'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

door
'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

Heel grote namen uit het Europese voetbal zwichtten afgelopen zomer voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Lionel Messi en enkele van zijn voormalige FC Barcelona-kompanen kozen echter voor de Amerikaanse MLS. En daar krijgen ze mogelijk het gezelschap van nog een ster.

Nadat duidelijk werd dat zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd zou worden, werd Messi gelinkt aan verschillende clubs wereldwijd. Uiteindelijk koos hij voor Inter Miami CF, de Amerikaanse club van co-eigenaar David Beckham.

In navolging van Messi werden ook Sergio Busquets en Jordi Alba naar Florida gehaald. En Beckham blijkt de smaak te pakken te hebben. Volgens The Daily Star zou de Engelsman proberen om David De Gea naar zijn club te loodsen.

Teloorgang bij United

De Spaanse doelman was sinds 2011 bij Manchester United aan de slag. Daar maakte hij aanvankelijk een goede indruk. De Gea hielp United onder meer aan de landstitel en werd zelfs bij de beste keepers ter wereld gerekend.

Maar United kende een enorme terugslag en de sportieve malaise ging ook gepaard met een terugval van De Gea. Steeds vaker liet hij zich op dure fouten betrappen. Eind vorig seizoen kreeg de Spanjaard dan ook de doodsteek. Zo werd zijn aflopende contract niet verlengd.

Oplossing in zicht

Sindsdien is de 33-jarige doelman op zoek naar een nieuwe uitdaging. Tijdens de zomermercato werden verschillende clubs aangehaald, tot een akkoord kwam het echter niet. Maar het geduld van De Gea lijkt nu beloond te gaan worden. In de voorbije dagen werd hij bijvoorbeeld gelinkt aan Real Betis en nu zou dus ook Inter Miami hem een reddingsboei willen toewerpen. Voorlopig is niet geweten op de Spanjaard zelf ook openstaat voor een verhuis naar de States, Beckham wil hem in ieder geval overtuigen.

Welke competitie spreekt u momenteel het meest aan?

Meest recent

'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

18
18
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

38
38
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

26
26
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

69
69
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

58
58
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

263
263
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

356
356
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

188
188
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

158
158
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

259
259
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

988
988
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

290
290
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

156
156
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

167
167
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

162
162
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

124
124
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

260
260
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

162
162
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

122
122
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

433
433
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

975
975
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

177
177
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

188
188
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

459
459
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

29
29

Meer sportnieuws