'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

201
'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

Club Brugge zal de interlandbreak aangrijpen om te bezinnen, want de resultaten vallen dit seizoen toch tegen. In de Conference League doen ze het nog vrij goed, maar in de competitie werd veel meer verwacht dan de voorlopige zevende plaats. De Brugse kern blijkt toch nog met enkele lacunes te kampen.

In januari zal Club dan ook de transfermarkt op trekken, waarbij een centrale verdediger bovenaan het verlanglijstje lijkt te staan. Daarbij denken ze bij Blauw-Zwart ook opnieuw aan enkele targets die in de zomer al in beeld waren. Zo dook bijvoorbeeld de naam van Pascal Struijk opnieuw op.

LEES OOK: Nog niet het beste Club: Leko velt verrassend oordeel

Club heeft kans verkeken bij Estève

Leeds United zou echter niet bereid zijn om de Nederbelg te laten vertrekken en dus zal Club elders moeten zoeken. Ook een andere naam die in de zomer al viel, lijkt geschrapt te mogen worden. In augustus werd ook Maxime Estève nadrukkelijk aan Club gelinkt.

Maar intussen lijkt Club zijn kans verkeken te hebben. De 21-jarige verdediger van Montpellier groeide sindsdien uit tot Frans belofteninternational en omdat hij binnen anderhalf jaar einde contract is, hebben andere clubs intussen hun kans geroken.

AC Milan toonde al interesse

Fabrizio Romano meldt dat Estève in 2024 wellicht zal vertrekken bij Montpellier en dat er heel wat interesse is voor de linkspoot. In de Italiaanse roddelpers werd hij al gelinkt aan AC Milan en Romano vermeldt dat er vooral uit Italië en Duitsland aanhoudende interesse zou zijn.

Met een marktwaarde van 7 miljoen euro leek Estève wel een haalbare piste te zijn voor Club, maar dat lijkt dus toch weer elders te moeten gaan kijken. Het wordt dus afwachten welke naam Vincent Mannaert nog uit zijn hoed zal toveren tijdens de wintermercato.

Moet Club toch nog een poging wagen?

Meest recent

Bentayeb velt verrassend oordeel over Jupiler Pro League

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars verdienden als enige ploeg de overwinning. ...

3
3
Zorgwekkende situatie voor Duivel: "Heeft er niets te zoeken"

Philippe Albert heeft geen goed woord over voor de huidige situatie van Nicolas Raskin bij Rangers ...

30
30
Vandenbempt en Verheyen brengen fans in extase: "Eindelijk!"

Gert Verheyen en Peter Vandenbempt zijn al jarenlang goede vrienden en ook op professioneel vlak ...

32
32
Transferoffensief Anderlecht heeft gevolgen voor één speler

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars waren de betere in het veldspel en hadden ...

137
137
Sterkhouder bleef bij Genk: "Ik ben nog niet klaar"

Bij KRC Genk kende ze een héél lucratieve zomermercato. De Limburgers incasseerden net ...

55
55
Hautekiet ziet ander Standard: "Nog nooit gebeurd"

Standard won oververdiend met 1-0 van een matig Royal Antwerp FC. Met een elf op vijftien kennen ze ...

75
75
Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak

De zomermercato ligt in de meeste landen achter de rug. De clubs waar de transfermarkt gesloten is, ...

111
111
Nog niet het beste Club: Leko velt verrassend oordeel

Club Brugge is zijn seizoen al bij al goed begonnen. Het ging wel onderuit in de topper op het veld ...

128
128
'Na dramatische start: KVM beslist over lot Vanderbiest'

Na amper vijf speeldagen loert er bij enkele teams in de Jupiler Pro League al een stevige crisis om ...

271
271
Mechele waarschuwt Club voor CL: "Moeilijker dan anders"

Dinsdagavond wordt de nieuwe campagne in de league phase van de Champions League afgetrapt. Club ...

98
98
Vanden Borre sabelt Vitor Bruno neer na opvallende uitspraak

Anderlecht bleef zondag dan wel op een 0-0 steken tegen Genk en blijft zo achter met een toch ...

199
199
Albert ziet zonder verguisde pion groot probleem Anderlecht

Door de goede prestaties in de voorrondes van de Europa League heerste er deze zomer groot ...

309
309
Pijnlijk: NAC zet Hoefkens na tumultueuze zomer op straat

Voor Carl Hoefkens was het een zeer bewogen zomer. De trainer leek lange tijd op weg naar OH Leuven, ...

105
105
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

62
62
'Utrecht verrast met Belgische trainer'

In de Eredivisie zijn ze intussen ook al vijf speeldagen ver en dat levert al enkele verrassingen ...

98
98
Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

646
646
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

217
217
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

401
401
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

208
208
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

42
42
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

174
174
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

553
553
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

151
151
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

335
335

Meer sportnieuws