Perfect rapport Martinez bij Portugal, 11de EK-deelnemer gekend

201
Perfect rapport Martinez bij Portugal, 11de EK-deelnemer gekend

Roberto Martinez kan voorlopig een perfect rapport voorleggen als bondscoach van Portugal. De Portugezen wonnen donderdagavond met 0-2 van Liechtenstein en tellen zo 27 op 27 in kwalificatiegroep. Daarin wist Slowakije zich overigens als elfde land te plaatsen voor de EK-eindronde.

GROEP J

Na zijn vertrek bij de Rode Duivels, vond Martinez al snel een nieuwe uitdaging. Zo volgde hij Fernando Santos op als Portugees bondscoach. En bij zijn nieuwe werkgever is de Spaanse trainer uitstekend van start gegaan. Zo telt Portugal met nog één speeldag te gaan het maximum van de punten (27 op 27). Donderdag werd ook dwergstaat Liechtenstein over de knie gelegd. Het bleef weliswaar bij 'slechts' 0-2. De onvermijdelijke Cristiano Ronaldo en Joao Cancelo tekenden voor de doelpunten.

In dezelfde poule heeft ook Slowakije zich geplaatst voor de EK-eindronde. De Slowaken kwamen tegen IJsland nochtans al snel op achterstand, maar die scheve situatie werd nog voor rust rechtgezet. Uiteindelijk haalden ze het met 4-2. Luxemburg won dan weer met 4-1 van Bosnië, maar kan Slowakije niet meer bijbenen.

GROEP G

Eerder op de avond wist Hongarije zich al te plaatsen voor het EK door 2-2 gelijk te spelen tegen Bulgarije. Voor het tweede ticket gaat het op de slotspeeldag tussen Servië en Montenegro. De Montenegrijnen wonnen namelijk met 2-0 van Litouwen. Servië blijft wel in pole-positie met een voorsprong van twee punten. Zij krijgen op de slotspeeldag het bezoek van Bulgarije, Montenegro is dan te gast in Hongarije.

Portugal hoort bij de favorieten voor het EK ...

Meest recent

‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

28
28
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

110
110
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

101
101
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

33
33
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

261
261
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

241
241
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

136
136
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

111
111
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

105
105
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

174
174
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

174
174
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1505
1505
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

364
364
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

290
290
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

305
305
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

90
90
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

221
221
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

239
239
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

105
105
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

81
81
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

36
36
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

133
133
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

352
352

Meer sportnieuws