Standard stelt verrassende namen voor in technische staf

door
Standard stelt verrassende namen voor in technische staf

Standard draait een wisselvallig seizoen en bekleedt een voorlopig negende plaats. Niet zo lang geleden moesten de Rouches op zoek naar een nieuwe assistent na het plotse vertrek van Yaya Touré.

De ex-speler van FC Barcelona en Manchester City werd met veel toeters en bellen voorgesteld. Hij zou de rechterhand gaan vormen van Carl Hoefkens, maar zocht na enkele maanden al andere oorden op.

Touré vertrok richting het Midden-Oosten, waar hij aan de slag ging bij de nationale ploeg van Saoedi-Arabië. Hij zal er zijn ex-coach Roberto Mancini bijstaan. Standard bleef verweesd achter en startte meteen de zoektocht naar een opvolger.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Rouches maken nieuwe assistenten bekend

Die zoektocht is nu tot een einde gekomen. Standard stelt op zijn website Bernd Thijs en José Jeunechamps voor als nieuwe assistenten. Geoffrey Valenne zal dan weer een nieuwe functie krijgen, terwijl er afscheid wordt genomen van conditietrainer Renaat Philippaerts.

Thijs kent het huis van Standard

Thijs kent het huis van Standard maar al te goed. Hij speelde er van 1995 tot 2000 en trok 124 keer het truitje aan van de Rouches. Daarnaast speelde hij ook nog voor KRC Genk, Trabzonspor, Borussia Mönchengladbach en AA Gent. Na zijn carrière was hij al assistent bij AA Gent en twee clubs in het Midden-Oosten.

Jeunechamps was niet zo lang geleden nog aan de slag als hoofdcoach van RFC Seraing. Daarna trok hij naar Virton en FCV Dender (assistent) en nu dus naar de Vurige Stede.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Standard verrast met beslissing over Euvrard'
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'
297

Goede zet van Standard?

Meest recent

Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

16
16
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

87
87
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

60
60
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

53
53
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

60
60
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

57
57
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

76
76
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

85
85
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

113
113
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

41
41
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

138
138
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

216
216
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

471
471
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

396
396
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

321
321
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

289
289
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

194
194
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

167
167
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

101
101
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

312
312
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

498
498
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

212
212
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

238
238
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

339
339
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

522
522

Meer sportnieuws