Nielsen eerlijk: "Of ik spijt heb van keuze voor Club?"

door
Nielsen eerlijk:

Club Brugge wist in de voorbije jaren een pak geld op te halen met de verkoop van spelers, maar liet zelf ook de nodige miljoenen rollen om zich te versterken. Die investeringen pakten echter niet allemaal even goed uit. Ook achter Casper Nielsen blijven de nodige vraagtekens staan.

De Deense middenvelder voetbalt sinds 2019 in ons land. Union SG kon hem destijds uit zijn vaderland wegplukken bij Odense BK. En bij de Brusselaars groeide Nielsen al snel uit tot een vaste kracht. Hij hielp de Unionisten mee aan de titel in de Challenger Pro League en het ticket voor de Jupiler Pro League.

In de eerste divisie kon Nielsen zijn goede prestaties bevestigen. Bij Union groeide hij uit tot één van de betere middenvelders op de Belgische, nog geen jaar geleden eindigde hij zelfs op de tweede plaats bij de Gouden Schoen-verkiezing. 

LEES OOK: Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

Onvoldoende impact

Die prestaties waren niet voldoende om Union aan de landstitel te helpen, maar leverden hem wel een toptransfer op. Verschillende ploegen toonden interesse in zijn diensten, uiteindelijk was het Club Brugge dat hem overnam voor ruim 6 miljoen euro.

Bij Blauw-Zwart begon Nielsen aanvankelijk ook goed. Maar naarmate het seizoen vorderde kreeg hij af te rekenen met blessures en belandde hij op een zijspoor. En ook in de huidige jaargang heeft hij het lastig om een vaste basisplaats te veroveren. Zijn impact is dan ook veel kleiner dan bij Union.

Uitdaging in Brugge

Desondanks maakt Nielsen zich in een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws sterk dat hij nog steeds achter zijn keuze voor Club staat. "Ik heb hoegenaamd geen spijt van mijn keuze. Ik zou - zelfs met alles wat ik weet - opnieuw dezelfde keuze maken. En ik had best wel meerdere, goede opties... Maar ik hou van de uitdaging hier", aldus de Deen.

Nielsen verdient een vaste basisplek bij Club ...

Meest recent

'Schokgolf in Napels: bliksemvertrek De Bruyne na één seizoen'

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

1
1
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

53
53
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

176
176
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

209
209
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

116
116
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

87
87
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

163
163
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

59
59
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

344
344
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

109
109
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

365
365
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

159
159
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

256
256
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

565
565
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

204
204
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

337
337
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

412
412
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

855
855
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

116
116
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

153
153
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

251
251
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

849
849

Meer sportnieuws