Klepper voor Cercle: "Potentieel voor grote competitie"

door
Klepper voor Cercle:

Cercle Brugge verkoopt steeds beter en de kassa werd afgelopen zomer met heel wat miljoenen euro's gevuld. De Bruggelingen hopen dat in de toekomst uiteraard nog meer te doen. Eén speler zou op de langere termijn ook de nodige miljoenen euro's kunnen opleveren.

Cercle Brugge haalde met Kazeem Olaigbe een zeer interessante speler transfervrij in huis. De Belgische flankaanvaller toonde al vlagen van zijn klasse, maar hij moet de komende weken, maanden en wellicht jaren uiteraard nog veel progressie maken.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Olaigbe heeft veel talent

Ploegmaat Hannes Van der Bruggen is alvast onder de indruk gekomen van de voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht. Dat liet hij weten in De Krant van West-Vlaanderen.

"Kazeem heeft het potentieel om later in zijn carrière in grote competities te spelen, maar op dit moment moet hij gewoon zijn focus op Cercle leggen. Want op zijn leeftijd is het normaal dat hij nog een grote progressiemarge heeft, vooral op tactisch vlak", aldus de middenvelder.

Veel kwaliteitein

Hij somde zijn grootste kwaliteiten op. "Technisch en qua body zit het al goed. Het is een blokske hé, zoals wij zeggen. Hij is van nature gespierd, zet goed zijn lichaam en kan in zijn eerste meters heel explosief zijn. Het is ook een goeie jongen om in de kleedkamer te hebben. Hij is wel wat timide en moet soms opletten dat hij niet te veel de indruk geeft dat hij een je-m’en-foutist is, want dat is hij niet."

Olaigbe toonde zich ook al bij de jonge Rode Duivels. Daar trof hij al drie keer raak in vier duels.

Gaat hij op termijn in een topcompetitie spelen?

Meest recent

Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

30
30
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

23
23
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

60
60
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

38
38
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

56
56
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

41
41
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

10
10
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

100
100
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

123
123
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

179
179
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

99
99
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

253
253
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

85
85
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

170
170
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

129
129
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

78
78
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

231
231
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

217
217
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

197
197
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

577
577
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

186
186
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

243
243
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

655
655
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

69
69

Meer sportnieuws