Riemer krijgt nieuw wapen: "Hij viel niet te stoppen"

door
Riemer krijgt nieuw wapen:

RSC Anderlecht pakte afgelopen zomer uit met een indrukwekkend transferoffensief. Daar plukken de Brusselaars nu ook de vruchten van met een voorlopige tweede plaats in de Jupiler Pro League. En de opties van coach Brian Riemer worden weldra nog wat groter.

Anderlecht eindigde vorig seizoen op een pijnlijke elfde plaatst in de eindstand van de JPL. Sportieve baas Jesper Fredberg besloot dan ook om alle zeilen bij te zetten tijdens de zomermercato. Zo haalde hij de ene aanwinst na de andere naar het Lotto Park.

De selectie van Riemer onderging dus een aanzienlijke kwaliteitsinjectie. Maar bij gebrek aan Europees voetbal is de kern op bepaalde posities wel heel breed. Zeker omdat ook verschillende jeugdproducten, zoals Théo Leoni en Mario Stroeykens, het erg goed doen.

LEES OOK: Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

Ashimeru op terugweg

Vooral op het middenveld is de weelde bijzonder groot. En die wordt weldra nog groter. Zo staat Yari Verschaeren steeds dichter bij zijn terugkeer na een zware blessure. De spelmaker werd aanvankelijk pas begin 2024 terug verwacht, maar maakte inmiddels alweer speelminuten in een oefenmatch.

Riemer krijgt er echter nog meer opties bij op zijn drukbevolkte middenveld. De Ghanees stond vorig seizoen doorgaans in de basis, maar door een spierblessure kwam hij in de huidige jaargang nog niet in actie bij de hoofdmacht. Daar lijkt snel verandering in te komen.

Sterk bij nationale ploeg

Zo bewees Ashimeru bij de nationale ploeg van Ghana dat hij helemaal klaar is om opnieuw minuten te maken bij Paars-Wit. Zo maakte hij indruk tijdens zijn invalbeurt tegen Madagaskar. "Hij heeft de match in zijn eentje veranderd. In de eerste helft konden we de Ghanezen onder controle houden, maar Ashimeru was niet af te stoppen", werd de Madagaskische bondscoach geciteerd bij La Dernière Heure. Afwachten nu of hij bij Paars-Wit de kans krijgt om die lijn door te trekken.

Ashimeru moet terug minuten krijgen bij RSCA ...

Meest recent

Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

2
2
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

18
18
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

99
99
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

31
31
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

57
57
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

67
67
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

202
202
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

186
186
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

78
78
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

110
110
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

95
95
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

355
355
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

413
413
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

118
118
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

381
381
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

475
475
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

287
287
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

104
104
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

83
83
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

156
156
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

256
256
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

335
335
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

377
377
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

141
141

Meer sportnieuws