'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

door
'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

De interlandbreak is voor clubs de ideale periode om even te bezinnen en dat doen ze bij Standard zeer zeker. De Rouches moesten noodgedwongen puzzelen aan hun staf door het plotse vertrek van T2 Yaya Touré naar Saudi-Arabië, maar daar zullen ze het niet bij laten.

Enkele dagen geleden werd Bernd Thijs al aangekondigd als nieuwe assistent-trainer, maar hij zal mogelijk niet de enige nieuwkomer worden in de staf van Carl Hoefkens. Eerder raakte al bekend dat ook fysiektrainer Renaat Philippaerts en T3 Geoffrey Valenne moesten opstappen.

LEES OOK: Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Standard wil Jeunechamps terug

Daardoor komen er nog meer openingen in de technische staf en La Dernière Heure weet dat Standard nog een oude bekende zou willen terughalen. Als T3 zouden ze immers hun zinnen gezet hebben op José Jeunechamps en de gesprekken daarover zouden al aangeknoopt zijn.

De 56-jarige Jeunechamps is momenteel assistent van Timmy Simons bij Dender in de Challenger Pro League, maar kent op Sclessin het huis zeer goed. Hij was in het verleden immers al twee keer aan de slag bij Standard.

In het verleden al beloftencoach en interimtrainer

Van 2008 tot 2012 was hij aan de slag als beloftentrainer en vijf jaar later keerde hij voor enkele maanden terug als hoofdcoach ad interim aan, na het ontslag van Aleksandar Jankovic.

Verder was Jeunechamps in zijn carrière ook nog aan de slag als assistent bij FC Metz, Charlton, Cercle Brugge, OH Leuven, Antwerp en Moeskroen. Bij die clubs werkte hij vooral samen met Albert Cartier, José Riga en Frank Vercauteren. Hij was ook hoofdtrainer bij Seraing, Moeskroen en Virton.

Zou dat een goede zet zijn van Standard?

Meest recent

'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

35
35
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

18
18
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

74
74
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

140
140
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

125
125
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

401
401
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

100
100
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

223
223
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

162
162
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

132
132
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

326
326
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

139
139
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

130
130
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

57
57
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

192
192
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

384
384
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

386
386
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

292
292
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

75
75
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

602
602
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

160
160
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

856
856
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

86
86
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

120
120

Meer sportnieuws