'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

door
'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

De interlandbreak is voor clubs de ideale periode om even te bezinnen en dat doen ze bij Standard zeer zeker. De Rouches moesten noodgedwongen puzzelen aan hun staf door het plotse vertrek van T2 Yaya Touré naar Saudi-Arabië, maar daar zullen ze het niet bij laten.

Enkele dagen geleden werd Bernd Thijs al aangekondigd als nieuwe assistent-trainer, maar hij zal mogelijk niet de enige nieuwkomer worden in de staf van Carl Hoefkens. Eerder raakte al bekend dat ook fysiektrainer Renaat Philippaerts en T3 Geoffrey Valenne moesten opstappen.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Standard wil Jeunechamps terug

Daardoor komen er nog meer openingen in de technische staf en La Dernière Heure weet dat Standard nog een oude bekende zou willen terughalen. Als T3 zouden ze immers hun zinnen gezet hebben op José Jeunechamps en de gesprekken daarover zouden al aangeknoopt zijn.

De 56-jarige Jeunechamps is momenteel assistent van Timmy Simons bij Dender in de Challenger Pro League, maar kent op Sclessin het huis zeer goed. Hij was in het verleden immers al twee keer aan de slag bij Standard.

In het verleden al beloftencoach en interimtrainer

Van 2008 tot 2012 was hij aan de slag als beloftentrainer en vijf jaar later keerde hij voor enkele maanden terug als hoofdcoach ad interim aan, na het ontslag van Aleksandar Jankovic.

Verder was Jeunechamps in zijn carrière ook nog aan de slag als assistent bij FC Metz, Charlton, Cercle Brugge, OH Leuven, Antwerp en Moeskroen. Bij die clubs werkte hij vooral samen met Albert Cartier, José Riga en Frank Vercauteren. Hij was ook hoofdtrainer bij Seraing, Moeskroen en Virton.

Zou dat een goede zet zijn van Standard?

Meest recent

Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

23
23
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

8
8
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

101
101
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

127
127
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

37
37
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

472
472
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

127
127
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

259
259
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

46
46
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

191
191
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

362
362
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

127
127
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

359
359
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

60
60
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

243
243
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

584
584
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1394
1394
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

148
148
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

555
555
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

520
520
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

375
375
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

312
312
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

434
434

Meer sportnieuws