'Vandevoordt maakt nu al slachtoffer bij volgende club'

door
'Vandevoordt maakt nu al slachtoffer bij volgende club'

De Jonge Duivels werken de komende dagen enkele belangrijke wedstrijden af, want in de kwalificaties voor het EK U21 in 2025 krijgen ze met Schotland en Spanje hun twee belangrijkste concurrenten over de vloer. Bondscoach Gill Swerts rekent dan ook op zijn sterkhouders, onder wie ook Maarten Vandevoordt.

De 21-jarige doelman van KRC Genk is ook in deze campagne de nummer één van de Jonge Duivels, ondanks dat er al een tijdje her en der geroepen wordt om hem een kans te geven bij de A-ploeg. Bondscoach Domenico Tedesco lijkt echter liever Vandevoordt minuten te laten maken bij de beloften dan hem als derde of vierde doelman bij de Rode Duivels te halen.

Concurrent minder voor Vandevoordt

Zijn kans lijkt echter op termijn te zullen komen, zeker wanneer Vandevoordt komende zomer ook op clubniveau een stap hogerop zal zetten. Na dit seizoen verkast hij immers voor 10 miljoen euro van Genk naar RB Leipzig, een transfer die intussen al een hele tijd vastligt.

Het zal voor Vandevoordt echter niet evident worden om bij de Duitse bekerhouder een basisplaats af te dwingen. Hij lijkt echter wel al met één concurrent minder te zullen moeten afrekenen. Volgens Kicker wil Peter Gulacsi immers andere oorden opzoeken.

Plaats kwijt door zware blessure

De 33-jarige Hongaar was jarenlang de nummer één onder de lat en zelfs aanvoerder, maar door een zware blessure verloor hij zijn plaats aan Janis Blaswich. Die deed het sindsdien uitstekend en versierde deze maand zelfs een eerste selectie voor de Duitse nationale ploeg.

Omdat ook Vandevoordt nog op komst is, zou Gulacsi nu eieren voor zijn geld kiezen. Hij aast op een transfer en dan wordt snel zusterclub New York Red Bulls genoemd. De doelman zou echter geen trek hebben in een overstap naar de Amerikaanse MLS.

Zal Vandevoordt bij Leipzig snel titularis zijn?

Meest recent

KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

0
0
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

25
25
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

16
16
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

38
38
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

226
226
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

63
63
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

190
190
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

22
22
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

389
389
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

205
205
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

56
56
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

106
106
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

66
66
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

316
316
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

287
287
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

99
99
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

195
195
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

221
221
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

221
221
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

194
194
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

87
87
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

47
47
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

192
192

Meer sportnieuws