'Vandevoordt maakt nu al slachtoffer bij volgende club'

door
'Vandevoordt maakt nu al slachtoffer bij volgende club'

De Jonge Duivels werken de komende dagen enkele belangrijke wedstrijden af, want in de kwalificaties voor het EK U21 in 2025 krijgen ze met Schotland en Spanje hun twee belangrijkste concurrenten over de vloer. Bondscoach Gill Swerts rekent dan ook op zijn sterkhouders, onder wie ook Maarten Vandevoordt.

De 21-jarige doelman van KRC Genk is ook in deze campagne de nummer één van de Jonge Duivels, ondanks dat er al een tijdje her en der geroepen wordt om hem een kans te geven bij de A-ploeg. Bondscoach Domenico Tedesco lijkt echter liever Vandevoordt minuten te laten maken bij de beloften dan hem als derde of vierde doelman bij de Rode Duivels te halen.

LEES OOK: 'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

Concurrent minder voor Vandevoordt

Zijn kans lijkt echter op termijn te zullen komen, zeker wanneer Vandevoordt komende zomer ook op clubniveau een stap hogerop zal zetten. Na dit seizoen verkast hij immers voor 10 miljoen euro van Genk naar RB Leipzig, een transfer die intussen al een hele tijd vastligt.

Het zal voor Vandevoordt echter niet evident worden om bij de Duitse bekerhouder een basisplaats af te dwingen. Hij lijkt echter wel al met één concurrent minder te zullen moeten afrekenen. Volgens Kicker wil Peter Gulacsi immers andere oorden opzoeken.

Plaats kwijt door zware blessure

De 33-jarige Hongaar was jarenlang de nummer één onder de lat en zelfs aanvoerder, maar door een zware blessure verloor hij zijn plaats aan Janis Blaswich. Die deed het sindsdien uitstekend en versierde deze maand zelfs een eerste selectie voor de Duitse nationale ploeg.

Omdat ook Vandevoordt nog op komst is, zou Gulacsi nu eieren voor zijn geld kiezen. Hij aast op een transfer en dan wordt snel zusterclub New York Red Bulls genoemd. De doelman zou echter geen trek hebben in een overstap naar de Amerikaanse MLS.

Zal Vandevoordt bij Leipzig snel titularis zijn?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

33
33
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

21
21
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

32
32
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

43
43
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

41
41
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

13
13
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

33
33
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

303
303
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

131
131
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

412
412
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

179
179
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

71
71
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

367
367
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

361
361
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

295
295
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

362
362
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

500
500
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

379
379
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

726
726

Meer sportnieuws