5 op 10: ochtendkranten streng voor één Rode Duivel

door
5 op 10: ochtendkranten streng voor één Rode Duivel

De nationale ploeg heeft zijn supporters zondagavond nog eens getrakteerd op een ouderwetse demonstratie. Zo werd een machteloos Azerbeidzjan met 5-0 naar de slachtbank geleid. Desondanks blijft er bij bepaalde spelers ruimte voor verbetering.

Nadat hij woensdag in de oefenpot tegen Servië nog volop had geëxperimenteerd met zijn basisploeg, bracht bondscoach Domenico Tedesco zondag opnieuw de grote kanonnen in stelling. Of beter gezegd: hét grote kanon. Zo was Romelu Lukaku onhoudbaar met vier goals in slechts één helft speeltijd. 

Ook Jérémy Doku had weer een begenadigde avond en kreeg het publiek meermaals op de banken. Achterin werd de defensie zelden echt getest, de organisatie stond goed tegen een weliswaar zeer beperkte tegenstander. Toch waren er ook enkele verbeterpuntjes richting de EK-eindronde toe.

LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Verloren in niemandsland

Op basis van wat ze bij hun clubs laten zien, mag bijvoorbeeld meer verwacht worden van Leandro Trossard en Johan Bakayoko. Daarnaast pakte Tedesco uit met Aster Vranckx als grote verrassing in de basiself. Maar de middenvelder van VfL Wolfsburg kon niet helemaal overtuigen.

In hun beoordelingen zijn de Belgische ochtendkranten dan ook behoorlijk streng voor Vranckx. "Af en toe te enthousiast. Liep vooral in de beginfase wat in niemandsland. Nadien iets beter. Gewisseld aan de rust", verklaart Het Laatste Nieuws zijn matige score van 5 op 10.

Nog geen basispion

Ook SudPresse deelt hetzelfde rapportcijfer uit. "Hij begon erg zuiver, maar pakte geel na een vileine en overbodige overtreding. Werd aan de rust ook al vervangen", aldus het Waalse medium. "Degelijke prestatie, maar moet nog stappen zetten om basispion te worden", vult Het Nieuwsblad aan.

Enkel bij La Dernière Heure is men nog behoorlijk positief voor Vranckx. "Hij liet zien dat er rekening met hem zal moeten worden. Hij stond zeer stevig op zijn benen en was totaal niet onder de indruk van de omstandigheden, waarmee hij punten scoorde."

Indien slechts één van de twee mee kan naar het EK, wie zou u verkiezen?

Meest recent

UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

4
4
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

8
8
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

62
62
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

165
165
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

91
91
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

134
134
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

73
73
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

146
146
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

378
378
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

267
267
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

389
389
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

100
100
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

118
118
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

139
139
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

111
111
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

71
71
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

20
20
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

53
53
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

420
420
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

187
187
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

42
42
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

108
108
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

492
492
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

214
214
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32

Meer sportnieuws