'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

1816 stemmen
'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

Club Brugge maakt zich op voor een redelijk drukke winterse transferperiode. Zo zou Blauw-Zwart zelf speuren naar een extra verdediger en een nieuwe spits. Daarnaast wordt het afwachten wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren in het Jan Breydel-stadion.

De Bruggelingen lieten afgelopen zomer al verschillende krachten beschikken. Noa Lang kreeg zijn langverwachte transfer en tekende bij PSV. Clinton Mata trok dan weer naar Olympique Lyon, terwijl Mats Rits zich aan de overstap naar rivaal Anderlecht waagde. Abakar Sylla (RC Strasbourg) en Jack Hendry (Al-Ettifaq) brachten eveneens een aardige duit op.

Maar ook in zijn huidige selectie heeft Club Brugge nog verschillende spelers rondlopen die in aanmerking komen voor een vertrek. Tajon Buchanan bijvoorbeeld, wordt opnieuw gelinkt aan Internazionale. Andreas Skov Olsen werd afgelopen zomer al genoemd als potentiële vertrekker. En uiteraard is ook Antonio Nusa grof wild op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Goudhaantje grof wild

De talentvolle Noor ligt momenteel in de lappenmand en niemand kan voorlopig uitsluitsel geven over zijn terugkeer, maar in de voorbije maanden maakte de 18-jarige aanvaller al serieus indruk. Ook bij zijn nationale ploeg. Die goede prestaties in combinatie met zijn onmiskenbare potentieel, maken van Nusa een aantrekkelijk doelwit.

Met name vanuit Engeland wordt stevig aan zijn mouw getrokken. Chelsea FC toonde vorige zomer al concrete interesse. Bij Football Insider beweert men nu dat nog een andere Londense ploeg belangstelling toont. Zo zou ook Fulham FC zich aan het front hebben gemeld voor de jonge international.

Miljoenenbod ligt klaar

De huidige nummer 15 uit de Premier League zou komende winter absoluut een extra flankaanvaller willen aantrekken. Daarvoor zou de club een aanzienlijk miljoenenbudget voor over hebben. Fulham zou volgens de genoemde bron ook al zijn financiële slagkracht in de strijd willen gooien om een deal met Club over de streep te krijgen.

Desondanks blijft het een lastig dossier. Nusa gaf zelf immers al aan dat hij het seizoen in Brugge wil afwerken. En Blauw-Zwart lijkt ook niet te staan springen om hem midden in het seizoen te laten gaan. Een overeenkomst waarbij hij verkocht wordt en vervolgens meteen terug verhuurd wordt aan Club, lijkt momenteel dan ook het meest plausibele scenario.

Nusa doet het seizoen sowieso uit bij Club ...

Meest recent

De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

RSC Anderlecht heeft met Neerpede een goudmijn in handen. Eentje die blijft opleveren. Nathan De Cat ...

56
56
'Genk op recordkoers: strijd om Karetsas barst los'

Het belooft een historische zomer te worden voor KRC Genk, dat op het punt staat om zijn eigen ...

25
25
Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

80
80
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

226
226
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

468
468
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

405
405
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

54
54
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

216
216
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

306
306
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

729
729
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

40
40
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

651
651
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

430
430
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

328
328
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

826
826
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

170
170
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

190
190
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

640
640
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

764
764
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

358
358
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

435
435
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

973
973
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

223
223

Meer sportnieuws