Standard-pion afgemaakt: "Dan moet je zwijgen"

125 stemmen
Standard-pion afgemaakt:

Standard beleefde een speeldag om snel te vergeten. De Rouches kregen een 6-0 om de oren op de Bosuil en dropen met de staart tussen de benen af. Al vonden sommige spelers blijkbaar dat ze achteraf recht tot spreken hadden.

De Rouches kregen er in de eerste helft al vier om de oren van de Great Old, waar Janssen (2x), Ekkelenkamp en Muja aan het kanon stonden. Na de pauze dikten Ilenikhena en Balikwisha aan tot 6-0. Een pijnlijke nederlaag van Standard, dat na enkele goede weken een stevige klap krijgt.

De prestatie van Standard kwam ook bij Extra Time aan bod. Filip Joos en zijn gasten snapten niet dat Moussa Djenepo achteraf het woord nam in de kleedkamer.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Het is niet aan Djenepo om te praten

"Ik las in de Franstalige kranten dat Djenepo ook een keer zijn zeg gedaan in de kleedkamer na de wedstrijd", klonk het bij Peter Vandenbempt. "Als je zo gespeeld hebt, als Djenepo, is het dan aan jou om te zeggen wat er fout zou gelopen zijn?", voeg de analist zich luidop af.

Djenepo heeft nul goals en nul assists

Filip Joos voegde toe dat Djenepo momenteel nul goals en nul assists op zijn naam heeft staan. Statistieken die je niet meteen recht tot spreken geven. "Op dat moment is het beter voor iedereen om gewoon te zwijgen", was Brecht Dejaegere duidelijk.

Standard kan nu even op adem komen en de koppen bijeen steken. Op speeldag 15 volgt dan een thuiswedstrijd tegen KRC Genk, en daarna twee uitwedstrijden bij Club Brugge en RSC Anderlecht. Hoe hevig zal het vuur in de Vurige Stede dan branden?

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
39

Hebben ze gelijk?

Meest recent

'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

23
23
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

432
432
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

51
51
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

139
139
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

124
124
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

373
373
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

377
377
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

132
132
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

275
275
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

39
39
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

181
181
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

449
449
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

606
606
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

55
55
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

124
124
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

344
344
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

54
54
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

50
50
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

410
410
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

204
204
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

133
133
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

631
631
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

496
496
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

204
204

Meer sportnieuws