AA Gent verschaft onheilspellende update

door
AA Gent verschaft onheilspellende update

Hein Vanhaezebrouck hoopte vurig dat de interlandbreak dit keer geen slachtoffers zou eisen, maar helaas bleek dat opnieuw ijdele hoop. Tenslotte moest Hyunseok Hong bij Zuid-Korea enkele dagen geleden geblesseerd afhaken.

Over de precieze aard van de blessure is voorlopig weinig bekend, al zou het volgens Het Nieuwsblad om een probleem met het linkeronderbeen gaan. Vrijdag communiceerde AA Gent dat verder onderzoek meer duidelijkheid moest verschaffen.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Zorgen om Hong ...

Drie dagen later komen de Buffalo's terug met een update op de proppen. Al worden we daar op het eerste gezicht niet meteen veel wijzer van. "Hongi kende brute pech en werd na enkele trainingen terug naar België gestuurd met een blessure."

"Meer nieuws daarover volgt later deze week op de persconferentie van onze coach in aanloop naar de match tegen Union", luidt het in een kort overzicht van de internationals hun verrichtignen op de clubwebsite. Een onheilspellend voorteken?

... of spelletje van Hein?

Mocht er geruststellend nieuws te rapen vallen over de draaischijf zouden de Buffalo's het tenslotte niet nalaten om dat te communiceren naar de eigen aanhang. Mogelijk moet Vanhaezebrouck het dus opnieuw een tijdje zonder Hong stellen.

Of tracht hij toch louter om zijn collega Alexander Blessin zand in het ogen te strooien, en geraakt de middenvelder alsnog tijdig klaargestoomd voor de topper van aanstaande zondag? Het definitieve antwoord volgt blijkbaar later deze week.

Vreest u dat er iets ernstigs aan de hand is met Hong?

Meest recent

Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

50
50
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

101
101
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

44
44
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

87
87
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

30
30
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

257
257
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

182
182
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

243
243
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

263
263
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

33
33
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

169
169
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

342
342
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

214
214
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

58
58
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

68
68
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

161
161
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

154
154
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

419
419
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

69
69
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

152
152
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

47
47
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

130
130
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

173
173
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

299
299

Meer sportnieuws