Nielsen eerlijk: "Of ik spijt heb van keuze voor Club?"

1350
Nielsen eerlijk:

Club Brugge wist in de voorbije jaren een pak geld op te halen met de verkoop van spelers, maar liet zelf ook de nodige miljoenen rollen om zich te versterken. Die investeringen pakten echter niet allemaal even goed uit. Ook achter Casper Nielsen blijven de nodige vraagtekens staan.

De Deense middenvelder voetbalt sinds 2019 in ons land. Union SG kon hem destijds uit zijn vaderland wegplukken bij Odense BK. En bij de Brusselaars groeide Nielsen al snel uit tot een vaste kracht. Hij hielp de Unionisten mee aan de titel in de Challenger Pro League en het ticket voor de Jupiler Pro League.

In de eerste divisie kon Nielsen zijn goede prestaties bevestigen. Bij Union groeide hij uit tot één van de betere middenvelders op de Belgische, nog geen jaar geleden eindigde hij zelfs op de tweede plaats bij de Gouden Schoen-verkiezing. 

LEES OOK: Ref van Driessche verrast voetbalwereld met spraakmakend geheim

Onvoldoende impact

Die prestaties waren niet voldoende om Union aan de landstitel te helpen, maar leverden hem wel een toptransfer op. Verschillende ploegen toonden interesse in zijn diensten, uiteindelijk was het Club Brugge dat hem overnam voor ruim 6 miljoen euro.

Bij Blauw-Zwart begon Nielsen aanvankelijk ook goed. Maar naarmate het seizoen vorderde kreeg hij af te rekenen met blessures en belandde hij op een zijspoor. En ook in de huidige jaargang heeft hij het lastig om een vaste basisplaats te veroveren. Zijn impact is dan ook veel kleiner dan bij Union.

Uitdaging in Brugge

Desondanks maakt Nielsen zich in een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws sterk dat hij nog steeds achter zijn keuze voor Club staat. "Ik heb hoegenaamd geen spijt van mijn keuze. Ik zou - zelfs met alles wat ik weet - opnieuw dezelfde keuze maken. En ik had best wel meerdere, goede opties... Maar ik hou van de uitdaging hier", aldus de Deen.

Nielsen verdient een vaste basisplek bij Club ...

Meest recent

Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

14
14
Ref van Driessche verrast voetbalwereld met spraakmakend geheim

De ene dag staat hij op het veld om de grootste voetbalsterren in het gareel te houden, ooit stond ...

10
10
KV Kortrijk roept straffe taal na stuntje tegen Standard

KV Kortrijk speelde gelijk tegen Standard Luik. De Kerels lijken dit seizoen tegen degradatie te ...

30
30
Thorup zet KRC Genk-spelers ferm op hun plek

KRC Genk ging met het kleinste verschil onderuit tegen KV Mechelen, een ferme mokerslag voor de ...

75
75
David Hubert sneert streng ondanks winst Union

Union SG wist te winnen van SK Beveren en is nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League. Toch is ...

15
15
Vanhoutte vergeleken met Belgisch icoon: "Begrijp het wel"

Charles Vanhoutte heeft zich bijzonder snel opgewerkt tot een vaste waarde bij Feyenoord. De ...

27
27
Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Roméo Lavia kende een sterke interlandperiode bij de Rode Duivels, maar vervolgens werd hij ...

26
26
Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Bij Chelsea startte Roméo Lavia in de basis tegen Manchester United. De Rode Duivel toonde ...

65
65
TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

517
517
Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Nikola Storm staat onder contract bij Westerlo, maar de middenvelder ligt momenteel in de ...

185
185
KRC Genk briest op arbitrage: Matte Smets is woedend

KRC Genk ging tegen KV Mechelen kopje onder. De Limburgers verloren met het kleinste verschil en de ...

300
300
Penders verbaast na zeperd: Xabi Alonso kijkt ogen uit

Mike Penders staat onder de lat bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. Bij zijn ...

99
99
Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

De supporters van Beerschot hebben zaterdag tijdens de wedstrijd tegen Francs Borains nog eens ...

104
104
Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Marc Coucke stapte jaren geleden in de voetbalwereld, eerst bij KV Oostende en vervolgens bij RSC ...

114
114
Nilis en Stijnen halen hard uit: "Laagste van het laagste!"

Een pijnlijke herinnering die voor Luc Nilis nog altijd bijzonder zwaar weegt, is opnieuw opgerakeld ...

226
226
Zulte Waregem verwacht meer: "Geduld hebben"

Ousseynou Niang was afgelopen zomer een van de opvallendste aanwinsten van Zulte Waregem. De ...

79
79
'Bayern München zet alles op alles voor knaldeal met Arsenal'

Er zou weleens een stevige transferbom kunnen ontploffen in de Premier League. Volgens Sky Sport ...

43
43
Still geniet: "Dit maakt ons beroep zo mooi"

Voor Edward Still wordt de confrontatie tussen Sporting Charleroi en RAAL La Louvière een ...

15
15
'Contract Lukaku op straat: hoop voor Anderlecht'

Romelu Lukaku trok afgelopen zomer van Napoli naar Fenerbahçe. Die overgang verloopt ...

227
227
Historische stunt: Engelse media in de ban van De Cuyper

Maxim De Cuyper stond zaterdag aan de basis van een historische zege van Brighton bij Manchester ...

756
756
‘Bayern vreest het ergste: Kompany krijgt monsteraanbod’

Vincent Kompany belandde vorige week in het ziekenhuis. Toch wil Bayern München hem nu al een ...

478
478
Na bizarre uitspraken Bornauw: Bruno verdedigt speler

RSC Anderlecht won overtuigend met 4-1 van Westerlo. Achteraf was Vitor Bruno nog lovend over een ...

176
176
Eén Buffalo maakt telkens het verschil in topwedstrijden

AA Gent verrast vriend en vijand dit seizoen. De Buffalo's staan eerste en doen het ook goed in ...

100
100
Doku krijgt er in Engeland snoeihard van langs

Manchester City ging zaterdag thuis onderuit tegen Brighton en in Engeland wordt al naar een ...

128
128
Stroeykens breekt de stilte na eerste goal in meer dan jaar

Er stond voor Anderlecht enorm veel druk op de wedstrijd tegen Westerlo, nadat het vorige week met ...

185
185

Meer sportnieuws