'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

door
'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

Manchester United beleeft een zeer moeilijk seizoen. Het bengelt slechts in de middenmoot in de Premier League en zal nog moeten knokken om te overleven in de Champions League na een schamele drie op twaalf, met vooral pijnlijke nederlagen thuis tegen Galatasaray en in Kopenhagen.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat het zeer onrustig is op Old Trafford. De stoel van Erik ten Hag lijkt te wankelen, maar ook achter de schermen beweegt er nog heel wat. Dat komt vooral omdat het nog steeds wachten is op witte rook omtrent het overnamedossier. Het ziet er op dit moment wel naar uit dat Sir Jim Ratcliffe minderheidsaandeelhouder zal worden.

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Van Cercle naar Man Utd

De sterke man van INEOS zal echter ook meteen de touwtjes van het beleid in handen nemen en enkele nieuwe sterke mannen de club binnen loodsen. Volgens Foot Mercato zou Jean-Claude Blanc (ex-PSG en -Juventus) de nieuwe CEO moeten worden, terwijl Ratcliffe ook een nieuwe sportief directeur aan zou gaan stellen.

Dat zou volgens het medium weleens Paul Mitchell kunnen gaan worden. De Engelsman was enkele jaren geleden nog de sportieve baas bij Cercle Brugge, een functie die hij tegelijk ook bij moederclub AS Monaco vervulde. Daarnaast was hij in het verleden ook sportief verantwoordelijke bij enkele Red Bull-clubs en hoofd jeugdscouting bij Tottenham.

Mitchell of Edwards voor betere transfers

Mitchell zou het transferbeleid van United moeten verbeteren, want dat was de voorbije jaren toch maar zelden een succes. Er werd veel geld betaald voor spelers als Jadon Sancho, Raphaël Varane en Casemiro die maar zelden het niveau haalden dat van hen verwacht werd.

United heeft wel ook nog andere ijzers in het vuur. Zo zou ook Michael Edwards gepolst zijn. Hij was in het verleden al technisch directeur bij Liverpool en was daar de architect van het elftal dat enkele jaren geleden onder Jürgen Klopp de titel en Champions League won.

Zou dat een goede zet zijn van Man Utd?

Meest recent

'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

0
0
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

1
1
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

10
10
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

101
101
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

116
116
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

80
80
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

52
52
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

30
30
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

248
248
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

66
66
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

93
93
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

280
280
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

146
146
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

174
174
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

57
57
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

84
84
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

400
400
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

181
181
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

971
971
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

162
162
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

93
93
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

332
332
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

100
100
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

465
465
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

255
255

Meer sportnieuws