Eerste afhaker Duivels bevestigd, andere speler sluit later aan

door
Eerste afhaker Duivels bevestigd, andere speler sluit later aan

Er zal de komende week wellicht geëxperimenteerd worden bij de Rode Duivels, want in de oefenwedstrijd tegen Servië en in de laatste EK-kwalificatiematch tegen Azerbeidzjan staat er in principe niets meer op het spel. Bondscoach Domenico Tedesco koos daarom voor een iets ruimere selectie dan gewoonlijk.

Doorgaans gaat de Duitser voor een groep van 24 spelers, maar voor dit tweeluik selecteerde hij 26 spelers. Maar die groep wordt al gereduceerd nog voor de spelers goed en wel verzameld zijn in Tubeke.

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Vanheusden haakt definitief af

De KBVB bevestigde inmiddels immers het nieuws dat al even in de lucht hing: Zinho Vanheusden moet passen voor de de komende interlands. De aanvoerder van Standard liep afgelopen weekend tegen Antwerp een verrekking op en zal niet tijdig hersteld raken voor Servië en Azerbeidzjan.

Vanheusden is echter niet de enige Rode Duivel die maandag op het appel ontbreekt. De bond laat weten dat ook zijn Standard-ploegmaat Arnaud Bodart zich maandag niet zal melden in Tubeke.

Bodart nog steeds ziek

De doelman moest zaterdag al verstek laten gaan voor de match tegen Antwerp, waar hij onder de lat vervangen werd door Henkinet. Twee dagen later is Bodart nog steeds ziek en dus mag hij later bij de selectie aansluiten. Definitief afhaken doet hij dus niet.

De kans lijkt wel klein dat hij Servië zal halen, maar zondag tegen Azerbeidzjan zou Bodart wel weer beschikbaar moeten zijn. Al is het maar de vraag of hij dan op het wedstrijdblad zal staan, want hij lijkt in de pikorde in doel pas na Casteels, Sels en Kaminski te komen.

Moet Tedesco een vervanger oproepen?

Meest recent

Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

0
0
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

132
132
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

134
134
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

261
261
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

268
268
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

68
68
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

56
56
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

60
60
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

188
188
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

220
220
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

107
107
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

331
331
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

501
501
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

71
71
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

271
271
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

111
111
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

103
103
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1227
1227
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

441
441
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

367
367
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

164
164
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

126
126
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

599
599
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

175
175
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

208
208

Meer sportnieuws