Klepper voor Cercle: "Potentieel voor grote competitie"

367 stemmen
Klepper voor Cercle:

Cercle Brugge verkoopt steeds beter en de kassa werd afgelopen zomer met heel wat miljoenen euro's gevuld. De Bruggelingen hopen dat in de toekomst uiteraard nog meer te doen. Eén speler zou op de langere termijn ook de nodige miljoenen euro's kunnen opleveren.

Cercle Brugge haalde met Kazeem Olaigbe een zeer interessante speler transfervrij in huis. De Belgische flankaanvaller toonde al vlagen van zijn klasse, maar hij moet de komende weken, maanden en wellicht jaren uiteraard nog veel progressie maken.

LEES OOK: 'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Olaigbe heeft veel talent

Ploegmaat Hannes Van der Bruggen is alvast onder de indruk gekomen van de voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht. Dat liet hij weten in De Krant van West-Vlaanderen.

"Kazeem heeft het potentieel om later in zijn carrière in grote competities te spelen, maar op dit moment moet hij gewoon zijn focus op Cercle leggen. Want op zijn leeftijd is het normaal dat hij nog een grote progressiemarge heeft, vooral op tactisch vlak", aldus de middenvelder.

Veel kwaliteitein

Hij somde zijn grootste kwaliteiten op. "Technisch en qua body zit het al goed. Het is een blokske hé, zoals wij zeggen. Hij is van nature gespierd, zet goed zijn lichaam en kan in zijn eerste meters heel explosief zijn. Het is ook een goeie jongen om in de kleedkamer te hebben. Hij is wel wat timide en moet soms opletten dat hij niet te veel de indruk geeft dat hij een je-m’en-foutist is, want dat is hij niet."

Olaigbe toonde zich ook al bij de jonge Rode Duivels. Daar trof hij al drie keer raak in vier duels.

Gaat hij op termijn in een topcompetitie spelen?

Meest recent

'Witte rook bij Essevee: nieuwe hoofdcoach op komst'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

11
11
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

177
177
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

113
113
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

88
88
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

101
101
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

61
61
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

163
163
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

145
145
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

428
428
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

521
521
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

275
275
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

509
509
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

442
442
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

602
602
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

263
263
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

253
253
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

304
304
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

160
160
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

399
399
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

167
167
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

249
249
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

677
677
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

126
126

Meer sportnieuws