5 op 10: ochtendkranten streng voor één Rode Duivel

1090
5 op 10: ochtendkranten streng voor één Rode Duivel

De nationale ploeg heeft zijn supporters zondagavond nog eens getrakteerd op een ouderwetse demonstratie. Zo werd een machteloos Azerbeidzjan met 5-0 naar de slachtbank geleid. Desondanks blijft er bij bepaalde spelers ruimte voor verbetering.

Nadat hij woensdag in de oefenpot tegen Servië nog volop had geëxperimenteerd met zijn basisploeg, bracht bondscoach Domenico Tedesco zondag opnieuw de grote kanonnen in stelling. Of beter gezegd: hét grote kanon. Zo was Romelu Lukaku onhoudbaar met vier goals in slechts één helft speeltijd. 

Ook Jérémy Doku had weer een begenadigde avond en kreeg het publiek meermaals op de banken. Achterin werd de defensie zelden echt getest, de organisatie stond goed tegen een weliswaar zeer beperkte tegenstander. Toch waren er ook enkele verbeterpuntjes richting de EK-eindronde toe.

LEES OOK: Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Verloren in niemandsland

Op basis van wat ze bij hun clubs laten zien, mag bijvoorbeeld meer verwacht worden van Leandro Trossard en Johan Bakayoko. Daarnaast pakte Tedesco uit met Aster Vranckx als grote verrassing in de basiself. Maar de middenvelder van VfL Wolfsburg kon niet helemaal overtuigen.

In hun beoordelingen zijn de Belgische ochtendkranten dan ook behoorlijk streng voor Vranckx. "Af en toe te enthousiast. Liep vooral in de beginfase wat in niemandsland. Nadien iets beter. Gewisseld aan de rust", verklaart Het Laatste Nieuws zijn matige score van 5 op 10.

Nog geen basispion

Ook SudPresse deelt hetzelfde rapportcijfer uit. "Hij begon erg zuiver, maar pakte geel na een vileine en overbodige overtreding. Werd aan de rust ook al vervangen", aldus het Waalse medium. "Degelijke prestatie, maar moet nog stappen zetten om basispion te worden", vult Het Nieuwsblad aan.

Enkel bij La Dernière Heure is men nog behoorlijk positief voor Vranckx. "Hij liet zien dat er rekening met hem zal moeten worden. Hij stond zeer stevig op zijn benen en was totaal niet onder de indruk van de omstandigheden, waarmee hij punten scoorde."

Indien slechts één van de twee mee kan naar het EK, wie zou u verkiezen?

Meest recent

Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

0
0
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

4
4
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

16
16
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

44
44
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

231
231
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

137
137
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

257
257
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

293
293
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

358
358
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

335
335
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

106
106
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

50
50
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

42
42
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

132
132
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

156
156
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

43
43
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

92
92
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

120
120
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

56
56
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

131
131
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

77
77
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

271
271
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

47
47
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

268
268

Meer sportnieuws