'Bliksemvertrek Dolberg naar Italiaanse grootmacht'

door
'Bliksemvertrek Dolberg naar Italiaanse grootmacht'

RSC Anderlecht pakte het afgelopen weekend een punt op het veld van AA Gent. Kasper Dolberg zette de gelijkmaker op het bord en was zo opnieuw belangrijk voor Paars-wit. Maar hoelang blijft de Deen in onze hoofdstad voetballen?

De nog altijd maar 26-jarige Deen maakte in de zomer de overstap van het Franse OGC Nice voor 5 miljoen euro. Sindsdien zit hij aan negen goals in veertien optredens in alle competities voor RSCA. Fraaie statistieken, waarmee hij zich in de kijker speelt.

Zo zou het profiel van Dolberg volgens SciSports en zijn Career Tool perfect passen bij datgene waar Napoli op mikt als sterkhouder Victor Osimhen andere oorden zou opzoeken. De Nigeriaan scoort al een hele tijd aan de lopende band voor de Zuid-Italianen en wordt het hof gemaakt door tal van Europese toppers.

LEES OOK: ‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Eerste avontuur in Italië

Voor Dolberg zou het zijn eerste avontuur in Italië zijn. Hij brak als prof door bij Ajax en verkaste daarna naar Nice. Dat leende hem uit aan Sevilla en TSG Hoffenheim, en verkocht hem dan afglopen zomer aan Anderlecht.

Dolberg moet 7 miljoen euro kosten

Volgens Transfermarkt moet Dolberg momenteel 7 miljoen euro kosten, maar het is zeker niet ondenkbaar dat RSCA meer boter bij de vis zal willen als Napoli ook daadwerkelijk komt aankloppen. En al zeker als de regerende Italiaanse kampioen zelf langs de kassa passeert bij een vertrek van Osimhen.

Dolberg ligt bij RSCA nog vast tot midden 2027. Voorlopig lijkt hij zich goed te voelen in onze hoofdstad, iets wat zijn cijfers ook aantonen. Een transfer lijkt dus niet voor meteen te zijn.

Zal Napoli komen aankloppen voor Dolberg?

Meest recent

Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

35
35
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

31
31
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

181
181
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

289
289
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

74
74
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

162
162
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

516
516
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

273
273
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

180
180
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

54
54
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

29
29
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

230
230
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

80
80
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

502
502
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

188
188
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

184
184
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

411
411
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

402
402
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

309
309
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

148
148
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

236
236
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

601
601
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

154
154
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

124
124

Meer sportnieuws