Standard-pion afgemaakt: "Dan moet je zwijgen"

door
Standard-pion afgemaakt:

Standard beleefde een speeldag om snel te vergeten. De Rouches kregen een 6-0 om de oren op de Bosuil en dropen met de staart tussen de benen af. Al vonden sommige spelers blijkbaar dat ze achteraf recht tot spreken hadden.

De Rouches kregen er in de eerste helft al vier om de oren van de Great Old, waar Janssen (2x), Ekkelenkamp en Muja aan het kanon stonden. Na de pauze dikten Ilenikhena en Balikwisha aan tot 6-0. Een pijnlijke nederlaag van Standard, dat na enkele goede weken een stevige klap krijgt.

De prestatie van Standard kwam ook bij Extra Time aan bod. Filip Joos en zijn gasten snapten niet dat Moussa Djenepo achteraf het woord nam in de kleedkamer.

LEES OOK: 'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Het is niet aan Djenepo om te praten

"Ik las in de Franstalige kranten dat Djenepo ook een keer zijn zeg gedaan in de kleedkamer na de wedstrijd", klonk het bij Peter Vandenbempt. "Als je zo gespeeld hebt, als Djenepo, is het dan aan jou om te zeggen wat er fout zou gelopen zijn?", voeg de analist zich luidop af.

Djenepo heeft nul goals en nul assists

Filip Joos voegde toe dat Djenepo momenteel nul goals en nul assists op zijn naam heeft staan. Statistieken die je niet meteen recht tot spreken geven. "Op dat moment is het beter voor iedereen om gewoon te zwijgen", was Brecht Dejaegere duidelijk.

Standard kan nu even op adem komen en de koppen bijeen steken. Op speeldag 15 volgt dan een thuiswedstrijd tegen KRC Genk, en daarna twee uitwedstrijden bij Club Brugge en RSC Anderlecht. Hoe hevig zal het vuur in de Vurige Stede dan branden?

Hebben ze gelijk?

Meest recent

Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

5
5
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

67
67
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

160
160
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

104
104
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

204
204
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

308
308
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

290
290
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

276
276
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

360
360
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

467
467
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

310
310
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

640
640
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

233
233
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

35
35
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

643
643
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

310
310
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1396
1396
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

473
473
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

453
453
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

434
434
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

316
316
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

546
546
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

212
212
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

390
390
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

246
246

Meer sportnieuws