'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

door
'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

Club Brugge zal de interlandbreak aangrijpen om te bezinnen, want de resultaten vallen dit seizoen toch tegen. In de Conference League doen ze het nog vrij goed, maar in de competitie werd veel meer verwacht dan de voorlopige zevende plaats. De Brugse kern blijkt toch nog met enkele lacunes te kampen.

In januari zal Club dan ook de transfermarkt op trekken, waarbij een centrale verdediger bovenaan het verlanglijstje lijkt te staan. Daarbij denken ze bij Blauw-Zwart ook opnieuw aan enkele targets die in de zomer al in beeld waren. Zo dook bijvoorbeeld de naam van Pascal Struijk opnieuw op.

LEES OOK: JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Club heeft kans verkeken bij Estève

Leeds United zou echter niet bereid zijn om de Nederbelg te laten vertrekken en dus zal Club elders moeten zoeken. Ook een andere naam die in de zomer al viel, lijkt geschrapt te mogen worden. In augustus werd ook Maxime Estève nadrukkelijk aan Club gelinkt.

Maar intussen lijkt Club zijn kans verkeken te hebben. De 21-jarige verdediger van Montpellier groeide sindsdien uit tot Frans belofteninternational en omdat hij binnen anderhalf jaar einde contract is, hebben andere clubs intussen hun kans geroken.

AC Milan toonde al interesse

Fabrizio Romano meldt dat Estève in 2024 wellicht zal vertrekken bij Montpellier en dat er heel wat interesse is voor de linkspoot. In de Italiaanse roddelpers werd hij al gelinkt aan AC Milan en Romano vermeldt dat er vooral uit Italië en Duitsland aanhoudende interesse zou zijn.

Met een marktwaarde van 7 miljoen euro leek Estève wel een haalbare piste te zijn voor Club, maar dat lijkt dus toch weer elders te moeten gaan kijken. Het wordt dus afwachten welke naam Vincent Mannaert nog uit zijn hoed zal toveren tijdens de wintermercato.

Moet Club toch nog een poging wagen?

Meest recent

DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

0
0
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

26
26
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

55
55
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

49
49
Garcia heeft geen geheim: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

75
75
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

242
242
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

231
231
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

516
516
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

282
282
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

195
195
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

108
108
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

53
53
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

155
155
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

52
52
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

84
84
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

101
101
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

118
118
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

295
295
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

84
84
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

176
176
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

189
189
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

136
136
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

232
232
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

277
277

Meer sportnieuws