'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

door
'Beckham blijft gaan: volgende ster voor Inter Miami'

Heel grote namen uit het Europese voetbal zwichtten afgelopen zomer voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Lionel Messi en enkele van zijn voormalige FC Barcelona-kompanen kozen echter voor de Amerikaanse MLS. En daar krijgen ze mogelijk het gezelschap van nog een ster.

Nadat duidelijk werd dat zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd zou worden, werd Messi gelinkt aan verschillende clubs wereldwijd. Uiteindelijk koos hij voor Inter Miami CF, de Amerikaanse club van co-eigenaar David Beckham.

In navolging van Messi werden ook Sergio Busquets en Jordi Alba naar Florida gehaald. En Beckham blijkt de smaak te pakken te hebben. Volgens The Daily Star zou de Engelsman proberen om David De Gea naar zijn club te loodsen.

Teloorgang bij United

De Spaanse doelman was sinds 2011 bij Manchester United aan de slag. Daar maakte hij aanvankelijk een goede indruk. De Gea hielp United onder meer aan de landstitel en werd zelfs bij de beste keepers ter wereld gerekend.

Maar United kende een enorme terugslag en de sportieve malaise ging ook gepaard met een terugval van De Gea. Steeds vaker liet hij zich op dure fouten betrappen. Eind vorig seizoen kreeg de Spanjaard dan ook de doodsteek. Zo werd zijn aflopende contract niet verlengd.

Oplossing in zicht

Sindsdien is de 33-jarige doelman op zoek naar een nieuwe uitdaging. Tijdens de zomermercato werden verschillende clubs aangehaald, tot een akkoord kwam het echter niet. Maar het geduld van De Gea lijkt nu beloond te gaan worden. In de voorbije dagen werd hij bijvoorbeeld gelinkt aan Real Betis en nu zou dus ook Inter Miami hem een reddingsboei willen toewerpen. Voorlopig is niet geweten op de Spanjaard zelf ook openstaat voor een verhuis naar de States, Beckham wil hem in ieder geval overtuigen.

Welke competitie spreekt u momenteel het meest aan?

Meest recent

Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

3
3
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

42
42
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

85
85
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

133
133
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

273
273
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

72
72
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

237
237
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

223
223
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

394
394
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

121
121
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

383
383
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

98
98
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

59
59
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

225
225
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

60
60
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

161
161
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

190
190
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

94
94
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

337
337
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

566
566
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

105
105
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

537
537
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

131
131
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

305
305

Meer sportnieuws