'Recordtransfer in zicht: Club legt prijskaartje Nusa vast'

door
'Recordtransfer in zicht: Club legt prijskaartje Nusa vast'

Club Brugge doet het al een tijdje uitstekend op financieel vlak, in het voorbije boekjaar werden zelfs recordinkomsten van liefst 176 miljoen euro geboekt. Dat heeft Blauw-Zwart onder meer aan zijn uitgaande transfers te danken. En in de huidige selectie schuilt nog een aanzienlijk kapitaal.

De Brugse clubleiding deed de voorbije jaren gouden zaken op de transfermarkt. Zo werd een flink aantal jongens voor een beperkte som aangetrokken om ze vervolgens met een aanzienlijke wist te verkopen. Denk aan spelers zoals Krépin Diatta, Odilon Kossonou, Wesley Moraes en afgelopen zomer nog Abakar Sylla.

Ook een jeugdproduct als Charles De Ketelaere liet de kassa flink rinkelen. Op termijn blijft het dan ook de bedoeling om deze verkoopstrategie voort te zetten. In de huidige kern zitten alvast verschillende spelers die in aanmerking kunnen komen voor de stap naar een grotere competitie.

LEES OOK: Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

Engelsen op de loer

Het grootste goudhaantje blijft echter Antonio Nusa. De talentvolle Noor ligt momenteel in de lappenmand en niemand kan voorlopig uitsluitsel geven over zijn terugkeer, maar in de voorbije maanden maakte de 18-jarige aanvaller al serieus indruk. Ook bij zijn nationale ploeg liet hij inmiddels mooie dingen zien.

Die goede prestaties in combinatie met zijn onmiskenbare potentieel, maken van Nusa een aantrekkelijk doelwit. Met name vanuit Engeland wordt stevig aan zijn mouw getrokken. Chelsea FC toonde vorige zomer al concrete interesse. Eerder dit weekend werd ook Fulham FC als kandidaat genoemd.

Club verlangt jackpot

Bij TeamTalk voegt men nu ook Tottenham Hotspur aan het lijstje met geïnteresseerden toe. Bij Club Brugge ziet men die toenemende interesse alvast graag gebeuren. Hoe meer gegadigden, hoe groter de kans op een forse transfersom. En Blauw-Zwart zou nu al flink doorvragen. Zo beweert Footbal Insider dat een prijskaartje van 30 miljoen pond, ruim 34 miljoen euro, rond de nek van Nusa hangt. Dat zou van hem de duurste uitgaande transfer ooit maken in de Jupiler Pro League.

Nusa is momenteel het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

Kritiek week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

0
0
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

50
50
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

59
59
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

17
17
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

25
25
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

99
99
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

90
90
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

119
119
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

174
174
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

66
66
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

289
289
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

146
146
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

488
488
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1149
1149
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

61
61
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

157
157
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

159
159
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

285
285
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

60
60
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

580
580
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

125
125
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

399
399
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

628
628
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312

Meer sportnieuws