limburg.

"Er moet altijd iemand in de fout gaan bij een goal. Het is makkelijk om dan met de vinger naar mij te wijzen. Ik wil gerust die verantwoordelijkheid op mij nemen hoor. Maakt mij niet uit. Maar ik denk dat Ngoy die bal oppikt op de middenlijn. Dan moeten ze volgens mij nog altijd de helft van het veld oversteken om die voorzet te trappen. Maar nogmaals: ik wil gerust die verantwoordelijkheid op mij nemen."

Boze Vrancken

Trainer Wouter Vrancken was boos na de match. "De coach was niet content, nee. Niemand was content. Het was gewoon niet goed genoeg."

Genk moet in 2023 nog aan de bak tegen Fiorentina, AA Gent, KV Oostende, KAS Eupen, Cukaricki, KV Kortrijk, Anderlecht en Antwerp. Daar moet het toch veel betere resultaten gaan behalen, want voorlopig is die 24 op 45 veel te weinig voor een ploeg met deze kwaliteit in de kern.

Speelt dit Genk mee voor de titel?

Meest recent

Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

1
1
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

24
24
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

18
18
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

38
38
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

48
48
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

45
45
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

277
277
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

308
308
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

56
56
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

171
171
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

221
221
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

58
58
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

149
149
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

51
51
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

27
27
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

375
375
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

469
469
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

395
395
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

41
41
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

333
333
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

351
351
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

330
330
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

326
326

Meer sportnieuws