'Fredberg pakt uit: Anderlecht troeft topclubs af voor spits'

691 stemmen
'Fredberg pakt uit: Anderlecht troeft topclubs af voor spits'

Met 28 op 42 staat RSC Anderlecht momenteel op de tweede plaats te pronken in de Jupiler Pro League. De recordkampioen lijkt dus opnieuw te gaan meestrijden voor de landstitel. Desondanks wordt op Neerpede al volop aan extra versterking gewerkt.

Paars-Wit heeft enkele bijzonder moeizame jaren achter de rug, met de elfde plaats van vorig seizoen als triest dieptepunt. Maar inmiddels lijkt de ommekeer in het Lotto Park dus ingezet. En dat is niet in het minst te danken aan het spectaculaire transferoffensief van afgelopen zomer.

Anderlecht wist de selectie van coach Brian Riemer immers te voorzien van een flinke kwaliteitsinjectie en haalde bijna een volledige ploeg aan verse krachten in huis. RSCA lijkt dan ook voldoende gewapend om weer voor de prijzen te gaan. Toch lijkt er in januari nog meer versterking te volgen.

LEES OOK: Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

Veelbelovende targetspits

Zo zou Paars-Wit speuren naar nog een extra defensieve aanwinst, een alternatief voor het vaste duo Jan Vertonghen/Zeno Debast. Daarnaast wordt ook al aan de langere termijn gedacht. De Brusselaars zouden doordrukken voor de komst van een jonge en veelbelovende spits.

Japanse bronnen meldden namelijk dat Keisuke Goto goed op weg is naar de Belgische recordkampioen. Deze 18-jarige targetspits is momenteel nog in eigen land actief bij tweedeklasser Jubilo Itawa. Afgelopen zomer deed zijn naam ook al de ronde, nu zou Paars-Wit dicht bij zijn komst staan.

Interesse Europese topclubs

Inmiddels werd zijn nakende transfer ook bij Het Laatste Nieuws bevestigd. De krant meldt dat Anderlecht op punt staat om andere Europese ploegen als Ajax, Chelsea en PSV af te troeven voor de Japanner. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt dat de nodige administratie, zoals zijn visum, in orde gemaakt moet worden. Men zou het akkoord zo snel mogelijk willen aftikken, zodat de papiermolen kan afgerond worden voor januari. Goto zou wel eerst aansluiten bij de RSCA Futures, waar hij verder kan rijpen in de Challenger Pro League.

Riemer moet opnieuw nog meer kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

24
24
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

16
16
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

54
54
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

307
307
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

44
44
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

153
153
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

190
190
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

145
145
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

444
444
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

111
111
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

106
106
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

52
52
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

149
149
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

301
301
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

117
117
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

57
57
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

73
73
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

237
237
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

71
71
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

157
157
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

430
430
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

282
282
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

543
543
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

149
149

Meer sportnieuws