'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

door
'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

Club Brugge zag de kassa vorige zomer alweer stevig rinkelen met de uitgaande transfers van Aboubakar Sylla naar Strasbourg (20 miljoen euro) en Noa Lang naar PSV (12,5 miljoen euro). In de komende maanden lijkt Blauw-Zwart nog veel meer te gaan cashen, want enkele smaakmakers zijn nog steeds zeer gegeerd.

Het lijkt erop dat Club het Belgische transferrecord zal kunnen doen sneuvelen met de verkoop van Antonio Nusa, terwijl ook enkele andere spelers nog een fraaie transfersom lijken te gaan opleveren. Zo lijkt Club ook snel Tajon Buchanan te gelde te zullen kunnen maken.

LEES OOK: 'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Buchanan ook in beeld bij AC Milan

De Canadese flankspeler is einde contract in 2025 en dus lijkt een transfer ten laatste in de zomer er te zullen komen. De voorbije dagen werd hij in de Italiaanse pers opnieuw nadrukkelijk gelinkt aan Internazionale, waar zijn naam ook in de zomer al gevallen was. Maar de Nerazzurri blijken niet de enige gegadigde te zijn.

Volgens Pianeta Milan denkt immers ook AC Milan aan de komst van Buchanan. De Rossoneri kunnen in de winter misschien ook nog wel een rechtsachter gebruiken. Ze beschikken daar momenteel over aanvoerder Calabria en Alessandro Florenzi, maar die laatste werd onlangs nog genoemd in het Italiaanse gokschandaal dat Fagioli en Tonali al lange schorsingen opleverde.

Club Brugge wrijft zich in de handen

Er is dus misschien een Milanees duel in de maak rond Buchanan en dat speelt uiteraard in de kaart van Club. Als dat de interesse van de twee rivalen tegen elkaar uit kan spelen, dan zal de prijs voor een transfer immers de hoogte inschieten.

Club betaalde in januari 2022 een slordige 6 miljoen euro om Buchanan weg te kapen bij New England Revolution. Ze zullen ongetwijfeld hopen om dat bedrag bij een verkoop minstens te verdubbelen. De interesse van Milan zal daarbij al zeker helpen.

Denk je dat Buchanan in januari al vertrekt?

Meest recent

'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

5
5
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

92
92
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

178
178
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

307
307
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

29
29
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

55
55
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

245
245
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

96
96
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

370
370
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

103
103
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

190
190
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

229
229
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1004
1004
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

431
431
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

415
415
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

193
193
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

179
179
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

333
333
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

275
275
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

100
100
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

418
418
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

278
278
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

464
464
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232

Meer sportnieuws