Eén Duivel geviseerd tegen Servië: "Ongelooflijk beperkt"

door
Eén Duivel geviseerd tegen Servië:

De Rode Duivels hebben woensdagavond hun oefencampagne richting het EK 2024 op gang getrapt. In Leuven vormde Servië de sparringpartner van dienst. De Belgen speelden met hun experimenteel elftal een degelijke eerste helft, al bleef er ook ruimte voor verbetering.

Omdat het veld in het Koning Boudewijn-stadion dinsdag nog onbespeelbaar werd verklaard wegens de zware regenval, moesten de Duivels uitwijken naar het KingPower @ Den Dreef-stadion van OH Leuven. Bijgevolg moest de oefenpot wel afgewerkt worden zonder supporters in de tribunes.

Maar het gebrek aan de vocale steun van de fans, deerde de Duivels niet in de aanvangsfase. Na amper één minuut strafte Yannick Carrasco defensief geblunder bij de bezoekers genadeloos af en legde de gelegenheids-aanvoerder de 1-0-voorsprong vast. Ook daarna bleef België een tijd lang de beste ploeg.

LEES OOK: 'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Kwistige Openda

Naarmate de eerste helft vorderde kwamen de Serviërs echter beter in de match. De bezoekers konden zelf ook enkele goede kansen creëren en dwongen de Belgen achteruit. Al hoefde dat geen nadeel te zijn. Met de aalvlugge Loïs Openda stond immers een ideale spits om te counteren tussen de lijnen.

De zomerse topaankoop van RB Leipzig werd ook meermaals alleen richting doel gelanceerd. Maar Openda slaagt er voorlopig niet in om zijn niveau van bij zijn club te evenaren bij de nationale ploeg. Zo wrong hij twee à drie goede kansen de nek om. Het was overigens niet de eerste keer dat Openda zo'n gebrek aan efficiëntie toonde bij de nationale ploeg. Op het sociale medium 'X' weerklonken dan ook kritische geluiden.

Openda wordt op termijn eerste spits bij de Duivels ...

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

147
147
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

71
71
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

72
72
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

35
35
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

161
161
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

260
260
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

82
82
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

153
153
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

489
489
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

119
119
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

213
213
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

405
405
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

199
199
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

64
64
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

268
268
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

527
527
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

91
91
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws