'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

201 stemmen
'Club Brugge heeft kans gemist voor transfertarget'

Club Brugge zal de interlandbreak aangrijpen om te bezinnen, want de resultaten vallen dit seizoen toch tegen. In de Conference League doen ze het nog vrij goed, maar in de competitie werd veel meer verwacht dan de voorlopige zevende plaats. De Brugse kern blijkt toch nog met enkele lacunes te kampen.

In januari zal Club dan ook de transfermarkt op trekken, waarbij een centrale verdediger bovenaan het verlanglijstje lijkt te staan. Daarbij denken ze bij Blauw-Zwart ook opnieuw aan enkele targets die in de zomer al in beeld waren. Zo dook bijvoorbeeld de naam van Pascal Struijk opnieuw op.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Club heeft kans verkeken bij Estève

Leeds United zou echter niet bereid zijn om de Nederbelg te laten vertrekken en dus zal Club elders moeten zoeken. Ook een andere naam die in de zomer al viel, lijkt geschrapt te mogen worden. In augustus werd ook Maxime Estève nadrukkelijk aan Club gelinkt.

Maar intussen lijkt Club zijn kans verkeken te hebben. De 21-jarige verdediger van Montpellier groeide sindsdien uit tot Frans belofteninternational en omdat hij binnen anderhalf jaar einde contract is, hebben andere clubs intussen hun kans geroken.

AC Milan toonde al interesse

Fabrizio Romano meldt dat Estève in 2024 wellicht zal vertrekken bij Montpellier en dat er heel wat interesse is voor de linkspoot. In de Italiaanse roddelpers werd hij al gelinkt aan AC Milan en Romano vermeldt dat er vooral uit Italië en Duitsland aanhoudende interesse zou zijn.

Met een marktwaarde van 7 miljoen euro leek Estève wel een haalbare piste te zijn voor Club, maar dat lijkt dus toch weer elders te moeten gaan kijken. Het wordt dus afwachten welke naam Vincent Mannaert nog uit zijn hoed zal toveren tijdens de wintermercato.

Moet Club toch nog een poging wagen?

Meest recent

Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

7
7
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

56
56
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

80
80
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

61
61
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

43
43
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

407
407
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

358
358
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

154
154
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

228
228
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

69
69
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

60
60
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

292
292
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

674
674
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

161
161
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

489
489
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

349
349
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

239
239
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

185
185
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

115
115
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

280
280
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

475
475
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

789
789
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

546
546

Meer sportnieuws