'Vandevoordt maakt nu al slachtoffer bij volgende club'

door
'Vandevoordt maakt nu al slachtoffer bij volgende club'

De Jonge Duivels werken de komende dagen enkele belangrijke wedstrijden af, want in de kwalificaties voor het EK U21 in 2025 krijgen ze met Schotland en Spanje hun twee belangrijkste concurrenten over de vloer. Bondscoach Gill Swerts rekent dan ook op zijn sterkhouders, onder wie ook Maarten Vandevoordt.

De 21-jarige doelman van KRC Genk is ook in deze campagne de nummer één van de Jonge Duivels, ondanks dat er al een tijdje her en der geroepen wordt om hem een kans te geven bij de A-ploeg. Bondscoach Domenico Tedesco lijkt echter liever Vandevoordt minuten te laten maken bij de beloften dan hem als derde of vierde doelman bij de Rode Duivels te halen.

LEES OOK: 'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Concurrent minder voor Vandevoordt

Zijn kans lijkt echter op termijn te zullen komen, zeker wanneer Vandevoordt komende zomer ook op clubniveau een stap hogerop zal zetten. Na dit seizoen verkast hij immers voor 10 miljoen euro van Genk naar RB Leipzig, een transfer die intussen al een hele tijd vastligt.

Het zal voor Vandevoordt echter niet evident worden om bij de Duitse bekerhouder een basisplaats af te dwingen. Hij lijkt echter wel al met één concurrent minder te zullen moeten afrekenen. Volgens Kicker wil Peter Gulacsi immers andere oorden opzoeken.

Plaats kwijt door zware blessure

De 33-jarige Hongaar was jarenlang de nummer één onder de lat en zelfs aanvoerder, maar door een zware blessure verloor hij zijn plaats aan Janis Blaswich. Die deed het sindsdien uitstekend en versierde deze maand zelfs een eerste selectie voor de Duitse nationale ploeg.

Omdat ook Vandevoordt nog op komst is, zou Gulacsi nu eieren voor zijn geld kiezen. Hij aast op een transfer en dan wordt snel zusterclub New York Red Bulls genoemd. De doelman zou echter geen trek hebben in een overstap naar de Amerikaanse MLS.

Zal Vandevoordt bij Leipzig snel titularis zijn?

Meest recent

Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

10
10
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

94
94
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

45
45
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

111
111
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

218
218
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

196
196
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

160
160
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

196
196
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

217
217
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

381
381
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

283
283
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

81
81
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

270
270
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

145
145
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

188
188
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

533
533
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

65
65
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

208
208
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

590
590
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

187
187
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

250
250
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

322
322
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

548
548
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

268
268

Meer sportnieuws