Veld hersteld? Duivels krijgen uitsluitsel over duel met Azeri's

door
Veld hersteld? Duivels krijgen uitsluitsel over duel met Azeri's

De Rode Duivels sluiten zondagavond hun kwalificatiecampagne voor EK 2024 af. Bij winst in de thuismatch tegen Azerbeidzjan zijn ze ook zeker van groepswinst. In aanloop naar het duel was het wel bang afwachten of het veld bespeelbaar zou zijn.

Bondscoach Domenico Tedesco en zijn troepen wisten zich tijdens de vorige interland-break al te verzekeren van hun ticket voor de eindronde in Duitsland. En dus werd de oefencampagne deze week al op gang geblazen. Zo werd afgelopen woensdag gespard tegen Servië.

LEES OOK: Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Geteisterde grasmat

België wist die oefenpot, die werd afgewerkt aan een behoorlijk laag tempo, uiteindelijk ook te winnen na een vroeg doelpunt van Yannick Carrasco. Achteraf vieren met de supporters zat er evenwel niet in. Zo werd er geen publiek toegelaten in het stadion van OH Leuven.

Normaal gezien ging de oefenwedstrijd immers door in het Koning Boudewijn-stadion. Maar door de hevige regenval werd het veld daags voor de oefenmatch onbespeelbaar verklaard. Bijgevolg moest men in extremis uitwijken naar Leuven, waardoor er geen fans aanwezig konden zijn.

Zeil van Anderlecht

In de dagen nadien bleeft het echter stevig regenen. En dus was het bang afwachten of het veld op de Heizel wel klaar zou geraken voor de partij tegen Azerbeidzjan. Maar dat blijkt nu toch het geval.

Om niets aan het toeval over te laten, werd een groot zeil over het veld getrokken. Dat zeil werd volgens La Dernière Heure geleend van Anderlecht. En deze ingreep bleek succesvol. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat het zeil zondagochtend verwijderd werd en dat het veld wel degelijk speelklaar is.

België heeft nood aan een nieuw nationaal stadion ...

Meest recent

Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

5
5
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

100
100
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

23
23
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

411
411
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

108
108
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

286
286
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

276
276
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

249
249
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

427
427
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

683
683
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

348
348
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

484
484
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

362
362
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

900
900
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

403
403
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

397
397
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

431
431
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1088
1088
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

29
29
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

243
243
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

421
421
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

225
225
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

86
86
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

358
358
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

129
129

Meer sportnieuws