5 op 10: ochtendkranten streng voor één Rode Duivel

1090
5 op 10: ochtendkranten streng voor één Rode Duivel

De nationale ploeg heeft zijn supporters zondagavond nog eens getrakteerd op een ouderwetse demonstratie. Zo werd een machteloos Azerbeidzjan met 5-0 naar de slachtbank geleid. Desondanks blijft er bij bepaalde spelers ruimte voor verbetering.

Nadat hij woensdag in de oefenpot tegen Servië nog volop had geëxperimenteerd met zijn basisploeg, bracht bondscoach Domenico Tedesco zondag opnieuw de grote kanonnen in stelling. Of beter gezegd: hét grote kanon. Zo was Romelu Lukaku onhoudbaar met vier goals in slechts één helft speeltijd. 

Ook Jérémy Doku had weer een begenadigde avond en kreeg het publiek meermaals op de banken. Achterin werd de defensie zelden echt getest, de organisatie stond goed tegen een weliswaar zeer beperkte tegenstander. Toch waren er ook enkele verbeterpuntjes richting de EK-eindronde toe.

LEES OOK: Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

Verloren in niemandsland

Op basis van wat ze bij hun clubs laten zien, mag bijvoorbeeld meer verwacht worden van Leandro Trossard en Johan Bakayoko. Daarnaast pakte Tedesco uit met Aster Vranckx als grote verrassing in de basiself. Maar de middenvelder van VfL Wolfsburg kon niet helemaal overtuigen.

In hun beoordelingen zijn de Belgische ochtendkranten dan ook behoorlijk streng voor Vranckx. "Af en toe te enthousiast. Liep vooral in de beginfase wat in niemandsland. Nadien iets beter. Gewisseld aan de rust", verklaart Het Laatste Nieuws zijn matige score van 5 op 10.

Nog geen basispion

Ook SudPresse deelt hetzelfde rapportcijfer uit. "Hij begon erg zuiver, maar pakte geel na een vileine en overbodige overtreding. Werd aan de rust ook al vervangen", aldus het Waalse medium. "Degelijke prestatie, maar moet nog stappen zetten om basispion te worden", vult Het Nieuwsblad aan.

Enkel bij La Dernière Heure is men nog behoorlijk positief voor Vranckx. "Hij liet zien dat er rekening met hem zal moeten worden. Hij stond zeer stevig op zijn benen en was totaal niet onder de indruk van de omstandigheden, waarmee hij punten scoorde."

Indien slechts één van de twee mee kan naar het EK, wie zou u verkiezen?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

105
105
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

248
248
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

163
163
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

185
185
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

46
46
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

243
243
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

96
96
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

33
33
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

105
105
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

95
95
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

128
128
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

272
272
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

215
215
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws