'Club kan miljoenen tellen: Nusa op driekoppige verlanglijst'

door
'Club kan miljoenen tellen: Nusa op driekoppige verlanglijst'

Club Brugge is bezig aan een wisselvallig seizoen. De Europese campagne mag weliswaar gezien worden, de prestaties in eigen land zijn behoorlijk tegenvallend. Desondanks kan een aantal Brugse smaakmakers rekenen op de nodige interesse uit het buitenland.

Blauw-Zwart heeft al enkele jaren de intentie om telkens mee te draaien op meerdere fronten. Met name door de combinatie met het Europese voetbal, wisten de Bruggelingen hun inkomsten zo flink op te trekken. Daarnaast kon Club behoorlijk wat miljoenen ophalen met de verkoop van bepaalde spelers.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Goudhaantje Nusa

Zo werd een flink aantal jongens voor een beperkte som aangetrokken om ze vervolgens met een aanzienlijke wist te verkopen. Denk aan spelers zoals Krépin Diatta, Odilon Kossonou, Wesley Moraes en afgelopen zomer nog Abakar Sylla. Ook een jeugdproduct als Charles De Ketelaere liet de kassa flink rinkelen.

Op termijn blijft het dan ook de bedoeling om deze verkoopstrategie voort te zetten. In de huidige kern zitten alvast verschillende spelers die in aanmerking kunnen komen voor de stap naar een grotere competitie. Het grootste goudhaantje blijft echter Antonio Nusa.

Chelsea op de loer

De Noorse dribbelaar ligt sinds afgelopen week in de lappenmand en het is voorlopig koffiedik kijken wanneer hij zijn rentree kan maken na een rugblessure. Maar zijn talent staat al een tijdje buiten kijf. En verschillende grote ploegen hebben hun vizier inmiddels gericht op de 18-jarige international.

Afgelopen zomer toonde Chelsea FC bijvoorbeeld al concrete interesse. En die belangstelling blijkt nog steeds concreet. Volgens het doorgaans goed ingevoerde Evening Standard speuren de Blues naar aanvallende versterking en Nusa zou daarbij gelden als één van de doelwitten.

Wintertransfer onwaarschijnlijk

De prioriteit is wel een centrumspits, daarvoor mikt Chelsea op Victor Osimhen (Napoli) en Ivan Toney (Brentford). Maar ook Nusa geldt dus als één van drie toptargets. Een winterse overgang naar Stamford Bridge lijkt evenwel niet aan de orde, zeker nu de jonge Noor ook nog eens geblesseerd is. Komende zomer is echter wel één en ander mogelijk. Maar ongeacht zijn bestemming, maakt Club zich alvast op voor een miljoenenwinst.

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal kosten?

Meest recent

‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

20
20
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

16
16
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

134
134
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

214
214
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

39
39
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

181
181
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

51
51
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

137
137
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

49
49
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

334
334
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

438
438
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

382
382
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

39
39
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

305
305
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

335
335
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

315
315
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

317
317
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

264
264
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

108
108
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

364
364
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

714
714

Meer sportnieuws