'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

201 stemmen
'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

Club Brugge zal de interlandbreak aangrijpen om te bezinnen, want de resultaten vallen dit seizoen toch tegen. In de Conference League doen ze het nog vrij goed, maar in de competitie werd veel meer verwacht dan de voorlopige zevende plaats. De Brugse kern blijkt toch nog met enkele lacunes te kampen.

In januari zal Club dan ook de transfermarkt op trekken, waarbij een centrale verdediger bovenaan het verlanglijstje lijkt te staan. Daarbij denken ze bij Blauw-Zwart ook opnieuw aan enkele targets die in de zomer al in beeld waren. Zo dook bijvoorbeeld de naam van Pascal Struijk opnieuw op.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Club heeft kans verkeken bij Estève

Leeds United zou echter niet bereid zijn om de Nederbelg te laten vertrekken en dus zal Club elders moeten zoeken. Ook een andere naam die in de zomer al viel, lijkt geschrapt te mogen worden. In augustus werd ook Maxime Estève nadrukkelijk aan Club gelinkt.

Maar intussen lijkt Club zijn kans verkeken te hebben. De 21-jarige verdediger van Montpellier groeide sindsdien uit tot Frans belofteninternational en omdat hij binnen anderhalf jaar einde contract is, hebben andere clubs intussen hun kans geroken.

AC Milan toonde al interesse

Fabrizio Romano meldt dat Estève in 2024 wellicht zal vertrekken bij Montpellier en dat er heel wat interesse is voor de linkspoot. In de Italiaanse roddelpers werd hij al gelinkt aan AC Milan en Romano vermeldt dat er vooral uit Italië en Duitsland aanhoudende interesse zou zijn.

Met een marktwaarde van 7 miljoen euro leek Estève wel een haalbare piste te zijn voor Club, maar dat lijkt dus toch weer elders te moeten gaan kijken. Het wordt dus afwachten welke naam Vincent Mannaert nog uit zijn hoed zal toveren tijdens de wintermercato.

Moet Club toch nog een poging wagen?

Meest recent

'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

5
5
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

12
12
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

31
31
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

144
144
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

79
79
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

102
102
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

39
39
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

61
61
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

49
49
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

48
48
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

198
198
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

132
132
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

108
108
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

35
35
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

275
275
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

176
176
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

47
47
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

317
317
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

246
246
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

114
114
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

794
794

Meer sportnieuws