Riemer krijgt nieuw wapen: "Hij viel niet te stoppen"

door
Riemer krijgt nieuw wapen:

RSC Anderlecht pakte afgelopen zomer uit met een indrukwekkend transferoffensief. Daar plukken de Brusselaars nu ook de vruchten van met een voorlopige tweede plaats in de Jupiler Pro League. En de opties van coach Brian Riemer worden weldra nog wat groter.

Anderlecht eindigde vorig seizoen op een pijnlijke elfde plaatst in de eindstand van de JPL. Sportieve baas Jesper Fredberg besloot dan ook om alle zeilen bij te zetten tijdens de zomermercato. Zo haalde hij de ene aanwinst na de andere naar het Lotto Park.

De selectie van Riemer onderging dus een aanzienlijke kwaliteitsinjectie. Maar bij gebrek aan Europees voetbal is de kern op bepaalde posities wel heel breed. Zeker omdat ook verschillende jeugdproducten, zoals Théo Leoni en Mario Stroeykens, het erg goed doen.

LEES OOK: 'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Ashimeru op terugweg

Vooral op het middenveld is de weelde bijzonder groot. En die wordt weldra nog groter. Zo staat Yari Verschaeren steeds dichter bij zijn terugkeer na een zware blessure. De spelmaker werd aanvankelijk pas begin 2024 terug verwacht, maar maakte inmiddels alweer speelminuten in een oefenmatch.

Riemer krijgt er echter nog meer opties bij op zijn drukbevolkte middenveld. De Ghanees stond vorig seizoen doorgaans in de basis, maar door een spierblessure kwam hij in de huidige jaargang nog niet in actie bij de hoofdmacht. Daar lijkt snel verandering in te komen.

Sterk bij nationale ploeg

Zo bewees Ashimeru bij de nationale ploeg van Ghana dat hij helemaal klaar is om opnieuw minuten te maken bij Paars-Wit. Zo maakte hij indruk tijdens zijn invalbeurt tegen Madagaskar. "Hij heeft de match in zijn eentje veranderd. In de eerste helft konden we de Ghanezen onder controle houden, maar Ashimeru was niet af te stoppen", werd de Madagaskische bondscoach geciteerd bij La Dernière Heure. Afwachten nu of hij bij Paars-Wit de kans krijgt om die lijn door te trekken.

Ashimeru moet terug minuten krijgen bij RSCA ...

Meest recent

Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

22
22
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

137
137
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

186
186
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

331
331
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

220
220
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

177
177
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

208
208
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

51
51
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

189
189
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

99
99
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

250
250
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

457
457
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

293
293
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

256
256
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

224
224
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

335
335
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

313
313
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

127
127
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

380
380
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

90
90
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

321
321
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

125
125
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

84
84
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

213
213

Meer sportnieuws