'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

1816 stemmen
'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

Club Brugge maakt zich op voor een redelijk drukke winterse transferperiode. Zo zou Blauw-Zwart zelf speuren naar een extra verdediger en een nieuwe spits. Daarnaast wordt het afwachten wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren in het Jan Breydel-stadion.

De Bruggelingen lieten afgelopen zomer al verschillende krachten beschikken. Noa Lang kreeg zijn langverwachte transfer en tekende bij PSV. Clinton Mata trok dan weer naar Olympique Lyon, terwijl Mats Rits zich aan de overstap naar rivaal Anderlecht waagde. Abakar Sylla (RC Strasbourg) en Jack Hendry (Al-Ettifaq) brachten eveneens een aardige duit op.

Maar ook in zijn huidige selectie heeft Club Brugge nog verschillende spelers rondlopen die in aanmerking komen voor een vertrek. Tajon Buchanan bijvoorbeeld, wordt opnieuw gelinkt aan Internazionale. Andreas Skov Olsen werd afgelopen zomer al genoemd als potentiële vertrekker. En uiteraard is ook Antonio Nusa grof wild op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Goudhaantje grof wild

De talentvolle Noor ligt momenteel in de lappenmand en niemand kan voorlopig uitsluitsel geven over zijn terugkeer, maar in de voorbije maanden maakte de 18-jarige aanvaller al serieus indruk. Ook bij zijn nationale ploeg. Die goede prestaties in combinatie met zijn onmiskenbare potentieel, maken van Nusa een aantrekkelijk doelwit.

Met name vanuit Engeland wordt stevig aan zijn mouw getrokken. Chelsea FC toonde vorige zomer al concrete interesse. Bij Football Insider beweert men nu dat nog een andere Londense ploeg belangstelling toont. Zo zou ook Fulham FC zich aan het front hebben gemeld voor de jonge international.

Miljoenenbod ligt klaar

De huidige nummer 15 uit de Premier League zou komende winter absoluut een extra flankaanvaller willen aantrekken. Daarvoor zou de club een aanzienlijk miljoenenbudget voor over hebben. Fulham zou volgens de genoemde bron ook al zijn financiële slagkracht in de strijd willen gooien om een deal met Club over de streep te krijgen.

Desondanks blijft het een lastig dossier. Nusa gaf zelf immers al aan dat hij het seizoen in Brugge wil afwerken. En Blauw-Zwart lijkt ook niet te staan springen om hem midden in het seizoen te laten gaan. Een overeenkomst waarbij hij verkocht wordt en vervolgens meteen terug verhuurd wordt aan Club, lijkt momenteel dan ook het meest plausibele scenario.

Nusa doet het seizoen sowieso uit bij Club ...

Meest recent

Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

7
7
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

102
102
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

23
23
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

120
120
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

339
339
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

382
382
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

111
111
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

72
72
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

355
355
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

365
365
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

131
131
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

151
151
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

656
656
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

145
145
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

277
277
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

313
313
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

64
64
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

313
313
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

303
303

Meer sportnieuws