'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

door
'Club Brugge wrijft zich in handen: grootmacht meldt zich'

Club Brugge zag de kassa vorige zomer alweer stevig rinkelen met de uitgaande transfers van Aboubakar Sylla naar Strasbourg (20 miljoen euro) en Noa Lang naar PSV (12,5 miljoen euro). In de komende maanden lijkt Blauw-Zwart nog veel meer te gaan cashen, want enkele smaakmakers zijn nog steeds zeer gegeerd.

Het lijkt erop dat Club het Belgische transferrecord zal kunnen doen sneuvelen met de verkoop van Antonio Nusa, terwijl ook enkele andere spelers nog een fraaie transfersom lijken te gaan opleveren. Zo lijkt Club ook snel Tajon Buchanan te gelde te zullen kunnen maken.

LEES OOK: Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Buchanan ook in beeld bij AC Milan

De Canadese flankspeler is einde contract in 2025 en dus lijkt een transfer ten laatste in de zomer er te zullen komen. De voorbije dagen werd hij in de Italiaanse pers opnieuw nadrukkelijk gelinkt aan Internazionale, waar zijn naam ook in de zomer al gevallen was. Maar de Nerazzurri blijken niet de enige gegadigde te zijn.

Volgens Pianeta Milan denkt immers ook AC Milan aan de komst van Buchanan. De Rossoneri kunnen in de winter misschien ook nog wel een rechtsachter gebruiken. Ze beschikken daar momenteel over aanvoerder Calabria en Alessandro Florenzi, maar die laatste werd onlangs nog genoemd in het Italiaanse gokschandaal dat Fagioli en Tonali al lange schorsingen opleverde.

Club Brugge wrijft zich in de handen

Er is dus misschien een Milanees duel in de maak rond Buchanan en dat speelt uiteraard in de kaart van Club. Als dat de interesse van de twee rivalen tegen elkaar uit kan spelen, dan zal de prijs voor een transfer immers de hoogte inschieten.

Club betaalde in januari 2022 een slordige 6 miljoen euro om Buchanan weg te kapen bij New England Revolution. Ze zullen ongetwijfeld hopen om dat bedrag bij een verkoop minstens te verdubbelen. De interesse van Milan zal daarbij al zeker helpen.

Denk je dat Buchanan in januari al vertrekt?

Meest recent

WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

35
35
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

31
31
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

48
48
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

60
60
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

98
98
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

46
46
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

58
58
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

55
55
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

403
403
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

24
24
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

53
53
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

172
172
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

186
186
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

59
59
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

69
69
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

234
234
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

198
198
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

69
69
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

294
294
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

482
482
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

204
204
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

174
174
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

580
580
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

117
117
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

412
412

Meer sportnieuws