'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

door
'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

De interlandbreak is voor clubs de ideale periode om even te bezinnen en dat doen ze bij Standard zeer zeker. De Rouches moesten noodgedwongen puzzelen aan hun staf door het plotse vertrek van T2 Yaya Touré naar Saudi-Arabië, maar daar zullen ze het niet bij laten.

Enkele dagen geleden werd Bernd Thijs al aangekondigd als nieuwe assistent-trainer, maar hij zal mogelijk niet de enige nieuwkomer worden in de staf van Carl Hoefkens. Eerder raakte al bekend dat ook fysiektrainer Renaat Philippaerts en T3 Geoffrey Valenne moesten opstappen.

LEES OOK: Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

Standard wil Jeunechamps terug

Daardoor komen er nog meer openingen in de technische staf en La Dernière Heure weet dat Standard nog een oude bekende zou willen terughalen. Als T3 zouden ze immers hun zinnen gezet hebben op José Jeunechamps en de gesprekken daarover zouden al aangeknoopt zijn.

De 56-jarige Jeunechamps is momenteel assistent van Timmy Simons bij Dender in de Challenger Pro League, maar kent op Sclessin het huis zeer goed. Hij was in het verleden immers al twee keer aan de slag bij Standard.

In het verleden al beloftencoach en interimtrainer

Van 2008 tot 2012 was hij aan de slag als beloftentrainer en vijf jaar later keerde hij voor enkele maanden terug als hoofdcoach ad interim aan, na het ontslag van Aleksandar Jankovic.

Verder was Jeunechamps in zijn carrière ook nog aan de slag als assistent bij FC Metz, Charlton, Cercle Brugge, OH Leuven, Antwerp en Moeskroen. Bij die clubs werkte hij vooral samen met Albert Cartier, José Riga en Frank Vercauteren. Hij was ook hoofdtrainer bij Seraing, Moeskroen en Virton.

Zou dat een goede zet zijn van Standard?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

143
143
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

137
137
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

303
303
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

424
424
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

743
743
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

51
51
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

853
853
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

153
153
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

512
512
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

360
360
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

366
366
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

579
579
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

394
394
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

541
541
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

407
407
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

930
930
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

435
435
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

431
431
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

459
459
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1218
1218
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

256
256
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

456
456
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

229
229

Meer sportnieuws