Eén Duivel geviseerd tegen Servië: "Ongelooflijk beperkt"

door
Eén Duivel geviseerd tegen Servië:

De Rode Duivels hebben woensdagavond hun oefencampagne richting het EK 2024 op gang getrapt. In Leuven vormde Servië de sparringpartner van dienst. De Belgen speelden met hun experimenteel elftal een degelijke eerste helft, al bleef er ook ruimte voor verbetering.

Omdat het veld in het Koning Boudewijn-stadion dinsdag nog onbespeelbaar werd verklaard wegens de zware regenval, moesten de Duivels uitwijken naar het KingPower @ Den Dreef-stadion van OH Leuven. Bijgevolg moest de oefenpot wel afgewerkt worden zonder supporters in de tribunes.

Maar het gebrek aan de vocale steun van de fans, deerde de Duivels niet in de aanvangsfase. Na amper één minuut strafte Yannick Carrasco defensief geblunder bij de bezoekers genadeloos af en legde de gelegenheids-aanvoerder de 1-0-voorsprong vast. Ook daarna bleef België een tijd lang de beste ploeg.

LEES OOK: 'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Kwistige Openda

Naarmate de eerste helft vorderde kwamen de Serviërs echter beter in de match. De bezoekers konden zelf ook enkele goede kansen creëren en dwongen de Belgen achteruit. Al hoefde dat geen nadeel te zijn. Met de aalvlugge Loïs Openda stond immers een ideale spits om te counteren tussen de lijnen.

De zomerse topaankoop van RB Leipzig werd ook meermaals alleen richting doel gelanceerd. Maar Openda slaagt er voorlopig niet in om zijn niveau van bij zijn club te evenaren bij de nationale ploeg. Zo wrong hij twee à drie goede kansen de nek om. Het was overigens niet de eerste keer dat Openda zo'n gebrek aan efficiëntie toonde bij de nationale ploeg. Op het sociale medium 'X' weerklonken dan ook kritische geluiden.

Openda wordt op termijn eerste spits bij de Duivels ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

44
44
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

45
45
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

65
65
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

100
100
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

169
169
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

78
78
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

414
414
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

373
373
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

817
817
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

279
279
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

442
442
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

258
258
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1014
1014
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

338
338
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

393
393
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

127
127
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws