'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

223 stemmen
'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

De interlandbreak is voor clubs de ideale periode om even te bezinnen en dat doen ze bij Standard zeer zeker. De Rouches moesten noodgedwongen puzzelen aan hun staf door het plotse vertrek van T2 Yaya Touré naar Saudi-Arabië, maar daar zullen ze het niet bij laten.

Enkele dagen geleden werd Bernd Thijs al aangekondigd als nieuwe assistent-trainer, maar hij zal mogelijk niet de enige nieuwkomer worden in de staf van Carl Hoefkens. Eerder raakte al bekend dat ook fysiektrainer Renaat Philippaerts en T3 Geoffrey Valenne moesten opstappen.

LEES OOK: 'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard wil Jeunechamps terug

Daardoor komen er nog meer openingen in de technische staf en La Dernière Heure weet dat Standard nog een oude bekende zou willen terughalen. Als T3 zouden ze immers hun zinnen gezet hebben op José Jeunechamps en de gesprekken daarover zouden al aangeknoopt zijn.

De 56-jarige Jeunechamps is momenteel assistent van Timmy Simons bij Dender in de Challenger Pro League, maar kent op Sclessin het huis zeer goed. Hij was in het verleden immers al twee keer aan de slag bij Standard.

In het verleden al beloftencoach en interimtrainer

Van 2008 tot 2012 was hij aan de slag als beloftentrainer en vijf jaar later keerde hij voor enkele maanden terug als hoofdcoach ad interim aan, na het ontslag van Aleksandar Jankovic.

Verder was Jeunechamps in zijn carrière ook nog aan de slag als assistent bij FC Metz, Charlton, Cercle Brugge, OH Leuven, Antwerp en Moeskroen. Bij die clubs werkte hij vooral samen met Albert Cartier, José Riga en Frank Vercauteren. Hij was ook hoofdtrainer bij Seraing, Moeskroen en Virton.

Zou dat een goede zet zijn van Standard?

Meest recent

KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

15
15
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

40
40
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

24
24
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

76
76
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

120
120
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

75
75
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

95
95
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

243
243
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

168
168
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

138
138
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

179
179
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

299
299
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

215
215
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

451
451
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

232
232
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

97
97
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

469
469
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

289
289
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

265
265
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

104
104
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

189
189
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

195
195

Meer sportnieuws