'Fredberg pakt uit: Anderlecht troeft topclubs af voor spits'

691 stemmen
'Fredberg pakt uit: Anderlecht troeft topclubs af voor spits'

Met 28 op 42 staat RSC Anderlecht momenteel op de tweede plaats te pronken in de Jupiler Pro League. De recordkampioen lijkt dus opnieuw te gaan meestrijden voor de landstitel. Desondanks wordt op Neerpede al volop aan extra versterking gewerkt.

Paars-Wit heeft enkele bijzonder moeizame jaren achter de rug, met de elfde plaats van vorig seizoen als triest dieptepunt. Maar inmiddels lijkt de ommekeer in het Lotto Park dus ingezet. En dat is niet in het minst te danken aan het spectaculaire transferoffensief van afgelopen zomer.

Anderlecht wist de selectie van coach Brian Riemer immers te voorzien van een flinke kwaliteitsinjectie en haalde bijna een volledige ploeg aan verse krachten in huis. RSCA lijkt dan ook voldoende gewapend om weer voor de prijzen te gaan. Toch lijkt er in januari nog meer versterking te volgen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Veelbelovende targetspits

Zo zou Paars-Wit speuren naar nog een extra defensieve aanwinst, een alternatief voor het vaste duo Jan Vertonghen/Zeno Debast. Daarnaast wordt ook al aan de langere termijn gedacht. De Brusselaars zouden doordrukken voor de komst van een jonge en veelbelovende spits.

Japanse bronnen meldden namelijk dat Keisuke Goto goed op weg is naar de Belgische recordkampioen. Deze 18-jarige targetspits is momenteel nog in eigen land actief bij tweedeklasser Jubilo Itawa. Afgelopen zomer deed zijn naam ook al de ronde, nu zou Paars-Wit dicht bij zijn komst staan.

Interesse Europese topclubs

Inmiddels werd zijn nakende transfer ook bij Het Laatste Nieuws bevestigd. De krant meldt dat Anderlecht op punt staat om andere Europese ploegen als Ajax, Chelsea en PSV af te troeven voor de Japanner. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat de nodige administratie, zoals zijn visum, in orde gemaakt moet worden. Men zou het akkoord zo snel mogelijk willen aftikken, zodat de papiermolen kan afgerond worden voor januari. Goto zou wel eerst aansluiten bij de RSCA Futures, waar hij verder kan rijpen in de Challenger Pro League.

Riemer moet opnieuw nog meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

47
47
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

38
38
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

112
112
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

99
99
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

61
61
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

162
162
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

53
53
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

113
113
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

52
52
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

121
121
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

208
208
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

497
497
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

230
230
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

830
830
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

64
64
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

500
500
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1139
1139
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

110
110
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

266
266
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

201
201
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

367
367
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

95
95
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

54
54
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

49
49
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

686
686

Meer sportnieuws