'Recordtransfer in zicht: Club legt prijskaartje Nusa vast'

1342
'Recordtransfer in zicht: Club legt prijskaartje Nusa vast'

Club Brugge doet het al een tijdje uitstekend op financieel vlak, in het voorbije boekjaar werden zelfs recordinkomsten van liefst 176 miljoen euro geboekt. Dat heeft Blauw-Zwart onder meer aan zijn uitgaande transfers te danken. En in de huidige selectie schuilt nog een aanzienlijk kapitaal.

De Brugse clubleiding deed de voorbije jaren gouden zaken op de transfermarkt. Zo werd een flink aantal jongens voor een beperkte som aangetrokken om ze vervolgens met een aanzienlijke wist te verkopen. Denk aan spelers zoals Krépin Diatta, Odilon Kossonou, Wesley Moraes en afgelopen zomer nog Abakar Sylla.

Ook een jeugdproduct als Charles De Ketelaere liet de kassa flink rinkelen. Op termijn blijft het dan ook de bedoeling om deze verkoopstrategie voort te zetten. In de huidige kern zitten alvast verschillende spelers die in aanmerking kunnen komen voor de stap naar een grotere competitie.

LEES OOK: 'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Engelsen op de loer

Het grootste goudhaantje blijft echter Antonio Nusa. De talentvolle Noor ligt momenteel in de lappenmand en niemand kan voorlopig uitsluitsel geven over zijn terugkeer, maar in de voorbije maanden maakte de 18-jarige aanvaller al serieus indruk. Ook bij zijn nationale ploeg liet hij inmiddels mooie dingen zien.

Die goede prestaties in combinatie met zijn onmiskenbare potentieel, maken van Nusa een aantrekkelijk doelwit. Met name vanuit Engeland wordt stevig aan zijn mouw getrokken. Chelsea FC toonde vorige zomer al concrete interesse. Eerder dit weekend werd ook Fulham FC als kandidaat genoemd.

Club verlangt jackpot

Bij TeamTalk voegt men nu ook Tottenham Hotspur aan het lijstje met geïnteresseerden toe. Bij Club Brugge ziet men die toenemende interesse alvast graag gebeuren. Hoe meer gegadigden, hoe groter de kans op een forse transfersom. En Blauw-Zwart zou nu al flink doorvragen. Zo beweert Footbal Insider dat een prijskaartje van 30 miljoen pond, ruim 34 miljoen euro, rond de nek van Nusa hangt. Dat zou van hem de duurste uitgaande transfer ooit maken in de Jupiler Pro League.

Nusa is momenteel het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

15
15
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

11
11
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

17
17
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

4
4
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

85
85
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

74
74
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

140
140
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

14
14
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

161
161
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

370
370
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

323
323
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

314
314
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

44
44
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

315
315
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

83
83
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

39
39
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

159
159
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

142
142
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

57
57
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

63
63
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

64
64
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

378
378
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

69
69

Meer sportnieuws