Opvallende naam uit basiself Rode Duivels 'gelekt'

door
Opvallende naam uit basiself Rode Duivels 'gelekt'

Zondagavond beëindigen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het Europees kampioenschap in Duitsland. Winst op eigen veld tegen Azerbeidzjan levert ook een status als reekshoofd op bij de loting. En dus wordt het uitkijken naar hoe bondscoach Domenico Tedesco zijn basiself zal posteren.

In aanloop naar de afsluitende kwalificatiewedstrijd wisten de Belgen hun oefenpot tegen Servië tot een goede einde te brengen (1-0-zege). In die match pakte Tedesco uit met een onuitgegeven basisploeg. De verwachting is dan ook dat hij zijn elftal tegen de Azeri's helemaal zal omgooien.

Eén van de elf starters werd zaterdag alvast bekend gemaakt. Zo bevestigde Koen Casteels op zijn persbabbel dat hij tussen de doelpalen opnieuw de voorkeur zal krijgen op Matz Sels. "Dat was op voorhand zo afgesproken", vertelde Casteels.

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Trossard in centrum?

In de verdediging worden kiest Tedesco allicht voor de gekende namen. Bij Anderlecht hoopt men nochtans dat Jan Vertonghen extra rust zal krijgen. Als diens gehavende enkel geen problemen oplevert, wordt hij echter gewoon aan de aftrap verwacht.

Op het middenveld ontbreken onder meer Amadou Onana en Kevin De Bruyne. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Youri Tielemans terug mag starten na diens degelijk optreden in de oefenpot tegen Servië. Leandro Trossard wordt dan weer in de centrale KDB-rol verwacht.

Vertrouwen in Bakayoko

Voorin tot slot, lijken Romelu Lukaku en Jérémy Doku zekerheden. Voor het derde plekje zal het gaan tussen Yannick Carrasco, Dodi Lukebakio en Johan Bakayoko. Maar journalist Sacha Tavolieri lijkt meer te weten. Zo meldt hij dat Bakayoko de voorkeur zal krijgen. De aanvaller van PSV maakte tegen Servië nochtans niet zo'n goed beurt, toch lijkt hij dus het vertrouwen van de bondscoach te behouden.

WIe vindt u momenteel de beste flankaanvaller?

Meest recent

'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

46
46
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

167
167
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

47
47
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

134
134
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

144
144
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

72
72
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1440
1440
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

445
445
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

184
184
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

133
133
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

621
621
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

58
58
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

27
27
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

39
39
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

118
118
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

372
372
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

229
229
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

650
650
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

88
88
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

279
279
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

84
84
CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

In de Challenger Pro League heeft KV Kortrijk zich herpakt na de slipper van vorig weekend tegen ...

105
105
Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

492
492
Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

461
461
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

424
424

Meer sportnieuws