Standard stelt verrassende namen voor in technische staf

door
Standard stelt verrassende namen voor in technische staf

Standard draait een wisselvallig seizoen en bekleedt een voorlopig negende plaats. Niet zo lang geleden moesten de Rouches op zoek naar een nieuwe assistent na het plotse vertrek van Yaya Touré.

De ex-speler van FC Barcelona en Manchester City werd met veel toeters en bellen voorgesteld. Hij zou de rechterhand gaan vormen van Carl Hoefkens, maar zocht na enkele maanden al andere oorden op.

Touré vertrok richting het Midden-Oosten, waar hij aan de slag ging bij de nationale ploeg van Saoedi-Arabië. Hij zal er zijn ex-coach Roberto Mancini bijstaan. Standard bleef verweesd achter en startte meteen de zoektocht naar een opvolger.

LEES OOK: Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

Rouches maken nieuwe assistenten bekend

Die zoektocht is nu tot een einde gekomen. Standard stelt op zijn website Bernd Thijs en José Jeunechamps voor als nieuwe assistenten. Geoffrey Valenne zal dan weer een nieuwe functie krijgen, terwijl er afscheid wordt genomen van conditietrainer Renaat Philippaerts.

Thijs kent het huis van Standard

Thijs kent het huis van Standard maar al te goed. Hij speelde er van 1995 tot 2000 en trok 124 keer het truitje aan van de Rouches. Daarnaast speelde hij ook nog voor KRC Genk, Trabzonspor, Borussia Mönchengladbach en AA Gent. Na zijn carrière was hij al assistent bij AA Gent en twee clubs in het Midden-Oosten.

Jeunechamps was niet zo lang geleden nog aan de slag als hoofdcoach van RFC Seraing. Daarna trok hij naar Virton en FCV Dender (assistent) en nu dus naar de Vurige Stede.

Goede zet van Standard?

Meest recent

Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

2
2
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

20
20
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

61
61
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

25
25
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

103
103
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

110
110
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

177
177
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

68
68
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

86
86
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

38
38
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

288
288
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

201
201
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

263
263
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

343
343
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

145
145
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

282
282
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1160
1160
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

110
110
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

53
53
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

118
118
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

672
672
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

724
724
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

189
189
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

262
262

Meer sportnieuws