Opvallende naam uit basiself Rode Duivels 'gelekt'

183 stemmen
Opvallende naam uit basiself Rode Duivels 'gelekt'

Zondagavond beëindigen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het Europees kampioenschap in Duitsland. Winst op eigen veld tegen Azerbeidzjan levert ook een status als reekshoofd op bij de loting. En dus wordt het uitkijken naar hoe bondscoach Domenico Tedesco zijn basiself zal posteren.

In aanloop naar de afsluitende kwalificatiewedstrijd wisten de Belgen hun oefenpot tegen Servië tot een goede einde te brengen (1-0-zege). In die match pakte Tedesco uit met een onuitgegeven basisploeg. De verwachting is dan ook dat hij zijn elftal tegen de Azeri's helemaal zal omgooien.

Eén van de elf starters werd zaterdag alvast bekend gemaakt. Zo bevestigde Koen Casteels op zijn persbabbel dat hij tussen de doelpalen opnieuw de voorkeur zal krijgen op Matz Sels. "Dat was op voorhand zo afgesproken", vertelde Casteels.

LEES OOK: Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Trossard in centrum?

In de verdediging worden kiest Tedesco allicht voor de gekende namen. Bij Anderlecht hoopt men nochtans dat Jan Vertonghen extra rust zal krijgen. Als diens gehavende enkel geen problemen oplevert, wordt hij echter gewoon aan de aftrap verwacht.

Op het middenveld ontbreken onder meer Amadou Onana en Kevin De Bruyne. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Youri Tielemans terug mag starten na diens degelijk optreden in de oefenpot tegen Servië. Leandro Trossard wordt dan weer in de centrale KDB-rol verwacht.

Vertrouwen in Bakayoko

Voorin tot slot, lijken Romelu Lukaku en Jérémy Doku zekerheden. Voor het derde plekje zal het gaan tussen Yannick Carrasco, Dodi Lukebakio en Johan Bakayoko. Maar journalist Sacha Tavolieri lijkt meer te weten. Zo meldt hij dat Bakayoko de voorkeur zal krijgen. De aanvaller van PSV maakte tegen Servië nochtans niet zo'n goed beurt, toch lijkt hij dus het vertrouwen van de bondscoach te behouden.

WIe vindt u momenteel de beste flankaanvaller?

Meest recent

Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

14
14
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

35
35
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

30
30
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

55
55
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

242
242
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

141
141
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

407
407
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

413
413
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

137
137
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

78
78
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

225
225
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

122
122
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

81
81
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

316
316
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

243
243
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

101
101
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

100
100
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

266
266
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

169
169
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

409
409
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

142
142
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

96
96
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

225
225
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

36
36
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

544
544

Meer sportnieuws