'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

215 stemmen
'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

Heel grote namen uit het Europese voetbal zwichtten afgelopen zomer voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Lionel Messi en enkele van zijn voormalige FC Barcelona-kompanen kozen echter voor de Amerikaanse MLS. En daar krijgen ze mogelijk het gezelschap van nog een ster.

Nadat duidelijk werd dat zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd zou worden, werd Messi gelinkt aan verschillende clubs wereldwijd. Uiteindelijk koos hij voor Inter Miami CF, de Amerikaanse club van co-eigenaar David Beckham.

In navolging van Messi werden ook Sergio Busquets en Jordi Alba naar Florida gehaald. En Beckham blijkt de smaak te pakken te hebben. Volgens The Daily Star zou de Engelsman proberen om David De Gea naar zijn club te loodsen.

Teloorgang bij United

De Spaanse doelman was sinds 2011 bij Manchester United aan de slag. Daar maakte hij aanvankelijk een goede indruk. De Gea hielp United onder meer aan de landstitel en werd zelfs bij de beste keepers ter wereld gerekend.

Maar United kende een enorme terugslag en de sportieve malaise ging ook gepaard met een terugval van De Gea. Steeds vaker liet hij zich op dure fouten betrappen. Eind vorig seizoen kreeg de Spanjaard dan ook de doodsteek. Zo werd zijn aflopende contract niet verlengd.

Oplossing in zicht

Sindsdien is de 33-jarige doelman op zoek naar een nieuwe uitdaging. Tijdens de zomermercato werden verschillende clubs aangehaald, tot een akkoord kwam het echter niet. Maar het geduld van De Gea lijkt nu beloond te gaan worden. In de voorbije dagen werd hij bijvoorbeeld gelinkt aan Real Betis en nu zou dus ook Inter Miami hem een reddingsboei willen toewerpen. Voorlopig is niet geweten op de Spanjaard zelf ook openstaat voor een verhuis naar de States, Beckham wil hem in ieder geval overtuigen.

Welke competitie spreekt u momenteel het meest aan?

Meest recent

Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

0
0
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

9
9
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

73
73
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

105
105
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

126
126
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

89
89
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

109
109
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

234
234
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

259
259
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

190
190
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

163
163
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

252
252
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

213
213
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

79
79
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

52
52
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

473
473
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

230
230
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

361
361
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

169
169
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

246
246
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

119
119
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

478
478
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

200
200
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

370
370

Meer sportnieuws