Standard stelt verrassende namen voor in technische staf

door
Standard stelt verrassende namen voor in technische staf

Standard draait een wisselvallig seizoen en bekleedt een voorlopig negende plaats. Niet zo lang geleden moesten de Rouches op zoek naar een nieuwe assistent na het plotse vertrek van Yaya Touré.

De ex-speler van FC Barcelona en Manchester City werd met veel toeters en bellen voorgesteld. Hij zou de rechterhand gaan vormen van Carl Hoefkens, maar zocht na enkele maanden al andere oorden op.

Touré vertrok richting het Midden-Oosten, waar hij aan de slag ging bij de nationale ploeg van Saoedi-Arabië. Hij zal er zijn ex-coach Roberto Mancini bijstaan. Standard bleef verweesd achter en startte meteen de zoektocht naar een opvolger.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Rouches maken nieuwe assistenten bekend

Die zoektocht is nu tot een einde gekomen. Standard stelt op zijn website Bernd Thijs en José Jeunechamps voor als nieuwe assistenten. Geoffrey Valenne zal dan weer een nieuwe functie krijgen, terwijl er afscheid wordt genomen van conditietrainer Renaat Philippaerts.

Thijs kent het huis van Standard

Thijs kent het huis van Standard maar al te goed. Hij speelde er van 1995 tot 2000 en trok 124 keer het truitje aan van de Rouches. Daarnaast speelde hij ook nog voor KRC Genk, Trabzonspor, Borussia Mönchengladbach en AA Gent. Na zijn carrière was hij al assistent bij AA Gent en twee clubs in het Midden-Oosten.

Jeunechamps was niet zo lang geleden nog aan de slag als hoofdcoach van RFC Seraing. Daarna trok hij naar Virton en FCV Dender (assistent) en nu dus naar de Vurige Stede.

Goede zet van Standard?

Meest recent

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

20
20
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

30
30
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

41
41
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

74
74
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

223
223
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

200
200
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

667
667
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

479
479
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

47
47
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

424
424
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

128
128
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

131
131
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

259
259
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

122
122
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

67
67
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

248
248
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

133
133
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

188
188
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

255
255
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

355
355
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

446
446
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

229
229
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

386
386

Meer sportnieuws