'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

door
'Oude bekende van Cercle moet Man Utd uit het slop halen'

Manchester United beleeft een zeer moeilijk seizoen. Het bengelt slechts in de middenmoot in de Premier League en zal nog moeten knokken om te overleven in de Champions League na een schamele drie op twaalf, met vooral pijnlijke nederlagen thuis tegen Galatasaray en in Kopenhagen.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat het zeer onrustig is op Old Trafford. De stoel van Erik ten Hag lijkt te wankelen, maar ook achter de schermen beweegt er nog heel wat. Dat komt vooral omdat het nog steeds wachten is op witte rook omtrent het overnamedossier. Het ziet er op dit moment wel naar uit dat Sir Jim Ratcliffe minderheidsaandeelhouder zal worden.

LEES OOK: Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Van Cercle naar Man Utd

De sterke man van INEOS zal echter ook meteen de touwtjes van het beleid in handen nemen en enkele nieuwe sterke mannen de club binnen loodsen. Volgens Foot Mercato zou Jean-Claude Blanc (ex-PSG en -Juventus) de nieuwe CEO moeten worden, terwijl Ratcliffe ook een nieuwe sportief directeur aan zou gaan stellen.

Dat zou volgens het medium weleens Paul Mitchell kunnen gaan worden. De Engelsman was enkele jaren geleden nog de sportieve baas bij Cercle Brugge, een functie die hij tegelijk ook bij moederclub AS Monaco vervulde. Daarnaast was hij in het verleden ook sportief verantwoordelijke bij enkele Red Bull-clubs en hoofd jeugdscouting bij Tottenham.

Mitchell of Edwards voor betere transfers

Mitchell zou het transferbeleid van United moeten verbeteren, want dat was de voorbije jaren toch maar zelden een succes. Er werd veel geld betaald voor spelers als Jadon Sancho, Raphaël Varane en Casemiro die maar zelden het niveau haalden dat van hen verwacht werd.

United heeft wel ook nog andere ijzers in het vuur. Zo zou ook Michael Edwards gepolst zijn. Hij was in het verleden al technisch directeur bij Liverpool en was daar de architect van het elftal dat enkele jaren geleden onder Jürgen Klopp de titel en Champions League won.

Zou dat een goede zet zijn van Man Utd?

Meest recent

Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

136
136
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

189
189
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

192
192
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

34
34
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

112
112
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

179
179
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

246
246
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

221
221
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

63
63
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

295
295
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

149
149
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

400
400
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

252
252
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

36
36
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

225
225
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

475
475
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

189
189
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

396
396
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

97
97
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

76
76
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

560
560
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

887
887
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

114
114
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

92
92
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

181
181

Meer sportnieuws