Standard-pion afgemaakt: "Dan moet je zwijgen"

door
Standard-pion afgemaakt:

Standard beleefde een speeldag om snel te vergeten. De Rouches kregen een 6-0 om de oren op de Bosuil en dropen met de staart tussen de benen af. Al vonden sommige spelers blijkbaar dat ze achteraf recht tot spreken hadden.

De Rouches kregen er in de eerste helft al vier om de oren van de Great Old, waar Janssen (2x), Ekkelenkamp en Muja aan het kanon stonden. Na de pauze dikten Ilenikhena en Balikwisha aan tot 6-0. Een pijnlijke nederlaag van Standard, dat na enkele goede weken een stevige klap krijgt.

De prestatie van Standard kwam ook bij Extra Time aan bod. Filip Joos en zijn gasten snapten niet dat Moussa Djenepo achteraf het woord nam in de kleedkamer.

LEES OOK: 'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Het is niet aan Djenepo om te praten

"Ik las in de Franstalige kranten dat Djenepo ook een keer zijn zeg gedaan in de kleedkamer na de wedstrijd", klonk het bij Peter Vandenbempt. "Als je zo gespeeld hebt, als Djenepo, is het dan aan jou om te zeggen wat er fout zou gelopen zijn?", voeg de analist zich luidop af.

Djenepo heeft nul goals en nul assists

Filip Joos voegde toe dat Djenepo momenteel nul goals en nul assists op zijn naam heeft staan. Statistieken die je niet meteen recht tot spreken geven. "Op dat moment is het beter voor iedereen om gewoon te zwijgen", was Brecht Dejaegere duidelijk.

Standard kan nu even op adem komen en de koppen bijeen steken. Op speeldag 15 volgt dan een thuiswedstrijd tegen KRC Genk, en daarna twee uitwedstrijden bij Club Brugge en RSC Anderlecht. Hoe hevig zal het vuur in de Vurige Stede dan branden?

Hebben ze gelijk?

Meest recent

KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

21
21
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

179
179
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

116
116
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

27
27
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

81
81
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

209
209
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

43
43
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

24
24
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

15
15
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

136
136
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

160
160
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

123
123
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

777
777
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

150
150
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

45
45
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

115
115
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

343
343
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

243
243
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

589
589
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

594
594
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

183
183
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

377
377
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

790
790
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

105
105

Meer sportnieuws