'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

door
'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

Manchester United beleeft een zeer moeilijk seizoen. Het bengelt slechts in de middenmoot in de Premier League en zal nog moeten knokken om te overleven in de Champions League na een schamele drie op twaalf, met vooral pijnlijke nederlagen thuis tegen Galatasaray en in Kopenhagen.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat het zeer onrustig is op Old Trafford. De stoel van Erik ten Hag lijkt te wankelen, maar ook achter de schermen beweegt er nog heel wat. Dat komt vooral omdat het nog steeds wachten is op witte rook omtrent het overnamedossier. Het ziet er op dit moment wel naar uit dat Sir Jim Ratcliffe minderheidsaandeelhouder zal worden.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Van Cercle naar Man Utd

De sterke man van INEOS zal echter ook meteen de touwtjes van het beleid in handen nemen en enkele nieuwe sterke mannen de club binnen loodsen. Volgens Foot Mercato zou Jean-Claude Blanc (ex-PSG en -Juventus) de nieuwe CEO moeten worden, terwijl Ratcliffe ook een nieuwe sportief directeur aan zou gaan stellen.

Dat zou volgens het medium weleens Paul Mitchell kunnen gaan worden. De Engelsman was enkele jaren geleden nog de sportieve baas bij Cercle Brugge, een functie die hij tegelijk ook bij moederclub AS Monaco vervulde. Daarnaast was hij in het verleden ook sportief verantwoordelijke bij enkele Red Bull-clubs en hoofd jeugdscouting bij Tottenham.

Mitchell of Edwards voor betere transfers

Mitchell zou het transferbeleid van United moeten verbeteren, want dat was de voorbije jaren toch maar zelden een succes. Er werd veel geld betaald voor spelers als Jadon Sancho, Raphaël Varane en Casemiro die maar zelden het niveau haalden dat van hen verwacht werd.

United heeft wel ook nog andere ijzers in het vuur. Zo zou ook Michael Edwards gepolst zijn. Hij was in het verleden al technisch directeur bij Liverpool en was daar de architect van het elftal dat enkele jaren geleden onder Jürgen Klopp de titel en Champions League won.

Zou dat een goede zet zijn van Man Utd?

Meest recent

OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

1
1
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

23
23
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

18
18
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

158
158
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

25
25
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

633
633
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

71
71
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

78
78
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

250
250
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

146
146
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

596
596
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

54
54
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

47
47
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

45
45
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

323
323
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

174
174
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

222
222
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

249
249
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

75
75
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

312
312
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

313
313
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

355
355
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

92
92
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

477
477

Meer sportnieuws