'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

door
'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

Club Brugge zag de kassa vorige zomer alweer stevig rinkelen met de uitgaande transfers van Aboubakar Sylla naar Strasbourg (20 miljoen euro) en Noa Lang naar PSV (12,5 miljoen euro). In de komende maanden lijkt Blauw-Zwart nog veel meer te gaan cashen, want enkele smaakmakers zijn nog steeds zeer gegeerd.

Het lijkt erop dat Club het Belgische transferrecord zal kunnen doen sneuvelen met de verkoop van Antonio Nusa, terwijl ook enkele andere spelers nog een fraaie transfersom lijken te gaan opleveren. Zo lijkt Club ook snel Tajon Buchanan te gelde te zullen kunnen maken.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Buchanan ook in beeld bij AC Milan

De Canadese flankspeler is einde contract in 2025 en dus lijkt een transfer ten laatste in de zomer er te zullen komen. De voorbije dagen werd hij in de Italiaanse pers opnieuw nadrukkelijk gelinkt aan Internazionale, waar zijn naam ook in de zomer al gevallen was. Maar de Nerazzurri blijken niet de enige gegadigde te zijn.

Volgens Pianeta Milan denkt immers ook AC Milan aan de komst van Buchanan. De Rossoneri kunnen in de winter misschien ook nog wel een rechtsachter gebruiken. Ze beschikken daar momenteel over aanvoerder Calabria en Alessandro Florenzi, maar die laatste werd onlangs nog genoemd in het Italiaanse gokschandaal dat Fagioli en Tonali al lange schorsingen opleverde.

Club Brugge wrijft zich in de handen

Er is dus misschien een Milanees duel in de maak rond Buchanan en dat speelt uiteraard in de kaart van Club. Als dat de interesse van de twee rivalen tegen elkaar uit kan spelen, dan zal de prijs voor een transfer immers de hoogte inschieten.

Club betaalde in januari 2022 een slordige 6 miljoen euro om Buchanan weg te kapen bij New England Revolution. Ze zullen ongetwijfeld hopen om dat bedrag bij een verkoop minstens te verdubbelen. De interesse van Milan zal daarbij al zeker helpen.

Denk je dat Buchanan in januari al vertrekt?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

44
44
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

45
45
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

65
65
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

99
99
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

48
48
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

168
168
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

77
77
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

412
412
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

371
371
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

815
815
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

278
278
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

442
442
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

258
258
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1011
1011
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

337
337
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

392
392
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

127
127
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws