AA Gent verschaft onheilspellende update

440 stemmen
AA Gent verschaft onheilspellende update

Hein Vanhaezebrouck hoopte vurig dat de interlandbreak dit keer geen slachtoffers zou eisen, maar helaas bleek dat opnieuw ijdele hoop. Tenslotte moest Hyunseok Hong bij Zuid-Korea enkele dagen geleden geblesseerd afhaken.

Over de precieze aard van de blessure is voorlopig weinig bekend, al zou het volgens Het Nieuwsblad om een probleem met het linkeronderbeen gaan. Vrijdag communiceerde AA Gent dat verder onderzoek meer duidelijkheid moest verschaffen.

LEES OOK: Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Zorgen om Hong ...

Drie dagen later komen de Buffalo's terug met een update op de proppen. Al worden we daar op het eerste gezicht niet meteen veel wijzer van. "Hongi kende brute pech en werd na enkele trainingen terug naar België gestuurd met een blessure."

"Meer nieuws daarover volgt later deze week op de persconferentie van onze coach in aanloop naar de match tegen Union", luidt het in een kort overzicht van de internationals hun verrichtignen op de clubwebsite. Een onheilspellend voorteken?

... of spelletje van Hein?

Mocht er geruststellend nieuws te rapen vallen over de draaischijf zouden de Buffalo's het tenslotte niet nalaten om dat te communiceren naar de eigen aanhang. Mogelijk moet Vanhaezebrouck het dus opnieuw een tijdje zonder Hong stellen.

Of tracht hij toch louter om zijn collega Alexander Blessin zand in het ogen te strooien, en geraakt de middenvelder alsnog tijdig klaargestoomd voor de topper van aanstaande zondag? Het definitieve antwoord volgt blijkbaar later deze week.

🚀

Vreest u dat er iets ernstigs aan de hand is met Hong?

Meest recent

'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

3
3
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

26
26
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

54
54
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

215
215
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

118
118
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

101
101
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

68
68
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

133
133
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

218
218
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

47
47
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

197
197
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

416
416
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1043
1043
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

46
46
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

164
164
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

238
238
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

150
150
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

124
124
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

347
347
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

609
609
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

205
205
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

782
782
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

897
897
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

133
133

Meer sportnieuws