Lukaku verklaart opvallende viering met Insta-post

123 stemmen
Lukaku verklaart opvallende viering met Insta-post

Romelu Lukaku heeft zondagavond andermaal bewezen dat hij nog steeds bij de dodelijkste spitsen ter wereld hoort. In de EK-kwalificatiematch tegen Azerbeidzjan pakte hij uit met vier goals op amper 37 minuten tijd. Zo blijft hij zijn indrukwekkende statistieken verder opkrikken.

Het jeugdproduct van Anderlecht is al een tijdje de Belgische nationale topschutter aller tijden. Maar ook in vergelijking met andere naties zijn de doelpuntenstatistieken van Lukaku ronduit indrukwekkend. Inmiddels scoorde hij al 83 keer namens zijn land. Maar zes spelers deden ooit beter in de geschiedenis van het internationale voetbal.

LEES OOK: Weer Europese topclub voor verguisde Lukaku?

Doelpunten voor jongste zoon

Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd alvorens de 30-jarige spits de kaap van 100 interland-goals zal ronden. Overigens vierde Lukaku zijn doelpunten op een speciale manier. Zo stak hij telkens twee vingers in de lucht. Daarnaast stak hij ook zijn duim in de mond.

Via Instagram kwam de spits later op de avond zelf met een verklaring voor die vieringen. Jordan, de jongste van zijn twee zoontjes, is namelijk twee jaar oud geworden. Lukaku liet dus nog eens zien dat hij zelfs op zo'n momenten aan zijn oogappels denkt.

Vaderfiguur voor jongere Duivels

Ondertussen is de aanvaller ook steeds meer een vaderfiguur binnen de kleedkamer van de Duivels. Tijdens de match stuurt hij zijn jongere ploegmaats geregeld bij met verbale richtlijnen. En ook op de trainingen probeert Lukaku telkens het goede voorbeeld te geven.

De spits neemt deze rol als mentor dan ook ten harte. "Het gaat om details. Ze weten dat ik heel veel matchen van hen bekijk, ook hoe ze trainen. Als ik advies geef, krijg ik meestal ook gelijk. Het is niet zo dat ik hen met info overstelp, want het zijn natuurtalenten. Je moet hen ook hun creativiteit gunnen", klinkt het bij Sporza.

Lukaku is beter geschikt als aanvoerder dan De Bruyne ...

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

30
30
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

179
179
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

54
54
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

231
231
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

132
132
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

219
219
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

36
36
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

193
193
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

159
159
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

194
194
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

125
125
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1030
1030
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

64
64
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

369
369
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

102
102
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

71
71
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

73
73
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

47
47
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

409
409
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

568
568
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

544
544
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

568
568
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

145
145

Meer sportnieuws