Eén Duivel geviseerd tegen Servië: "Ongelooflijk beperkt"

door
Eén Duivel geviseerd tegen Servië:

De Rode Duivels hebben woensdagavond hun oefencampagne richting het EK 2024 op gang getrapt. In Leuven vormde Servië de sparringpartner van dienst. De Belgen speelden met hun experimenteel elftal een degelijke eerste helft, al bleef er ook ruimte voor verbetering.

Omdat het veld in het Koning Boudewijn-stadion dinsdag nog onbespeelbaar werd verklaard wegens de zware regenval, moesten de Duivels uitwijken naar het KingPower @ Den Dreef-stadion van OH Leuven. Bijgevolg moest de oefenpot wel afgewerkt worden zonder supporters in de tribunes.

Maar het gebrek aan de vocale steun van de fans, deerde de Duivels niet in de aanvangsfase. Na amper één minuut strafte Yannick Carrasco defensief geblunder bij de bezoekers genadeloos af en legde de gelegenheids-aanvoerder de 1-0-voorsprong vast. Ook daarna bleef België een tijd lang de beste ploeg.

LEES OOK: Club Brugge komt met update over blessure Seys

Kwistige Openda

Naarmate de eerste helft vorderde kwamen de Serviërs echter beter in de match. De bezoekers konden zelf ook enkele goede kansen creëren en dwongen de Belgen achteruit. Al hoefde dat geen nadeel te zijn. Met de aalvlugge Loïs Openda stond immers een ideale spits om te counteren tussen de lijnen.

De zomerse topaankoop van RB Leipzig werd ook meermaals alleen richting doel gelanceerd. Maar Openda slaagt er voorlopig niet in om zijn niveau van bij zijn club te evenaren bij de nationale ploeg. Zo wrong hij twee à drie goede kansen de nek om. Het was overigens niet de eerste keer dat Openda zo'n gebrek aan efficiëntie toonde bij de nationale ploeg. Op het sociale medium 'X' weerklonken dan ook kritische geluiden.

Openda wordt op termijn eerste spits bij de Duivels ...

Meest recent

Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

15
15
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

33
33
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

16
16
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

21
21
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

54
54
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

83
83
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

248
248
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

44
44
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

254
254
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

875
875
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

58
58
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

113
113
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

195
195
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

538
538
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

551
551
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

395
395
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

534
534
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

160
160
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

510
510
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

650
650
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

50
50
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

122
122
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

187
187
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

41
41

Meer sportnieuws