AA Gent incasseert uppercut uit ziekenboeg: smaakmaker out

door
AA Gent incasseert uppercut uit ziekenboeg: smaakmaker out

AA Gent was de voorbije weken goed op dreef, een ritme dat helaas verstoord werd door de interlandbreak. Die dreigt de Buffalo's, waar de ziekenboeg net leeg begon te stromen, tot overmaat van ramp opnieuw met een kater op te zadelen.

Hein Vanhaezebrouck hield zijn hart reeds vast toen bekend geraakte dat er weer tal van internationals zouden uitzwermen uit de KAA Gent Arena. Per slot van rekening keerde Nurio Fortuna een aantal weken geleden terug nog gebleseerd terug uit Angola.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

Vrees voor Hong

De vrees van de trainer blijkt helaas niet ongegrond, want dit keer heeft Hyunseok Hong prijs. Via de officiële clubkanalen laten de Gentenaren namelijk weten dat de 24-jarige middenvelder zopas de selectie van Zuid-Korea heeft verlaten met een blessure.

Wat er precies aan de hand is wordt niet meteen verduidelijkt, verdere onderzoeken moet dan ook de aard en ernst van blessure aan het licht brengen. Het Nieuwsblad meent alvast dat zijn linkeronderbeen Hong parten speelt. Hopelijk blijft de schade beperkt.

Spelmaker gezocht

Mocht hij een tijdje aan de kant staan betekent dat tenslotte een stevige aderlating voor Vanhaezebrouck, die zijn draaischijf eerder dit seizoen al eens moest missen omwille van interlandverplichtingen. Dat zal in januari trouwens allicht opnieuw het geval zijn.

De coach gaf toen ook al aan dat Hong min of meer onmisbaar is. Tijdens de wintermercato lijkt een extra spelverdeler daarom toch geen overbodige luxe. Tot dan moeten Malick Fofana en Andrew Hjulsager mogelijk depanneren voor de viervoudig international.

Hong is de belangrijkste pion bij AA Gent

Meest recent

'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

0
0
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

9
9
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

25
25
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

27
27
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

206
206
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

53
53
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

44
44
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

319
319
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

403
403
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

318
318
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

432
432
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

645
645
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

823
823
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

536
536
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1299
1299
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

849
849
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

460
460
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1148
1148
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

138
138
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

236
236
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

159
159
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

16
16
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

241
241
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

680
680

Meer sportnieuws