AA Gent verschaft onheilspellende update

440 stemmen
AA Gent verschaft onheilspellende update

Hein Vanhaezebrouck hoopte vurig dat de interlandbreak dit keer geen slachtoffers zou eisen, maar helaas bleek dat opnieuw ijdele hoop. Tenslotte moest Hyunseok Hong bij Zuid-Korea enkele dagen geleden geblesseerd afhaken.

Over de precieze aard van de blessure is voorlopig weinig bekend, al zou het volgens Het Nieuwsblad om een probleem met het linkeronderbeen gaan. Vrijdag communiceerde AA Gent dat verder onderzoek meer duidelijkheid moest verschaffen.

LEES OOK: KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

Zorgen om Hong ...

Drie dagen later komen de Buffalo's terug met een update op de proppen. Al worden we daar op het eerste gezicht niet meteen veel wijzer van. "Hongi kende brute pech en werd na enkele trainingen terug naar België gestuurd met een blessure."

"Meer nieuws daarover volgt later deze week op de persconferentie van onze coach in aanloop naar de match tegen Union", luidt het in een kort overzicht van de internationals hun verrichtignen op de clubwebsite. Een onheilspellend voorteken?

... of spelletje van Hein?

Mocht er geruststellend nieuws te rapen vallen over de draaischijf zouden de Buffalo's het tenslotte niet nalaten om dat te communiceren naar de eigen aanhang. Mogelijk moet Vanhaezebrouck het dus opnieuw een tijdje zonder Hong stellen.

Of tracht hij toch louter om zijn collega Alexander Blessin zand in het ogen te strooien, en geraakt de middenvelder alsnog tijdig klaargestoomd voor de topper van aanstaande zondag? Het definitieve antwoord volgt blijkbaar later deze week.

Vreest u dat er iets ernstigs aan de hand is met Hong?

Meest recent

Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

14
14
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

112
112
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

171
171
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

734
734
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

292
292
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

107
107
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

156
156
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

580
580
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

389
389
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

237
237
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

21
21
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

95
95
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

170
170
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

50
50
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

69
69
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

56
56
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

78
78
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

80
80
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

134
134
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

444
444
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

102
102
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

161
161
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

99
99
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

558
558
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

485
485

Meer sportnieuws