'Standard sprak naast Thijs nog met een grote naam'

165 stemmen
'Standard sprak naast Thijs nog met een grote naam'

Standard kreeg enkele weken geleden een domper te verwerken. Het moest plots afscheid nemen van Yaya Touré, die pas in de zomer neergestreken was in Luik als T2 van Carl Hoefkens. De Ivoriaan zwichtte voor een aanbieding uit Saudi-Arabië.

Daar kon Touré immers aan de slag als assistent bij de nationale ploeg, waar hij herenigd zou worden met Roberto Mancini. De Italiaan was nog zijn trainer bij Manchester City en in combinatie met een aanlokkelijk financieel voorstel kon Touré niet weerstaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Standard sprak ook met Bogarde

Dat betekende wel dat Standard plotsklaps een nieuwe assistent voor Hoefkens moest vinden. Die werd uiteindelijk vrijdagavond voorgesteld. Standard kondigde immers aan dat Bernd Thijs naar Sclessin terugkeert als T2. De ex-Rode Duivel begon destijds zijn spelerscarrière bij de club.

Maar Standard blijkt ook nog andere pistes bewandeld te hebben, waaronder een bekende naam. Algemeen Dagblad weet immers dat ze de voorbije weken ook aan tafel zaten met Winston Bogarde.

Assistent van Ten Hag en Kluivert

De 53-jarige Nederlander was als speler nog actief bij Ajax, AC Milan, FC Barcelona en Chelsea en was er met Oranje bij op het EK 1996 en het WK 1998. Hij begon daarna aan een trainerscarrière in de jeugd van FC Volendam en Ajax.

Bij die laatste club werd hij in 2020 assistent bij de A-ploeg en hij zou uiteindelijk twee seizoenen succesvol samenwerken met Erik ten Hag. Vorige zomer ging hij aan de slag bij het Turkse Adana Demirspor als rechterhand van Patrick Kluivert, maar in september stapte hij na amper twee maanden alweer op.

🚀

Was hij een goede optie geweest voor Standard?

Meest recent

Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

5
5
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

171
171
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

13
13
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

72
72
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

61
61
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

483
483
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

533
533
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

67
67
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

620
620
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

255
255
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

104
104
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

890
890
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

838
838
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

148
148
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

317
317
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

139
139
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

612
612
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

204
204
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

141
141
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

903
903
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

363
363
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

784
784
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

616
616
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

925
925
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

73
73

Meer sportnieuws