'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

215 stemmen
'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

Heel grote namen uit het Europese voetbal zwichtten afgelopen zomer voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Lionel Messi en enkele van zijn voormalige FC Barcelona-kompanen kozen echter voor de Amerikaanse MLS. En daar krijgen ze mogelijk het gezelschap van nog een ster.

Nadat duidelijk werd dat zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd zou worden, werd Messi gelinkt aan verschillende clubs wereldwijd. Uiteindelijk koos hij voor Inter Miami CF, de Amerikaanse club van co-eigenaar David Beckham.

In navolging van Messi werden ook Sergio Busquets en Jordi Alba naar Florida gehaald. En Beckham blijkt de smaak te pakken te hebben. Volgens The Daily Star zou de Engelsman proberen om David De Gea naar zijn club te loodsen.

Teloorgang bij United

De Spaanse doelman was sinds 2011 bij Manchester United aan de slag. Daar maakte hij aanvankelijk een goede indruk. De Gea hielp United onder meer aan de landstitel en werd zelfs bij de beste keepers ter wereld gerekend.

Maar United kende een enorme terugslag en de sportieve malaise ging ook gepaard met een terugval van De Gea. Steeds vaker liet hij zich op dure fouten betrappen. Eind vorig seizoen kreeg de Spanjaard dan ook de doodsteek. Zo werd zijn aflopende contract niet verlengd.

Oplossing in zicht

Sindsdien is de 33-jarige doelman op zoek naar een nieuwe uitdaging. Tijdens de zomermercato werden verschillende clubs aangehaald, tot een akkoord kwam het echter niet. Maar het geduld van De Gea lijkt nu beloond te gaan worden. In de voorbije dagen werd hij bijvoorbeeld gelinkt aan Real Betis en nu zou dus ook Inter Miami hem een reddingsboei willen toewerpen. Voorlopig is niet geweten op de Spanjaard zelf ook openstaat voor een verhuis naar de States, Beckham wil hem in ieder geval overtuigen.

Welke competitie spreekt u momenteel het meest aan?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

22
22
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

349
349
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

447
447
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

97
97
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

204
204
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

370
370
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

195
195
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

362
362
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

139
139
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

74
74
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

478
478
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

272
272
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1453
1453
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

77
77
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

123
123
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

57
57
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

484
484
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

428
428
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

327
327
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

370
370
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

254
254
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

122
122
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

527
527
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws