Heynen legt de vinger op de wonde na nederlaag van KRC Genk

515 stemmen
Heynen legt de vinger op de wonde na nederlaag van KRC Genk

KRC Genk speelde belabberd op het veld van Standard en verloor met 1-0. De Limburgers blijven wisselvallig spelen en het wordt tijd dat ze echt eens een constante gaan krijgen in hun prestaties. Mark McKenzie en Bryan Heynen spraken na nederlaag met de media.

McKenzie sprak bij Sporza over het verlies. "We mogen geen excuses zoeken. Het was vandaag een echte strijd en dan moeten we gewoon beter doen. We spelen veel wedstrijden, maar daar hebben we vorig jaar ook gewoon voor geknokt", aldus de Amerikaanse verdediger.

Heynen slaat mea culpa

Racing Genk verloor met 1-0 en voor aanvoerder Heynen was het een moeilijke avond. De ervaren kracht ging bij de 1-0 mee in de fout. Hij stak zich achteraf ook niet weg bij Het Belang van Limburg.

"Er moet altijd iemand in de fout gaan bij een goal. Het is makkelijk om dan met de vinger naar mij te wijzen. Ik wil gerust die verantwoordelijkheid op mij nemen hoor. Maakt mij niet uit. Maar ik denk dat Ngoy die bal oppikt op de middenlijn. Dan moeten ze volgens mij nog altijd de helft van het veld oversteken om die voorzet te trappen. Maar nogmaals: ik wil gerust die verantwoordelijkheid op mij nemen."

Boze Vrancken

Trainer Wouter Vrancken was boos na de match. "De coach was niet content, nee. Niemand was content. Het was gewoon niet goed genoeg."

Genk moet in 2023 nog aan de bak tegen Fiorentina, AA Gent, KV Oostende, KAS Eupen, Cukaricki, KV Kortrijk, Anderlecht en Antwerp. Daar moet het toch veel betere resultaten gaan behalen, want voorlopig is die 24 op 45 veel te weinig voor een ploeg met deze kwaliteit in de kern.

Speelt dit Genk mee voor de titel?

Meest recent

Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

23
23
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

346
346
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

159
159
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

132
132
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

148
148
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

115
115
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

46
46
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

44
44
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

53
53
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

141
141
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

494
494
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

91
91
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

173
173
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

347
347
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1017
1017
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

187
187
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

989
989
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

170
170
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

465
465
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

865
865

Meer sportnieuws