'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

door
'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

Club Brugge zag de kassa vorige zomer alweer stevig rinkelen met de uitgaande transfers van Aboubakar Sylla naar Strasbourg (20 miljoen euro) en Noa Lang naar PSV (12,5 miljoen euro). In de komende maanden lijkt Blauw-Zwart nog veel meer te gaan cashen, want enkele smaakmakers zijn nog steeds zeer gegeerd.

Het lijkt erop dat Club het Belgische transferrecord zal kunnen doen sneuvelen met de verkoop van Antonio Nusa, terwijl ook enkele andere spelers nog een fraaie transfersom lijken te gaan opleveren. Zo lijkt Club ook snel Tajon Buchanan te gelde te zullen kunnen maken.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

Buchanan ook in beeld bij AC Milan

De Canadese flankspeler is einde contract in 2025 en dus lijkt een transfer ten laatste in de zomer er te zullen komen. De voorbije dagen werd hij in de Italiaanse pers opnieuw nadrukkelijk gelinkt aan Internazionale, waar zijn naam ook in de zomer al gevallen was. Maar de Nerazzurri blijken niet de enige gegadigde te zijn.

Volgens Pianeta Milan denkt immers ook AC Milan aan de komst van Buchanan. De Rossoneri kunnen in de winter misschien ook nog wel een rechtsachter gebruiken. Ze beschikken daar momenteel over aanvoerder Calabria en Alessandro Florenzi, maar die laatste werd onlangs nog genoemd in het Italiaanse gokschandaal dat Fagioli en Tonali al lange schorsingen opleverde.

Club Brugge wrijft zich in de handen

Er is dus misschien een Milanees duel in de maak rond Buchanan en dat speelt uiteraard in de kaart van Club. Als dat de interesse van de twee rivalen tegen elkaar uit kan spelen, dan zal de prijs voor een transfer immers de hoogte inschieten.

Club betaalde in januari 2022 een slordige 6 miljoen euro om Buchanan weg te kapen bij New England Revolution. Ze zullen ongetwijfeld hopen om dat bedrag bij een verkoop minstens te verdubbelen. De interesse van Milan zal daarbij al zeker helpen.

Denk je dat Buchanan in januari al vertrekt?

Meest recent

Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

10
10
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

120
120
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

56
56
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

110
110
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

109
109
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

92
92
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

197
197
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

194
194
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

106
106
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

695
695
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

338
338
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

181
181
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

98
98
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

145
145
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

185
185
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

207
207
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

226
226
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

170
170
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

733
733
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

332
332
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

30
30
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

109
109
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

203
203
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

164
164

Meer sportnieuws