Lukaku verklaart opvallende viering met Insta-post

door
Lukaku verklaart opvallende viering met Insta-post

Romelu Lukaku heeft zondagavond andermaal bewezen dat hij nog steeds bij de dodelijkste spitsen ter wereld hoort. In de EK-kwalificatiematch tegen Azerbeidzjan pakte hij uit met vier goals op amper 37 minuten tijd. Zo blijft hij zijn indrukwekkende statistieken verder opkrikken.

Het jeugdproduct van Anderlecht is al een tijdje de Belgische nationale topschutter aller tijden. Maar ook in vergelijking met andere naties zijn de doelpuntenstatistieken van Lukaku ronduit indrukwekkend. Inmiddels scoorde hij al 83 keer namens zijn land. Maar zes spelers deden ooit beter in de geschiedenis van het internationale voetbal.

LEES OOK: Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Doelpunten voor jongste zoon

Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd alvorens de 30-jarige spits de kaap van 100 interland-goals zal ronden. Overigens vierde Lukaku zijn doelpunten op een speciale manier. Zo stak hij telkens twee vingers in de lucht. Daarnaast stak hij ook zijn duim in de mond.

Via Instagram kwam de spits later op de avond zelf met een verklaring voor die vieringen. Jordan, de jongste van zijn twee zoontjes, is namelijk twee jaar oud geworden. Lukaku liet dus nog eens zien dat hij zelfs op zo'n momenten aan zijn oogappels denkt.

Vaderfiguur voor jongere Duivels

Ondertussen is de aanvaller ook steeds meer een vaderfiguur binnen de kleedkamer van de Duivels. Tijdens de match stuurt hij zijn jongere ploegmaats geregeld bij met verbale richtlijnen. En ook op de trainingen probeert Lukaku telkens het goede voorbeeld te geven.

De spits neemt deze rol als mentor dan ook ten harte. "Het gaat om details. Ze weten dat ik heel veel matchen van hen bekijk, ook hoe ze trainen. Als ik advies geef, krijg ik meestal ook gelijk. Het is niet zo dat ik hen met info overstelp, want het zijn natuurtalenten. Je moet hen ook hun creativiteit gunnen", klinkt het bij Sporza.

Lukaku is beter geschikt als aanvoerder dan De Bruyne ...

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: Schreuder of Taravel?'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

26
26
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

80
80
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

201
201
Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

87
87
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

37
37
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

478
478
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

269
269
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

117
117
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

299
299
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

842
842
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

130
130
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

319
319
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

117
117
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

224
224
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

326
326
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

32
32
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

227
227
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

331
331
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

125
125
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

192
192
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

167
167
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

329
329
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

201
201
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

220
220

Meer sportnieuws