'Vandevoordt maakt nu al slachtoffer bij volgende club'

door
'Vandevoordt maakt nu al slachtoffer bij volgende club'

De Jonge Duivels werken de komende dagen enkele belangrijke wedstrijden af, want in de kwalificaties voor het EK U21 in 2025 krijgen ze met Schotland en Spanje hun twee belangrijkste concurrenten over de vloer. Bondscoach Gill Swerts rekent dan ook op zijn sterkhouders, onder wie ook Maarten Vandevoordt.

De 21-jarige doelman van KRC Genk is ook in deze campagne de nummer één van de Jonge Duivels, ondanks dat er al een tijdje her en der geroepen wordt om hem een kans te geven bij de A-ploeg. Bondscoach Domenico Tedesco lijkt echter liever Vandevoordt minuten te laten maken bij de beloften dan hem als derde of vierde doelman bij de Rode Duivels te halen.

LEES OOK: 'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

Concurrent minder voor Vandevoordt

Zijn kans lijkt echter op termijn te zullen komen, zeker wanneer Vandevoordt komende zomer ook op clubniveau een stap hogerop zal zetten. Na dit seizoen verkast hij immers voor 10 miljoen euro van Genk naar RB Leipzig, een transfer die intussen al een hele tijd vastligt.

Het zal voor Vandevoordt echter niet evident worden om bij de Duitse bekerhouder een basisplaats af te dwingen. Hij lijkt echter wel al met één concurrent minder te zullen moeten afrekenen. Volgens Kicker wil Peter Gulacsi immers andere oorden opzoeken.

Plaats kwijt door zware blessure

De 33-jarige Hongaar was jarenlang de nummer één onder de lat en zelfs aanvoerder, maar door een zware blessure verloor hij zijn plaats aan Janis Blaswich. Die deed het sindsdien uitstekend en versierde deze maand zelfs een eerste selectie voor de Duitse nationale ploeg.

Omdat ook Vandevoordt nog op komst is, zou Gulacsi nu eieren voor zijn geld kiezen. Hij aast op een transfer en dan wordt snel zusterclub New York Red Bulls genoemd. De doelman zou echter geen trek hebben in een overstap naar de Amerikaanse MLS.

Zal Vandevoordt bij Leipzig snel titularis zijn?

Meest recent

Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

14
14
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

101
101
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

88
88
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

153
153
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

138
138
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

91
91
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

127
127
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

201
201
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

157
157
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

295
295
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

239
239
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

430
430
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

143
143
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

908
908
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

183
183
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

742
742
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

77
77
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

215
215
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

242
242
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

95
95
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

618
618
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

72
72
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34

Meer sportnieuws