Heynen legt de vinger op de wonde na nederlaag van KRC Genk

door
Heynen legt de vinger op de wonde na nederlaag van KRC Genk

KRC Genk speelde belabberd op het veld van Standard en verloor met 1-0. De Limburgers blijven wisselvallig spelen en het wordt tijd dat ze echt eens een constante gaan krijgen in hun prestaties. Mark McKenzie en Bryan Heynen spraken na nederlaag met de media.

McKenzie sprak bij Sporza over het verlies. "We mogen geen excuses zoeken. Het was vandaag een echte strijd en dan moeten we gewoon beter doen. We spelen veel wedstrijden, maar daar hebben we vorig jaar ook gewoon voor geknokt", aldus de Amerikaanse verdediger.

Heynen slaat mea culpa

Racing Genk verloor met 1-0 en voor aanvoerder Heynen was het een moeilijke avond. De ervaren kracht ging bij de 1-0 mee in de fout. Hij stak zich achteraf ook niet weg bij Het Belang van Limburg.

"Er moet altijd iemand in de fout gaan bij een goal. Het is makkelijk om dan met de vinger naar mij te wijzen. Ik wil gerust die verantwoordelijkheid op mij nemen hoor. Maakt mij niet uit. Maar ik denk dat Ngoy die bal oppikt op de middenlijn. Dan moeten ze volgens mij nog altijd de helft van het veld oversteken om die voorzet te trappen. Maar nogmaals: ik wil gerust die verantwoordelijkheid op mij nemen."

Boze Vrancken

Trainer Wouter Vrancken was boos na de match. "De coach was niet content, nee. Niemand was content. Het was gewoon niet goed genoeg."

Genk moet in 2023 nog aan de bak tegen Fiorentina, AA Gent, KV Oostende, KAS Eupen, Cukaricki, KV Kortrijk, Anderlecht en Antwerp. Daar moet het toch veel betere resultaten gaan behalen, want voorlopig is die 24 op 45 veel te weinig voor een ploeg met deze kwaliteit in de kern.

Speelt dit Genk mee voor de titel?

Meest recent

Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

13
13
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

53
53
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

25
25
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

74
74
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

60
60
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

87
87
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

41
41
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

28
28
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

168
168
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

76
76
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

239
239
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

339
339
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

93
93
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

171
171
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

357
357
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

170
170
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

353
353
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

149
149
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

364
364
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

348
348
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

309
309
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

598
598
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

617
617
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

114
114
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

222
222

Meer sportnieuws