Nielsen eerlijk: "Of ik spijt heb van keuze voor Club?"

door
Nielsen eerlijk:

Club Brugge wist in de voorbije jaren een pak geld op te halen met de verkoop van spelers, maar liet zelf ook de nodige miljoenen rollen om zich te versterken. Die investeringen pakten echter niet allemaal even goed uit. Ook achter Casper Nielsen blijven de nodige vraagtekens staan.

De Deense middenvelder voetbalt sinds 2019 in ons land. Union SG kon hem destijds uit zijn vaderland wegplukken bij Odense BK. En bij de Brusselaars groeide Nielsen al snel uit tot een vaste kracht. Hij hielp de Unionisten mee aan de titel in de Challenger Pro League en het ticket voor de Jupiler Pro League.

In de eerste divisie kon Nielsen zijn goede prestaties bevestigen. Bij Union groeide hij uit tot één van de betere middenvelders op de Belgische, nog geen jaar geleden eindigde hij zelfs op de tweede plaats bij de Gouden Schoen-verkiezing. 

LEES OOK: 'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

Onvoldoende impact

Die prestaties waren niet voldoende om Union aan de landstitel te helpen, maar leverden hem wel een toptransfer op. Verschillende ploegen toonden interesse in zijn diensten, uiteindelijk was het Club Brugge dat hem overnam voor ruim 6 miljoen euro.

Bij Blauw-Zwart begon Nielsen aanvankelijk ook goed. Maar naarmate het seizoen vorderde kreeg hij af te rekenen met blessures en belandde hij op een zijspoor. En ook in de huidige jaargang heeft hij het lastig om een vaste basisplaats te veroveren. Zijn impact is dan ook veel kleiner dan bij Union.

Uitdaging in Brugge

Desondanks maakt Nielsen zich in een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws sterk dat hij nog steeds achter zijn keuze voor Club staat. "Ik heb hoegenaamd geen spijt van mijn keuze. Ik zou - zelfs met alles wat ik weet - opnieuw dezelfde keuze maken. En ik had best wel meerdere, goede opties... Maar ik hou van de uitdaging hier", aldus de Deen.

Nielsen verdient een vaste basisplek bij Club ...

Meest recent

Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

5
5
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

54
54
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

27
27
Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

131
131
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

70
70
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

52
52
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

48
48
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

84
84
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

64
64
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

158
158
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

54
54
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

337
337
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

226
226
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

659
659
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

367
367
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

71
71
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

414
414
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

560
560
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

709
709
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

155
155
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

285
285

Meer sportnieuws