Opvallende naam uit basiself Rode Duivels 'gelekt'

door
Opvallende naam uit basiself Rode Duivels 'gelekt'

Zondagavond beëindigen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het Europees kampioenschap in Duitsland. Winst op eigen veld tegen Azerbeidzjan levert ook een status als reekshoofd op bij de loting. En dus wordt het uitkijken naar hoe bondscoach Domenico Tedesco zijn basiself zal posteren.

In aanloop naar de afsluitende kwalificatiewedstrijd wisten de Belgen hun oefenpot tegen Servië tot een goede einde te brengen (1-0-zege). In die match pakte Tedesco uit met een onuitgegeven basisploeg. De verwachting is dan ook dat hij zijn elftal tegen de Azeri's helemaal zal omgooien.

Eén van de elf starters werd zaterdag alvast bekend gemaakt. Zo bevestigde Koen Casteels op zijn persbabbel dat hij tussen de doelpalen opnieuw de voorkeur zal krijgen op Matz Sels. "Dat was op voorhand zo afgesproken", vertelde Casteels.

LEES OOK: WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Trossard in centrum?

In de verdediging worden kiest Tedesco allicht voor de gekende namen. Bij Anderlecht hoopt men nochtans dat Jan Vertonghen extra rust zal krijgen. Als diens gehavende enkel geen problemen oplevert, wordt hij echter gewoon aan de aftrap verwacht.

Op het middenveld ontbreken onder meer Amadou Onana en Kevin De Bruyne. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Youri Tielemans terug mag starten na diens degelijk optreden in de oefenpot tegen Servië. Leandro Trossard wordt dan weer in de centrale KDB-rol verwacht.

Vertrouwen in Bakayoko

Voorin tot slot, lijken Romelu Lukaku en Jérémy Doku zekerheden. Voor het derde plekje zal het gaan tussen Yannick Carrasco, Dodi Lukebakio en Johan Bakayoko. Maar journalist Sacha Tavolieri lijkt meer te weten. Zo meldt hij dat Bakayoko de voorkeur zal krijgen. De aanvaller van PSV maakte tegen Servië nochtans niet zo'n goed beurt, toch lijkt hij dus het vertrouwen van de bondscoach te behouden.

WIe vindt u momenteel de beste flankaanvaller?

Meest recent

Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

28
28
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

60
60
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

44
44
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

37
37
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

75
75
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

248
248
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

161
161
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

234
234
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

96
96
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

177
177
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

247
247
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

530
530
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

216
216
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

192
192
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

107
107
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

388
388
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

440
440
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

97
97
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1298
1298
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

467
467

Meer sportnieuws