Lukaku verklaart opvallende viering met Insta-post

door stemmen
Lukaku verklaart opvallende viering met Insta-post

Romelu Lukaku heeft zondagavond andermaal bewezen dat hij nog steeds bij de dodelijkste spitsen ter wereld hoort. In de EK-kwalificatiematch tegen Azerbeidzjan pakte hij uit met vier goals op amper 37 minuten tijd. Zo blijft hij zijn indrukwekkende statistieken verder opkrikken.

Het jeugdproduct van Anderlecht is al een tijdje de Belgische nationale topschutter aller tijden. Maar ook in vergelijking met andere naties zijn de doelpuntenstatistieken van Lukaku ronduit indrukwekkend. Inmiddels scoorde hij al 83 keer namens zijn land. Maar zes spelers deden ooit beter in de geschiedenis van het internationale voetbal.

LEES OOK: Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Doelpunten voor jongste zoon

Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd alvorens de 30-jarige spits de kaap van 100 interland-goals zal ronden. Overigens vierde Lukaku zijn doelpunten op een speciale manier. Zo stak hij telkens twee vingers in de lucht. Daarnaast stak hij ook zijn duim in de mond.

Via Instagram kwam de spits later op de avond zelf met een verklaring voor die vieringen. Jordan, de jongste van zijn twee zoontjes, is namelijk twee jaar oud geworden. Lukaku liet dus nog eens zien dat hij zelfs op zo'n momenten aan zijn oogappels denkt.

Vaderfiguur voor jongere Duivels

Ondertussen is de aanvaller ook steeds meer een vaderfiguur binnen de kleedkamer van de Duivels. Tijdens de match stuurt hij zijn jongere ploegmaats geregeld bij met verbale richtlijnen. En ook op de trainingen probeert Lukaku telkens het goede voorbeeld te geven.

De spits neemt deze rol als mentor dan ook ten harte. "Het gaat om details. Ze weten dat ik heel veel matchen van hen bekijk, ook hoe ze trainen. Als ik advies geef, krijg ik meestal ook gelijk. Het is niet zo dat ik hen met info overstelp, want het zijn natuurtalenten. Je moet hen ook hun creativiteit gunnen", klinkt het bij Sporza.

Lukaku is beter geschikt als aanvoerder dan De Bruyne ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

343
343
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

20
20
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

39
39
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

98
98
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

129
129
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

102
102
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

190
190
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

206
206
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

156
156
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

135
135
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

511
511
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

729
729
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

414
414
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

217
217
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

420
420
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

103
103
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

309
309
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

282
282
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

435
435
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

444
444

Meer sportnieuws