'Club kan miljoenen tellen: Nusa op driekoppige verlanglijst'

door
'Club kan miljoenen tellen: Nusa op driekoppige verlanglijst'

Club Brugge is bezig aan een wisselvallig seizoen. De Europese campagne mag weliswaar gezien worden, de prestaties in eigen land zijn behoorlijk tegenvallend. Desondanks kan een aantal Brugse smaakmakers rekenen op de nodige interesse uit het buitenland.

Blauw-Zwart heeft al enkele jaren de intentie om telkens mee te draaien op meerdere fronten. Met name door de combinatie met het Europese voetbal, wisten de Bruggelingen hun inkomsten zo flink op te trekken. Daarnaast kon Club behoorlijk wat miljoenen ophalen met de verkoop van bepaalde spelers.

LEES OOK: 'Gesprekken lopen: monstertransfer voor Malick Fofana'

Goudhaantje Nusa

Zo werd een flink aantal jongens voor een beperkte som aangetrokken om ze vervolgens met een aanzienlijke wist te verkopen. Denk aan spelers zoals Krépin Diatta, Odilon Kossonou, Wesley Moraes en afgelopen zomer nog Abakar Sylla. Ook een jeugdproduct als Charles De Ketelaere liet de kassa flink rinkelen.

Op termijn blijft het dan ook de bedoeling om deze verkoopstrategie voort te zetten. In de huidige kern zitten alvast verschillende spelers die in aanmerking kunnen komen voor de stap naar een grotere competitie. Het grootste goudhaantje blijft echter Antonio Nusa.

Chelsea op de loer

De Noorse dribbelaar ligt sinds afgelopen week in de lappenmand en het is voorlopig koffiedik kijken wanneer hij zijn rentree kan maken na een rugblessure. Maar zijn talent staat al een tijdje buiten kijf. En verschillende grote ploegen hebben hun vizier inmiddels gericht op de 18-jarige international.

Afgelopen zomer toonde Chelsea FC bijvoorbeeld al concrete interesse. En die belangstelling blijkt nog steeds concreet. Volgens het doorgaans goed ingevoerde Evening Standard speuren de Blues naar aanvallende versterking en Nusa zou daarbij gelden als één van de doelwitten.

Wintertransfer onwaarschijnlijk

De prioriteit is wel een centrumspits, daarvoor mikt Chelsea op Victor Osimhen (Napoli) en Ivan Toney (Brentford). Maar ook Nusa geldt dus als één van drie toptargets. Een winterse overgang naar Stamford Bridge lijkt evenwel niet aan de orde, zeker nu de jonge Noor ook nog eens geblesseerd is. Komende zomer is echter wel één en ander mogelijk. Maar ongeacht zijn bestemming, maakt Club zich alvast op voor een miljoenenwinst.

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal kosten?

Meest recent

Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

55
55
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

227
227
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

62
62
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

51
51
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

211
211
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

244
244
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

353
353
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

136
136
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

620
620
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

494
494
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

248
248
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

434
434
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

61
61
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

112
112
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

35
35
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

91
91
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

180
180
‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De eerste A-cap van Aleksandar Stanković zet alles in een stroomversnelling bij Club Brugge. Zijn ...

433
433
Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Een opvallende uitspraak in een interview met Humo doet de wenkbrauwen fronsen: “Op ...

184
184
Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Vorig seizoen was Club NXT nog één van de revelaties in de Challenger Pro League en ...

406
406
Moeilijke start bij Anderlecht: Ouahbi geeft verklaring

Bij Anderlecht zullen ze straks met bijzondere aandacht de halve finale van het WK U20 volgen. Twee ...

201
201
'UEFA plant nu ook revolutie in WK- en EK-voorrondes'

De UEFA heeft de voorbije jaren niet stilgezeten en het Europese voetballandschap stevig hertekend. ...

185
185
België mag dromen: "Zo straf als Gouden Generatie"

De Belgische beloften kenden een zeer correcte interlandperiode. Ze wonnen met 0-7 van Wales en met ...

284
284
'Saga duurt voort: Mannaert woedend op Anderlecht'

Bij de KBVB willen ze een winnaarsmentaliteit invoeren. Vanaf de U17 draait het om winnen en niet ...

797
797
Gattuso zet druk: "Dan verhuis ik ver weg van Italië"

Italië gaat wellicht tweede eindigen in zijn groep. Ze zullen de barrages moeten spelen, want ...

71
71

Meer sportnieuws