'Anderlecht haalt international: deal in stroomversnelling'

957 stemmen
'Anderlecht haalt international: deal in stroomversnelling'

Jesper Fredberg houdt zijn ogen en oren gericht op eventuele opportuniteiten op de transfermarkt, en Hakon Valdimarsson (IF Elfsborg) valt zeker en vast in die categorie. De Zweedse club houdt zich alvast klaar voor een verkoop van hun doelman.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Anderlecht wil de beste doelman van de Allsvenskan

De 22-jarige behoort tot de absolute top in de Allsvenskan en hij werd onlangs genomineerd voor de titel van beste doelman in de Zweedse competitie. Valdimarsson is ook al twee keer genomineerd geworden als Speler van de Maand in Zweden, hij is de enige doelman die deze eer te beurt viel, en dan wel nog twee keer.

Zijn indrukwekkende prestaties zijn grotendeels verantwoordelijk voor het uitstekende seizoen van zijn club Elfsborg, de nummer twee in de Allsvenskan. Door zijn fantastische vorm heeft Valdimarsson alvast de aandacht getrokken van Anderlecht, volgens berichten van FotbollDirekt en ook Het Laatste Nieuws.

Valdimarsson definitief de nummer één van de IJslandse nationale ploeg

Valdimarsson (5 A-caps) heeft zich ook opgewerkt tot de eerste doelman van de IJslandse nationale ploeg, en hij zal met zekerheid het sluitstuk worden in de play-offs voor het EK 2024.

Bondscoach Age Hareide heeft de keuze tussen Valdimarsson, Rúnar Alex Rúnarsson, Elías Rafn Ólafsson, die allemaal speelden tijdens de kwalificatieronde, maar hij kiest Valdimarsson als de vaste nummer één.

Elfsborg bereidt vertrek Valdimarsson voor

Volgens het Zweedse Aftonbladet bereidt Elfsborg zich alvast voor op de toekomst zonder Valdimarsson. De club verwacht een vertrek van hun doelman in de komende wintermercato en Ricardo Friedrich (Kalmar FF) zou de nieuwe nummer één moeten worden. Op die manier ligt de weg voor Valdimarsson helemaal open naar Anderlecht.

Moet Anderlecht Valdimarsson halen?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

52
52
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

103
103
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

314
314
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

179
179
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

209
209
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

508
508
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws