Nielsen eerlijk: "Of ik spijt heb van keuze voor Club?"

1350
Nielsen eerlijk:

Club Brugge wist in de voorbije jaren een pak geld op te halen met de verkoop van spelers, maar liet zelf ook de nodige miljoenen rollen om zich te versterken. Die investeringen pakten echter niet allemaal even goed uit. Ook achter Casper Nielsen blijven de nodige vraagtekens staan.

De Deense middenvelder voetbalt sinds 2019 in ons land. Union SG kon hem destijds uit zijn vaderland wegplukken bij Odense BK. En bij de Brusselaars groeide Nielsen al snel uit tot een vaste kracht. Hij hielp de Unionisten mee aan de titel in de Challenger Pro League en het ticket voor de Jupiler Pro League.

In de eerste divisie kon Nielsen zijn goede prestaties bevestigen. Bij Union groeide hij uit tot één van de betere middenvelders op de Belgische, nog geen jaar geleden eindigde hij zelfs op de tweede plaats bij de Gouden Schoen-verkiezing. 

LEES OOK: Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Onvoldoende impact

Die prestaties waren niet voldoende om Union aan de landstitel te helpen, maar leverden hem wel een toptransfer op. Verschillende ploegen toonden interesse in zijn diensten, uiteindelijk was het Club Brugge dat hem overnam voor ruim 6 miljoen euro.

Bij Blauw-Zwart begon Nielsen aanvankelijk ook goed. Maar naarmate het seizoen vorderde kreeg hij af te rekenen met blessures en belandde hij op een zijspoor. En ook in de huidige jaargang heeft hij het lastig om een vaste basisplaats te veroveren. Zijn impact is dan ook veel kleiner dan bij Union.

Uitdaging in Brugge

Desondanks maakt Nielsen zich in een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws sterk dat hij nog steeds achter zijn keuze voor Club staat. "Ik heb hoegenaamd geen spijt van mijn keuze. Ik zou - zelfs met alles wat ik weet - opnieuw dezelfde keuze maken. En ik had best wel meerdere, goede opties... Maar ik hou van de uitdaging hier", aldus de Deen.

Nielsen verdient een vaste basisplek bij Club ...

Meest recent

Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

31
31
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

237
237
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

52
52
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

52
52
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

352
352
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

65
65
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

227
227
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

645
645
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

64
64
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

164
164
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

988
988
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

244
244
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

206
206
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

103
103
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

414
414
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

751
751
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

170
170
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

312
312
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

112
112
'Leegloop in Anderlecht: volledig elftal richting exit'

Nu het de League Phase van de Europa League kan ruiken, wordt het vizier bij RSC Anderlecht weer op ...

818
818
Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Met een zes op zes schoot Club Brugge vlot uit de startblokken, een lijn die Ivan Leko zondag tegen ...

783
783
'Soap rond Saliba escaleert: Anderlecht keert kar'

Dankzij de 0-3 zege tegen Kairat Almaty staat RSC Anderlecht met anderhalf been in de League Phase ...

652
652
‘Anderlecht-jeugdproduct gewild: terugkeer JPL lonkt’

RSC Anderlecht produceert jaarlijks veel talenten, maar een handvol breken door in de A-kern van ...

122
122
Nieuwe details oorlog Guiagon – Charleroi onthuld

Parfait Guiagon ligt in de clinch met Sporting Charleroi. Vooral een zware ruzie met Mehdi Bayat ...

125
125
'Toch nog kassa Club Brugge? Hernieuwde interesse Ordonez'

Vertrekt Joel Ordonez deze zomermercato nog? De centrale verdediger ligt in de lappenmand, maar ...

488
488

Meer sportnieuws