'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

door
'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

Club Brugge maakt zich op voor een redelijk drukke winterse transferperiode. Zo zou Blauw-Zwart zelf speuren naar een extra verdediger en een nieuwe spits. Daarnaast wordt het afwachten wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren in het Jan Breydel-stadion.

De Bruggelingen lieten afgelopen zomer al verschillende krachten beschikken. Noa Lang kreeg zijn langverwachte transfer en tekende bij PSV. Clinton Mata trok dan weer naar Olympique Lyon, terwijl Mats Rits zich aan de overstap naar rivaal Anderlecht waagde. Abakar Sylla (RC Strasbourg) en Jack Hendry (Al-Ettifaq) brachten eveneens een aardige duit op.

Maar ook in zijn huidige selectie heeft Club Brugge nog verschillende spelers rondlopen die in aanmerking komen voor een vertrek. Tajon Buchanan bijvoorbeeld, wordt opnieuw gelinkt aan Internazionale. Andreas Skov Olsen werd afgelopen zomer al genoemd als potentiële vertrekker. En uiteraard is ook Antonio Nusa grof wild op de transfermarkt.

LEES OOK: Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

Goudhaantje grof wild

De talentvolle Noor ligt momenteel in de lappenmand en niemand kan voorlopig uitsluitsel geven over zijn terugkeer, maar in de voorbije maanden maakte de 18-jarige aanvaller al serieus indruk. Ook bij zijn nationale ploeg. Die goede prestaties in combinatie met zijn onmiskenbare potentieel, maken van Nusa een aantrekkelijk doelwit.

Met name vanuit Engeland wordt stevig aan zijn mouw getrokken. Chelsea FC toonde vorige zomer al concrete interesse. Bij Football Insider beweert men nu dat nog een andere Londense ploeg belangstelling toont. Zo zou ook Fulham FC zich aan het front hebben gemeld voor de jonge international.

Miljoenenbod ligt klaar

De huidige nummer 15 uit de Premier League zou komende winter absoluut een extra flankaanvaller willen aantrekken. Daarvoor zou de club een aanzienlijk miljoenenbudget voor over hebben. Fulham zou volgens de genoemde bron ook al zijn financiële slagkracht in de strijd willen gooien om een deal met Club over de streep te krijgen.

Desondanks blijft het een lastig dossier. Nusa gaf zelf immers al aan dat hij het seizoen in Brugge wil afwerken. En Blauw-Zwart lijkt ook niet te staan springen om hem midden in het seizoen te laten gaan. Een overeenkomst waarbij hij verkocht wordt en vervolgens meteen terug verhuurd wordt aan Club, lijkt momenteel dan ook het meest plausibele scenario.

Nusa doet het seizoen sowieso uit bij Club ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

64
64
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

14
14
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

60
60
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

89
89
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

101
101
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

47
47
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

178
178
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

109
109
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

206
206
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

222
222
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

177
177
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

273
273
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

244
244
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

64
64
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

311
311
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

272
272
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

194
194
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

257
257
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

139
139
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

506
506
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

155
155
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

100
100
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

193
193
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

306
306
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

197
197
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

273
273

Meer sportnieuws