'Real Madrid verbaast met Vinicius-vervanger'

486
'Real Madrid verbaast met Vinicius-vervanger'

De laatste interland-break van het kalenderjaar 2013 is weeral achter de rug en voor verschillende clubs leverde dat slecht nieuws op. Zo vielen heel wat spelers geblesseerd uit bij hun respectievelijke nationale ploegen. Ook Real Madrid kwam niet met de schrik vrij.

De Koninklijke wil dit seizoen opnieuw de landstitel overnemen van aartsrivaal FC Barcelona en mikt daarnaast op een fraai parcours in de Champions League. Die queeste is alvast goed van start gegaan. In La Liga telt het momenteel twee punten meer dan de titelverdediger. Ondertussen werd ook de volgende ronde van de CL gehaald.

Nochtans worden de Madrilenen geplaagd door het nodige blessureleed. Vlak voor het seizoen van start ging viel Thibaut Courtois immers maandenlang uit. Niet veel later liep ook Eder Militao een zware blessure op. En momenteel is het Vinicius Junior die voor de nodige muizenissen zorgt in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Vinicius maanden uit

De pijlsnelle flankaanvaller meldde zich begin vorige week bij de nationale ploeg van Brazilië voor het vervolg van de WK-kwalificaties. Maar in de eerste partij tegen Colombia (2-1-nederlaag) liep het meteen fout. Door een stevige overtreding moest Vinicius na amper een halfuurtje al noodgedwongen gewisseld worden.

En het verdict is behoorlijk zwaar. Zo meldt onder meer Marca dat de aanvaller dit kalenderjaar al zeker niet meer in actie zal komen. Bij complicaties zouden de revalidatie zelfs een aantal maanden in beslag kunnen nemen. Een flinke aderlating voor Real, de opties in de aanvalslinie zijn immers relatief beperkt.

PSG-flop in beeld

Volgens Spaanse bronnen zou het Madrileense bestuur dan ook van plan zijn om in te grijpen in januari. Zo zou Real mikken op de komst van een extra aanvaller. En daarbij wordt nu een verrassende naam geopperd. Zo stelt Fotomac dat het vizier is gericht op Mauro Icardi.

Na diens gecontesteerde vertrek bij Internazionale, slaagde de Argentijn er bij PSG nooit in om door te breken. Maar inmiddels heeft hij bij Galatasaray zijn beste vorm weer gevonden. Bovendien zou Icardi 'slechts' 13 miljoen euro kosten, waardoor hij een ideale oplossing op korte termijn vormt. Coach Carlo Ancelotti zou volgens het genoemde medium alvast het licht op groen hebben gezet.

Vinicius hoort bij de 10 beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

18
18
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

56
56
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

71
71
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

115
115
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

34
34
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

239
239
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

32
32
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

43
43
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

91
91
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

223
223
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

71
71
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

129
129
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

58
58
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

365
365
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

192
192
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

100
100
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

135
135
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

93
93
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

74
74

Meer sportnieuws