TRANSFERUURTJE: 'Yaremchuk-schok bij Club, droomtransfer David'

612 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Yaremchuk-schok bij Club, droomtransfer David'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil zich komende winter versterken met een extra verdediger en eventueel een nieuwe spits. Daarnaast dreigt Blauw-Zwart ook enkele spelers te verliezen. Zo bevestigt La Gazzetta dello Sport dat Internazionale aan de mouw van Tajon Buchanan blijft trekken. Bij een goed bod zou Club de Canadees ook een transfer gunnen.

Football Insider meldt dan weer dat Fulham FC bereid is om fors te investeren in de komst van Antonio Nusa. Toch lijkt een winters vertrek van de Noor onwaarschijnlijk. Ondertussen wordt in Spanje gespeculeerd over een vroegtijdige terugkeer van Roman Yaremchuk, die niet kan overtuigen op huurbasis bij Valencia CF.

RSC Anderlecht speurt momenteel naar een nieuwe verdediger, maar blijft ook volop op de diensten van Jan Vertonghen rekenen. De aanvoerder heeft echter een aflopend contract in het Lotto Park. In een uitgebreid gesprek met Het Laatste Nieuws bevestigt de Rode Duivel dat hij nog steeds geen beslissing heeft genomen over een verlenging. Zijn fysieke paraatheid aan het einde van het seizoen zal daarover de doorslag geven. Wel benadrukt Vertonghen dat Anderlecht sowieso zijn laatste club wordt.

BUITENLAND

Philippe Clement leverde tot dusver goed werk af als coach van Rangers FC. In januari zou hij de selectie dan ook nog meer naar zijn hand mogen zetten en daarvoor mikt hij op een jonge Belg. Volgens TeamTalk zet Clement immers in op een reünie met Noah Mbamba. Die trok begin dit kalenderjaar van Club Brugge naar Bayer Leverkusen, maar komt daar zelden in actie. De Bundesliga-leider zou dan ook openstaan voor een huurdeal, al dan niet met aankoopoptie.

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, mag Jonathan David zich opmaken voor een fraaie transfer. Volgens transferexpert Fabrizio Romano staat de ex-spits van AA Gent bovenaan het lijstje bij AC Milan. Komende zomer gaat de Canadees bij Lille zijn laatste contractjaar in en daar wil de Serie A-topclub van profiteren om hem voor een beperkte som over te nemen. Al heerst er wel concurrentie. Zo zouden minstens drie clubs uit de Premier League eveneens aan zijn mouw trekken.

Fabio Silva speelde begin vorig seizoen nog op huurbasis bij Anderlecht, maar kon toen niet bepaald overtuigen. En ook een tijdelijk avontuur bij PSV leverde niet het gewenste succes. Momenteel zit de Portugese aanvaller op de bank te verkommeren bij moederclub Wolverhampton. Volgens GiveMeSport is een definitief vertrek in januari dan ook niet uitgesloten. Wolves betaalde destijds nog zo'n 40 miljoen euro om Silva over te nemen van FC Porto.

Bij welke club verwacht u de drukste wintermercato?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

49
49
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

64
64
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

38
38
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

118
118
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

47
47
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

36
36
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

142
142
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

85
85
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

525
525
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

137
137
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

98
98
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

168
168
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

202
202
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1133
1133
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

603
603
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

215
215
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

737
737
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

49
49
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

95
95
'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Nu het seizoen er helemaal opzit, kunnen de Belgische clubs zich volop gaan storten op de ...

137
137
Experiment straks ook op WK? Garcia en De Bruyne oordelen

Minder dan twee weken voor hun openingswedstrijd op het WK leek het voor de Rode Duivels in ...

136
136
'Kompany grijnst: Bayern bereikt transferakkoord'

Vincent Kompany leidde Bayern München dit seizoen naar de Duitse dubbel, maar helemaal tevreden ...

141
141
'STVV kiest zeer verrassende opvolger Vrancken'

STVV maakt zich de komende maanden op voor een fantastisch avontuur. Doordat het dit seizoen als ...

283
283
'Meunier versiert transfer naar LaLiga'

Thomas Meunier is op het WK deze zomer nog één van de laatste overblijvers van de ...

340
340
'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Real Madrid beleefde een woelig seizoen, maar Florentino Perez laat zich daardoor niet van de wijs ...

189
189
Garcia geeft aan wat hem het meest tevreden stemt na zege

De Rode Duivels zijn dinsdag uitstekend begonnen aan hun voorbereidingscampagne op het WK. Ze gingen ...

282
282

Meer sportnieuws