'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

1816 stemmen
'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

Club Brugge maakt zich op voor een redelijk drukke winterse transferperiode. Zo zou Blauw-Zwart zelf speuren naar een extra verdediger en een nieuwe spits. Daarnaast wordt het afwachten wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren in het Jan Breydel-stadion.

De Bruggelingen lieten afgelopen zomer al verschillende krachten beschikken. Noa Lang kreeg zijn langverwachte transfer en tekende bij PSV. Clinton Mata trok dan weer naar Olympique Lyon, terwijl Mats Rits zich aan de overstap naar rivaal Anderlecht waagde. Abakar Sylla (RC Strasbourg) en Jack Hendry (Al-Ettifaq) brachten eveneens een aardige duit op.

Maar ook in zijn huidige selectie heeft Club Brugge nog verschillende spelers rondlopen die in aanmerking komen voor een vertrek. Tajon Buchanan bijvoorbeeld, wordt opnieuw gelinkt aan Internazionale. Andreas Skov Olsen werd afgelopen zomer al genoemd als potentiële vertrekker. En uiteraard is ook Antonio Nusa grof wild op de transfermarkt.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Goudhaantje grof wild

De talentvolle Noor ligt momenteel in de lappenmand en niemand kan voorlopig uitsluitsel geven over zijn terugkeer, maar in de voorbije maanden maakte de 18-jarige aanvaller al serieus indruk. Ook bij zijn nationale ploeg. Die goede prestaties in combinatie met zijn onmiskenbare potentieel, maken van Nusa een aantrekkelijk doelwit.

Met name vanuit Engeland wordt stevig aan zijn mouw getrokken. Chelsea FC toonde vorige zomer al concrete interesse. Bij Football Insider beweert men nu dat nog een andere Londense ploeg belangstelling toont. Zo zou ook Fulham FC zich aan het front hebben gemeld voor de jonge international.

Miljoenenbod ligt klaar

De huidige nummer 15 uit de Premier League zou komende winter absoluut een extra flankaanvaller willen aantrekken. Daarvoor zou de club een aanzienlijk miljoenenbudget voor over hebben. Fulham zou volgens de genoemde bron ook al zijn financiële slagkracht in de strijd willen gooien om een deal met Club over de streep te krijgen.

Desondanks blijft het een lastig dossier. Nusa gaf zelf immers al aan dat hij het seizoen in Brugge wil afwerken. En Blauw-Zwart lijkt ook niet te staan springen om hem midden in het seizoen te laten gaan. Een overeenkomst waarbij hij verkocht wordt en vervolgens meteen terug verhuurd wordt aan Club, lijkt momenteel dan ook het meest plausibele scenario.

Nusa doet het seizoen sowieso uit bij Club ...

Meest recent

Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

13
13
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

26
26
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

29
29
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

73
73
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

106
106
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

78
78
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

108
108
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

439
439
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

260
260
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

75
75
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

389
389
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

132
132
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

789
789
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

124
124
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

91
91
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

212
212
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

398
398
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

363
363
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

605
605
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

935
935
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

154
154
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1068
1068

Meer sportnieuws