'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

door
'Standard wil naast Thijs nog oude bekende terughalen'

De interlandbreak is voor clubs de ideale periode om even te bezinnen en dat doen ze bij Standard zeer zeker. De Rouches moesten noodgedwongen puzzelen aan hun staf door het plotse vertrek van T2 Yaya Touré naar Saudi-Arabië, maar daar zullen ze het niet bij laten.

Enkele dagen geleden werd Bernd Thijs al aangekondigd als nieuwe assistent-trainer, maar hij zal mogelijk niet de enige nieuwkomer worden in de staf van Carl Hoefkens. Eerder raakte al bekend dat ook fysiektrainer Renaat Philippaerts en T3 Geoffrey Valenne moesten opstappen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Standard wil Jeunechamps terug

Daardoor komen er nog meer openingen in de technische staf en La Dernière Heure weet dat Standard nog een oude bekende zou willen terughalen. Als T3 zouden ze immers hun zinnen gezet hebben op José Jeunechamps en de gesprekken daarover zouden al aangeknoopt zijn.

De 56-jarige Jeunechamps is momenteel assistent van Timmy Simons bij Dender in de Challenger Pro League, maar kent op Sclessin het huis zeer goed. Hij was in het verleden immers al twee keer aan de slag bij Standard.

In het verleden al beloftencoach en interimtrainer

Van 2008 tot 2012 was hij aan de slag als beloftentrainer en vijf jaar later keerde hij voor enkele maanden terug als hoofdcoach ad interim aan, na het ontslag van Aleksandar Jankovic.

Verder was Jeunechamps in zijn carrière ook nog aan de slag als assistent bij FC Metz, Charlton, Cercle Brugge, OH Leuven, Antwerp en Moeskroen. Bij die clubs werkte hij vooral samen met Albert Cartier, José Riga en Frank Vercauteren. Hij was ook hoofdtrainer bij Seraing, Moeskroen en Virton.

Zou dat een goede zet zijn van Standard?

Meest recent

Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

48
48
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

31
31
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

57
57
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

123
123
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

40
40
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

692
692
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

47
47
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

21
21
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

74
74
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

438
438
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

110
110
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

41
41
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

390
390
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

139
139
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

177
177
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

316
316
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

95
95
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

126
126
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

171
171
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

206
206
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1247
1247
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

151
151

Meer sportnieuws