'Club kan miljoenen tellen: Nusa op driekoppige verlanglijst'

396
'Club kan miljoenen tellen: Nusa op driekoppige verlanglijst'

Club Brugge is bezig aan een wisselvallig seizoen. De Europese campagne mag weliswaar gezien worden, de prestaties in eigen land zijn behoorlijk tegenvallend. Desondanks kan een aantal Brugse smaakmakers rekenen op de nodige interesse uit het buitenland.

Blauw-Zwart heeft al enkele jaren de intentie om telkens mee te draaien op meerdere fronten. Met name door de combinatie met het Europese voetbal, wisten de Bruggelingen hun inkomsten zo flink op te trekken. Daarnaast kon Club behoorlijk wat miljoenen ophalen met de verkoop van bepaalde spelers.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge wil toptalent. Genk strijdt met Gent’

Goudhaantje Nusa

Zo werd een flink aantal jongens voor een beperkte som aangetrokken om ze vervolgens met een aanzienlijke wist te verkopen. Denk aan spelers zoals Krépin Diatta, Odilon Kossonou, Wesley Moraes en afgelopen zomer nog Abakar Sylla. Ook een jeugdproduct als Charles De Ketelaere liet de kassa flink rinkelen.

Op termijn blijft het dan ook de bedoeling om deze verkoopstrategie voort te zetten. In de huidige kern zitten alvast verschillende spelers die in aanmerking kunnen komen voor de stap naar een grotere competitie. Het grootste goudhaantje blijft echter Antonio Nusa.

Chelsea op de loer

De Noorse dribbelaar ligt sinds afgelopen week in de lappenmand en het is voorlopig koffiedik kijken wanneer hij zijn rentree kan maken na een rugblessure. Maar zijn talent staat al een tijdje buiten kijf. En verschillende grote ploegen hebben hun vizier inmiddels gericht op de 18-jarige international.

Afgelopen zomer toonde Chelsea FC bijvoorbeeld al concrete interesse. En die belangstelling blijkt nog steeds concreet. Volgens het doorgaans goed ingevoerde Evening Standard speuren de Blues naar aanvallende versterking en Nusa zou daarbij gelden als één van de doelwitten.

Wintertransfer onwaarschijnlijk

De prioriteit is wel een centrumspits, daarvoor mikt Chelsea op Victor Osimhen (Napoli) en Ivan Toney (Brentford). Maar ook Nusa geldt dus als één van drie toptargets. Een winterse overgang naar Stamford Bridge lijkt evenwel niet aan de orde, zeker nu de jonge Noor ook nog eens geblesseerd is. Komende zomer is echter wel één en ander mogelijk. Maar ongeacht zijn bestemming, maakt Club zich alvast op voor een miljoenenwinst.

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal kosten?

Meest recent

Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

34
34
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

48
48
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

35
35
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

53
53
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

19
19
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

23
23
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

34
34
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

89
89
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

84
84
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

85
85
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

123
123
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

433
433
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

368
368
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

380
380
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

444
444
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

555
555
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

431
431
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

123
123
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

56
56
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

47
47
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

145
145
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

187
187
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

47
47
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

40
40
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

109
109

Meer sportnieuws