'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

959 stemmen
'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

Club Brugge zag de kassa vorige zomer alweer stevig rinkelen met de uitgaande transfers van Aboubakar Sylla naar Strasbourg (20 miljoen euro) en Noa Lang naar PSV (12,5 miljoen euro). In de komende maanden lijkt Blauw-Zwart nog veel meer te gaan cashen, want enkele smaakmakers zijn nog steeds zeer gegeerd.

Het lijkt erop dat Club het Belgische transferrecord zal kunnen doen sneuvelen met de verkoop van Antonio Nusa, terwijl ook enkele andere spelers nog een fraaie transfersom lijken te gaan opleveren. Zo lijkt Club ook snel Tajon Buchanan te gelde te zullen kunnen maken.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Buchanan ook in beeld bij AC Milan

De Canadese flankspeler is einde contract in 2025 en dus lijkt een transfer ten laatste in de zomer er te zullen komen. De voorbije dagen werd hij in de Italiaanse pers opnieuw nadrukkelijk gelinkt aan Internazionale, waar zijn naam ook in de zomer al gevallen was. Maar de Nerazzurri blijken niet de enige gegadigde te zijn.

Volgens Pianeta Milan denkt immers ook AC Milan aan de komst van Buchanan. De Rossoneri kunnen in de winter misschien ook nog wel een rechtsachter gebruiken. Ze beschikken daar momenteel over aanvoerder Calabria en Alessandro Florenzi, maar die laatste werd onlangs nog genoemd in het Italiaanse gokschandaal dat Fagioli en Tonali al lange schorsingen opleverde.

Club Brugge wrijft zich in de handen

Er is dus misschien een Milanees duel in de maak rond Buchanan en dat speelt uiteraard in de kaart van Club. Als dat de interesse van de twee rivalen tegen elkaar uit kan spelen, dan zal de prijs voor een transfer immers de hoogte inschieten.

Club betaalde in januari 2022 een slordige 6 miljoen euro om Buchanan weg te kapen bij New England Revolution. Ze zullen ongetwijfeld hopen om dat bedrag bij een verkoop minstens te verdubbelen. De interesse van Milan zal daarbij al zeker helpen.

Denk je dat Buchanan in januari al vertrekt?

Meest recent

Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

1
1
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

55
55
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

201
201
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

249
249
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

86
86
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

73
73
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

152
152
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

636
636
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

363
363
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

352
352
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

37
37
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

254
254
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

42
42
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

33
33
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

662
662
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

555
555
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

359
359
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

87
87
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

444
444
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

386
386
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

154
154
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

717
717
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

82
82

Meer sportnieuws