Veld hersteld? Duivels krijgen uitsluitsel over duel met Azeri's

door
Veld hersteld? Duivels krijgen uitsluitsel over duel met Azeri's

De Rode Duivels sluiten zondagavond hun kwalificatiecampagne voor EK 2024 af. Bij winst in de thuismatch tegen Azerbeidzjan zijn ze ook zeker van groepswinst. In aanloop naar het duel was het wel bang afwachten of het veld bespeelbaar zou zijn.

Bondscoach Domenico Tedesco en zijn troepen wisten zich tijdens de vorige interland-break al te verzekeren van hun ticket voor de eindronde in Duitsland. En dus werd de oefencampagne deze week al op gang geblazen. Zo werd afgelopen woensdag gespard tegen Servië.

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Geteisterde grasmat

België wist die oefenpot, die werd afgewerkt aan een behoorlijk laag tempo, uiteindelijk ook te winnen na een vroeg doelpunt van Yannick Carrasco. Achteraf vieren met de supporters zat er evenwel niet in. Zo werd er geen publiek toegelaten in het stadion van OH Leuven.

Normaal gezien ging de oefenwedstrijd immers door in het Koning Boudewijn-stadion. Maar door de hevige regenval werd het veld daags voor de oefenmatch onbespeelbaar verklaard. Bijgevolg moest men in extremis uitwijken naar Leuven, waardoor er geen fans aanwezig konden zijn.

Zeil van Anderlecht

In de dagen nadien bleeft het echter stevig regenen. En dus was het bang afwachten of het veld op de Heizel wel klaar zou geraken voor de partij tegen Azerbeidzjan. Maar dat blijkt nu toch het geval.

Om niets aan het toeval over te laten, werd een groot zeil over het veld getrokken. Dat zeil werd volgens La Dernière Heure geleend van Anderlecht. En deze ingreep bleek succesvol. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat het zeil zondagochtend verwijderd werd en dat het veld wel degelijk speelklaar is.

België heeft nood aan een nieuw nationaal stadion ...

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

14
14
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

28
28
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

26
26
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

104
104
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

72
72
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

100
100
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

187
187
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

205
205
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

114
114
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

347
347
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

574
574
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

283
283
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

473
473
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

409
409
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

241
241
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

362
362
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

224
224

Meer sportnieuws