'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

door
'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

Manchester United beleeft een zeer moeilijk seizoen. Het bengelt slechts in de middenmoot in de Premier League en zal nog moeten knokken om te overleven in de Champions League na een schamele drie op twaalf, met vooral pijnlijke nederlagen thuis tegen Galatasaray en in Kopenhagen.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat het zeer onrustig is op Old Trafford. De stoel van Erik ten Hag lijkt te wankelen, maar ook achter de schermen beweegt er nog heel wat. Dat komt vooral omdat het nog steeds wachten is op witte rook omtrent het overnamedossier. Het ziet er op dit moment wel naar uit dat Sir Jim Ratcliffe minderheidsaandeelhouder zal worden.

LEES OOK: 12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Van Cercle naar Man Utd

De sterke man van INEOS zal echter ook meteen de touwtjes van het beleid in handen nemen en enkele nieuwe sterke mannen de club binnen loodsen. Volgens Foot Mercato zou Jean-Claude Blanc (ex-PSG en -Juventus) de nieuwe CEO moeten worden, terwijl Ratcliffe ook een nieuwe sportief directeur aan zou gaan stellen.

Dat zou volgens het medium weleens Paul Mitchell kunnen gaan worden. De Engelsman was enkele jaren geleden nog de sportieve baas bij Cercle Brugge, een functie die hij tegelijk ook bij moederclub AS Monaco vervulde. Daarnaast was hij in het verleden ook sportief verantwoordelijke bij enkele Red Bull-clubs en hoofd jeugdscouting bij Tottenham.

Mitchell of Edwards voor betere transfers

Mitchell zou het transferbeleid van United moeten verbeteren, want dat was de voorbije jaren toch maar zelden een succes. Er werd veel geld betaald voor spelers als Jadon Sancho, Raphaël Varane en Casemiro die maar zelden het niveau haalden dat van hen verwacht werd.

United heeft wel ook nog andere ijzers in het vuur. Zo zou ook Michael Edwards gepolst zijn. Hij was in het verleden al technisch directeur bij Liverpool en was daar de architect van het elftal dat enkele jaren geleden onder Jürgen Klopp de titel en Champions League won.

Zou dat een goede zet zijn van Man Utd?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

25
25
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

161
161
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

105
105
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

322
322
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

159
159
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

89
89
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

465
465
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

270
270
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

260
260
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

531
531
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

781
781
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

826
826
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

350
350
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

298
298
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

616
616
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

361
361
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

257
257
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

366
366
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

730
730
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

218
218
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

403
403

Meer sportnieuws