"Brian Riemer? Wat kan hij mij bijleren?"

door

Brian Riemer doet het goed als coach van RSC Anderlecht. Paars-Wit staat tweede in de Jupiler Pro League en lijkt dit seizoen weer te mogen hopen op een titelstrijd. Alin Stoica volgt de ploeg waar hij ruim 20 jaar geleden voor speelde nog op de voet. Hij was te gast in de podcast Café Constant.

Stoica heeft geen trek om als assistent-trainer aan de slag te gaan bij Anderlecht. Hij heeft allerminst een hoge pet op van Riemer. Dat is bijzonder duidelijk.

LEES OOK: Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

Stoica scherp voor Riemer

"Je kan als Anderlecht zijnde toch geen coach nemen die nog nooit ergens hoofdtrainer is geweest... Waarom zou ik T2 worden van de trainer die er nu is. Hoe noemt hij weer? 'Briemer'. Wat heeft hij gewonnen? Wij zijn Anderlecht. Waar was hij coach? Hij was T1 bij..., ik weet het zelfs niet. Brighton, ofzo. Trainde hij de vrouwen bij zijn vorige club? Met alle respect, hé. Wat gaat hij mij leren over voetbal? Als ik hem een bal toegooi, kan hij er nog niet mee jongleren. Hij zou zijn knieën breken. Met alle respect, hé."

Anderlecht moet durven voetballen

Stoica volgt Anderlecht zeker niet meer elke partij. Hij was wel in het stadion toen de Brusselaars 1-1 speelden op het veld van AA Gent. Hij was allerminst onder de indruk van zijn voormalige club.

"Als ze de play-offs halen, hoop ik niet dat ze zo spelen. Want dan maken ze geen kans. Anderlecht mag zich zo niet laten domineren. Ze hebben toch mannen als Hazard en Dolberg gehaald. Dan mag je niet bang hebben, maar moet je voetballen", aldus Stoica.

Eens met Stoica?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

39
39
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

114
114
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

244
244
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

82
82
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

358
358
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

85
85
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

595
595
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

217
217
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

184
184
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

66
66
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

247
247
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

70
70
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

73
73
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

120
120
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

478
478
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

277
277
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

363
363
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

841
841
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

155
155
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

666
666
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

381
381

Meer sportnieuws