Nielsen eerlijk: "Of ik spijt heb van keuze voor Club?"

1350 stemmen
Nielsen eerlijk:

Club Brugge wist in de voorbije jaren een pak geld op te halen met de verkoop van spelers, maar liet zelf ook de nodige miljoenen rollen om zich te versterken. Die investeringen pakten echter niet allemaal even goed uit. Ook achter Casper Nielsen blijven de nodige vraagtekens staan.

De Deense middenvelder voetbalt sinds 2019 in ons land. Union SG kon hem destijds uit zijn vaderland wegplukken bij Odense BK. En bij de Brusselaars groeide Nielsen al snel uit tot een vaste kracht. Hij hielp de Unionisten mee aan de titel in de Challenger Pro League en het ticket voor de Jupiler Pro League.

In de eerste divisie kon Nielsen zijn goede prestaties bevestigen. Bij Union groeide hij uit tot één van de betere middenvelders op de Belgische, nog geen jaar geleden eindigde hij zelfs op de tweede plaats bij de Gouden Schoen-verkiezing. 

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Onvoldoende impact

Die prestaties waren niet voldoende om Union aan de landstitel te helpen, maar leverden hem wel een toptransfer op. Verschillende ploegen toonden interesse in zijn diensten, uiteindelijk was het Club Brugge dat hem overnam voor ruim 6 miljoen euro.

Bij Blauw-Zwart begon Nielsen aanvankelijk ook goed. Maar naarmate het seizoen vorderde kreeg hij af te rekenen met blessures en belandde hij op een zijspoor. En ook in de huidige jaargang heeft hij het lastig om een vaste basisplaats te veroveren. Zijn impact is dan ook veel kleiner dan bij Union.

Uitdaging in Brugge

Desondanks maakt Nielsen zich in een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws sterk dat hij nog steeds achter zijn keuze voor Club staat. "Ik heb hoegenaamd geen spijt van mijn keuze. Ik zou - zelfs met alles wat ik weet - opnieuw dezelfde keuze maken. En ik had best wel meerdere, goede opties... Maar ik hou van de uitdaging hier", aldus de Deen.

Nielsen verdient een vaste basisplek bij Club ...

Meest recent

Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

35
35
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

31
31
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

67
67
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

61
61
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

46
46
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

195
195
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

83
83
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

288
288
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

308
308
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

83
83
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

334
334
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

41
41
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

478
478
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

334
334
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

427
427
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

156
156
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

76
76
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

134
134
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

113
113
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

56
56
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

231
231
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

301
301
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

140
140
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

83
83
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

843
843

Meer sportnieuws