'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

door
'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

Manchester United beleeft een zeer moeilijk seizoen. Het bengelt slechts in de middenmoot in de Premier League en zal nog moeten knokken om te overleven in de Champions League na een schamele drie op twaalf, met vooral pijnlijke nederlagen thuis tegen Galatasaray en in Kopenhagen.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat het zeer onrustig is op Old Trafford. De stoel van Erik ten Hag lijkt te wankelen, maar ook achter de schermen beweegt er nog heel wat. Dat komt vooral omdat het nog steeds wachten is op witte rook omtrent het overnamedossier. Het ziet er op dit moment wel naar uit dat Sir Jim Ratcliffe minderheidsaandeelhouder zal worden.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Van Cercle naar Man Utd

De sterke man van INEOS zal echter ook meteen de touwtjes van het beleid in handen nemen en enkele nieuwe sterke mannen de club binnen loodsen. Volgens Foot Mercato zou Jean-Claude Blanc (ex-PSG en -Juventus) de nieuwe CEO moeten worden, terwijl Ratcliffe ook een nieuwe sportief directeur aan zou gaan stellen.

Dat zou volgens het medium weleens Paul Mitchell kunnen gaan worden. De Engelsman was enkele jaren geleden nog de sportieve baas bij Cercle Brugge, een functie die hij tegelijk ook bij moederclub AS Monaco vervulde. Daarnaast was hij in het verleden ook sportief verantwoordelijke bij enkele Red Bull-clubs en hoofd jeugdscouting bij Tottenham.

Mitchell of Edwards voor betere transfers

Mitchell zou het transferbeleid van United moeten verbeteren, want dat was de voorbije jaren toch maar zelden een succes. Er werd veel geld betaald voor spelers als Jadon Sancho, Raphaël Varane en Casemiro die maar zelden het niveau haalden dat van hen verwacht werd.

United heeft wel ook nog andere ijzers in het vuur. Zo zou ook Michael Edwards gepolst zijn. Hij was in het verleden al technisch directeur bij Liverpool en was daar de architect van het elftal dat enkele jaren geleden onder Jürgen Klopp de titel en Champions League won.

Zou dat een goede zet zijn van Man Utd?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

86
86
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

41
41
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

235
235
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

195
195
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

129
129
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

152
152
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

351
351
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

235
235
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

122
122
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

273
273
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

151
151
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

337
337
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

553
553

Meer sportnieuws