'Arthur Theate maakt zomerse knaltransfer'

door
'Arthur Theate maakt zomerse knaltransfer'

Sinds de aanstelling van Domenico Tedesco als bondscoach is Arthur Theate uitgegroeid tot een vaste waarde bij de Rode Duivels, zij het doorgaans wel als linksachter. Ook de voorbije week stond hij weer twee keer in de basiself, waarbij hij tegen Servië nog eens zijn kans kreeg als centrale verdediger.

De carrière van de 23-jarige verdediger blijft zich zo stormachtig ontwikkelen. Het is nog altijd maar een dikke drie jaar geleden dat Theate niet eens bij amateurclubs onderdak vond, tot KV Oostende hem na een succesvolle testperiode een reddingsboei toegooide. Sindsdien ging het bliksemsnel.

Fiorentin aast nog steeds op Theate

Na amper één seizoen bij de kustploeg versierde Theate al een transfer naar Bologna, waar hij ook amper één seizoen zou blijven. Stade Rennes telde net geen 20 miljoen euro neer voor zijn komst en ook daar kon hij een jaar alweer vertrekken. In de zomer was er alweer heel wat interesse.

En dat zal na dit seizoen niet anders zijn. Eén van de gegadigden van afgelopen zomer plant immers nu alweer een transfer. Theate staat nog steeds op het verlanglijstje van Fiorentina, zo meldt Il Corriere Fiorentino. La Viola wil na het seizoen nog een extra verdediger aantrekken.

Theate wordt zeer gegeerd

Daarvoor denken ze aan Theate en Jakub Kiwior, die bij Arsenal weinig aan de bak komt. Onze landgenoot wordt echter gezien als de meest haalbare optie, omdat de Gunners in januari nog stevig investeerden in de komst van Kiwior. Ze telden toen 25 miljoen euro neer voor zijn komst.

Ook Theate zal echter een dure vogel worden en Fiorentina mag zich bovendien aan heel wat concurrentie verwachten. In de zomer toonden onder meer RB Leipzig en Newcastle United al interesse en als Theate zich verder blijft ontwikkelen, zal het lijstje met gegadigden alleen maar groeien.

Zou Fiorentina een stap vooruit zijn voor Theate?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
'Taravel out: verrassende T1 richting Anderlecht?'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

0
0
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

46
46
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

45
45
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

43
43
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

71
71
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

16
16
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

721
721
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

55
55
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

153
153
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

233
233
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

41
41
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

68
68
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

343
343
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

75
75
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

316
316
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

317
317
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

57
57
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

158
158
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

251
251
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

80
80
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

208
208
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

137
137

Meer sportnieuws