Krantencommentaren hard voor 'anonieme' Rode Duivel

door
Krantencommentaren hard voor 'anonieme' Rode Duivel

In aanloop naar de laatste kwalificatiematch tegen Azerbeidzjan, hebben de Rode Duivels extra vertrouwen kunnen tanken. Zo werd de oefenpot tegen Servië woensdagavond met 1-0 gewonnen. Maar niet iedereen haalde zijn gewenste niveau.

Bondscoach Domenico Tedesco maakte van de gelegenheid gebruik om danig te experimenteren met zijn basispionnen. In de defensie bijvoorbeeld, pakte hij uit met Zeno Debast en Olivier Deman als backs. Arthur Theate en Ameen Al-Dakhil vormden op hun beurt het centrale duo. Op het middenveld kreeg Arthur Vermeeren dan weer zijn eerste basisplaats bij de nationale A-ploeg.

Voorin werd Loïs Openda uitgespeeld als diepste man, met Johan Bakayoko en Yannick Carrasco in steun van hem. Die laatste wist als gelegenheids-aanvoerder voor het enige doelpunt van de match te zorgen. Openda dook dan weer meermaals de diepte in, maar faalde in de afwerking en liet meerdere goede kansen onbenut. 

LEES OOK: 'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Anonieme Bakayoko

Van het aanvallende trio liet Bakayoko evenwel de minste indruk achter. De 20-jarige flankaanvaller is nochtans bezig aan een sterk seizoen bij zijn club PSV Eindhoven. Vlak voor de interland-break deelde hij nog enkele belangrijke assists uit namens de Eredivisie-koploper. Maar dat goede niveau kon hij tegen Servië niet evenaren.

Bakayoko kon zich zelden in een gevaarlijke positie manoeuvreren. En wanneer hij toch aan de bal kwam, was hij doorgaans veel te slordig. Op de krantenwebsites zijn de commentaren dan ook streng. "Kende een anonieme avond. Heeft alle troeven om een gesel voor de Serviërs te zijn, maar kon te zelden versnellen of dribbelen. Kwam nooit in een kansrijke positie", schrijft men bij Het Nieuwsblad.

Gebrek aan overzicht

Bij Het Laatste Nieuws merkte men dan weer op dat Bakayoko ook defensief enkele steken liet vallen. "Dreigde een paar keer. Miste overzicht in de zone van de waarheid. Was defensief een paar keer niet op de afspraak." La Dernière Heure tot slot, wijst er wel op dat de jongeling weinig goede passes mocht ontvangen. "De in vorm zijnde PSV'er kreeg nauwelijks ballen en kon daardoor niet zo beslissend zijn als bij zijn club."

Indien iedereen fit, staat Bakayoko dan in uw ideale basiself bij de Duivels?

Meest recent

Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

0
0
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

37
37
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

18
18
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

69
69
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

42
42
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

320
320
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

182
182
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

239
239
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

205
205
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

396
396
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

257
257
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

46
46
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

159
159
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

82
82
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

526
526
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

93
93
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

171
171
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

59
59
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

409
409
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

488
488
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

147
147
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

229
229
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

102
102
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

95
95

Meer sportnieuws