AA Gent verschaft onheilspellende update

440 stemmen
AA Gent verschaft onheilspellende update

Hein Vanhaezebrouck hoopte vurig dat de interlandbreak dit keer geen slachtoffers zou eisen, maar helaas bleek dat opnieuw ijdele hoop. Tenslotte moest Hyunseok Hong bij Zuid-Korea enkele dagen geleden geblesseerd afhaken.

Over de precieze aard van de blessure is voorlopig weinig bekend, al zou het volgens Het Nieuwsblad om een probleem met het linkeronderbeen gaan. Vrijdag communiceerde AA Gent dat verder onderzoek meer duidelijkheid moest verschaffen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Zorgen om Hong ...

Drie dagen later komen de Buffalo's terug met een update op de proppen. Al worden we daar op het eerste gezicht niet meteen veel wijzer van. "Hongi kende brute pech en werd na enkele trainingen terug naar België gestuurd met een blessure."

"Meer nieuws daarover volgt later deze week op de persconferentie van onze coach in aanloop naar de match tegen Union", luidt het in een kort overzicht van de internationals hun verrichtignen op de clubwebsite. Een onheilspellend voorteken?

... of spelletje van Hein?

Mocht er geruststellend nieuws te rapen vallen over de draaischijf zouden de Buffalo's het tenslotte niet nalaten om dat te communiceren naar de eigen aanhang. Mogelijk moet Vanhaezebrouck het dus opnieuw een tijdje zonder Hong stellen.

Of tracht hij toch louter om zijn collega Alexander Blessin zand in het ogen te strooien, en geraakt de middenvelder alsnog tijdig klaargestoomd voor de topper van aanstaande zondag? Het definitieve antwoord volgt blijkbaar later deze week.

Vreest u dat er iets ernstigs aan de hand is met Hong?

Meest recent

Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

300
300
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

58
58
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

33
33
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

53
53
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

48
48
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

7
7
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

60
60
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

172
172
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

75
75
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

275
275
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

80
80
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

117
117
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

481
481
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

157
157
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

304
304
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

230
230
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

122
122
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

176
176
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

451
451
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

79
79
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

545
545
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

124
124
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

317
317

Meer sportnieuws