'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

1816
'Club Brugge casht zwaar na monsterbod'

Club Brugge maakt zich op voor een redelijk drukke winterse transferperiode. Zo zou Blauw-Zwart zelf speuren naar een extra verdediger en een nieuwe spits. Daarnaast wordt het afwachten wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren in het Jan Breydel-stadion.

De Bruggelingen lieten afgelopen zomer al verschillende krachten beschikken. Noa Lang kreeg zijn langverwachte transfer en tekende bij PSV. Clinton Mata trok dan weer naar Olympique Lyon, terwijl Mats Rits zich aan de overstap naar rivaal Anderlecht waagde. Abakar Sylla (RC Strasbourg) en Jack Hendry (Al-Ettifaq) brachten eveneens een aardige duit op.

Maar ook in zijn huidige selectie heeft Club Brugge nog verschillende spelers rondlopen die in aanmerking komen voor een vertrek. Tajon Buchanan bijvoorbeeld, wordt opnieuw gelinkt aan Internazionale. Andreas Skov Olsen werd afgelopen zomer al genoemd als potentiële vertrekker. En uiteraard is ook Antonio Nusa grof wild op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Goudhaantje grof wild

De talentvolle Noor ligt momenteel in de lappenmand en niemand kan voorlopig uitsluitsel geven over zijn terugkeer, maar in de voorbije maanden maakte de 18-jarige aanvaller al serieus indruk. Ook bij zijn nationale ploeg. Die goede prestaties in combinatie met zijn onmiskenbare potentieel, maken van Nusa een aantrekkelijk doelwit.

Met name vanuit Engeland wordt stevig aan zijn mouw getrokken. Chelsea FC toonde vorige zomer al concrete interesse. Bij Football Insider beweert men nu dat nog een andere Londense ploeg belangstelling toont. Zo zou ook Fulham FC zich aan het front hebben gemeld voor de jonge international.

Miljoenenbod ligt klaar

De huidige nummer 15 uit de Premier League zou komende winter absoluut een extra flankaanvaller willen aantrekken. Daarvoor zou de club een aanzienlijk miljoenenbudget voor over hebben. Fulham zou volgens de genoemde bron ook al zijn financiële slagkracht in de strijd willen gooien om een deal met Club over de streep te krijgen.

Desondanks blijft het een lastig dossier. Nusa gaf zelf immers al aan dat hij het seizoen in Brugge wil afwerken. En Blauw-Zwart lijkt ook niet te staan springen om hem midden in het seizoen te laten gaan. Een overeenkomst waarbij hij verkocht wordt en vervolgens meteen terug verhuurd wordt aan Club, lijkt momenteel dan ook het meest plausibele scenario.

Nusa doet het seizoen sowieso uit bij Club ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

9
9
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

31
31
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

101
101
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

26
26
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

28
28
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

48
48
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

61
61
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

95
95
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

119
119
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

285
285
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

615
615
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

77
77
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

24
24
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

150
150
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

183
183
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

340
340
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

654
654
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

245
245
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

199
199
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

589
589
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

102
102

Meer sportnieuws