'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

door
'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

Club Brugge zal de interlandbreak aangrijpen om te bezinnen, want de resultaten vallen dit seizoen toch tegen. In de Conference League doen ze het nog vrij goed, maar in de competitie werd veel meer verwacht dan de voorlopige zevende plaats. De Brugse kern blijkt toch nog met enkele lacunes te kampen.

In januari zal Club dan ook de transfermarkt op trekken, waarbij een centrale verdediger bovenaan het verlanglijstje lijkt te staan. Daarbij denken ze bij Blauw-Zwart ook opnieuw aan enkele targets die in de zomer al in beeld waren. Zo dook bijvoorbeeld de naam van Pascal Struijk opnieuw op.

LEES OOK: 'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Club heeft kans verkeken bij Estève

Leeds United zou echter niet bereid zijn om de Nederbelg te laten vertrekken en dus zal Club elders moeten zoeken. Ook een andere naam die in de zomer al viel, lijkt geschrapt te mogen worden. In augustus werd ook Maxime Estève nadrukkelijk aan Club gelinkt.

Maar intussen lijkt Club zijn kans verkeken te hebben. De 21-jarige verdediger van Montpellier groeide sindsdien uit tot Frans belofteninternational en omdat hij binnen anderhalf jaar einde contract is, hebben andere clubs intussen hun kans geroken.

AC Milan toonde al interesse

Fabrizio Romano meldt dat Estève in 2024 wellicht zal vertrekken bij Montpellier en dat er heel wat interesse is voor de linkspoot. In de Italiaanse roddelpers werd hij al gelinkt aan AC Milan en Romano vermeldt dat er vooral uit Italië en Duitsland aanhoudende interesse zou zijn.

Met een marktwaarde van 7 miljoen euro leek Estève wel een haalbare piste te zijn voor Club, maar dat lijkt dus toch weer elders te moeten gaan kijken. Het wordt dus afwachten welke naam Vincent Mannaert nog uit zijn hoed zal toveren tijdens de wintermercato.

Moet Club toch nog een poging wagen?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

97
97
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

28
28
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

65
65
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

85
85
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

172
172
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

151
151
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

61
61
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

133
133
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

60
60
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

103
103
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

293
293
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

254
254
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

498
498
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

384
384
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1311
1311
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

698
698
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

252
252
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

184
184
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

390
390
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

176
176
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

349
349

Meer sportnieuws