'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

215
'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

Heel grote namen uit het Europese voetbal zwichtten afgelopen zomer voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Lionel Messi en enkele van zijn voormalige FC Barcelona-kompanen kozen echter voor de Amerikaanse MLS. En daar krijgen ze mogelijk het gezelschap van nog een ster.

Nadat duidelijk werd dat zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd zou worden, werd Messi gelinkt aan verschillende clubs wereldwijd. Uiteindelijk koos hij voor Inter Miami CF, de Amerikaanse club van co-eigenaar David Beckham.

In navolging van Messi werden ook Sergio Busquets en Jordi Alba naar Florida gehaald. En Beckham blijkt de smaak te pakken te hebben. Volgens The Daily Star zou de Engelsman proberen om David De Gea naar zijn club te loodsen.

Teloorgang bij United

De Spaanse doelman was sinds 2011 bij Manchester United aan de slag. Daar maakte hij aanvankelijk een goede indruk. De Gea hielp United onder meer aan de landstitel en werd zelfs bij de beste keepers ter wereld gerekend.

Maar United kende een enorme terugslag en de sportieve malaise ging ook gepaard met een terugval van De Gea. Steeds vaker liet hij zich op dure fouten betrappen. Eind vorig seizoen kreeg de Spanjaard dan ook de doodsteek. Zo werd zijn aflopende contract niet verlengd.

Oplossing in zicht

Sindsdien is de 33-jarige doelman op zoek naar een nieuwe uitdaging. Tijdens de zomermercato werden verschillende clubs aangehaald, tot een akkoord kwam het echter niet. Maar het geduld van De Gea lijkt nu beloond te gaan worden. In de voorbije dagen werd hij bijvoorbeeld gelinkt aan Real Betis en nu zou dus ook Inter Miami hem een reddingsboei willen toewerpen. Voorlopig is niet geweten op de Spanjaard zelf ook openstaat voor een verhuis naar de States, Beckham wil hem in ieder geval overtuigen.

Welke competitie spreekt u momenteel het meest aan?

Meest recent

Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

12
12
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

18
18
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

50
50
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

29
29
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

39
39
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

36
36
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

44
44
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

57
57
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

3
3
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

147
147
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

64
64
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

144
144
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

71
71
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

86
86
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

72
72
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

166
166
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

68
68
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

102
102
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

194
194
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

289
289
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

248
248
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

355
355
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

147
147
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

136
136
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

101
101

Meer sportnieuws