Eerste afhaker Duivels bevestigd, andere speler sluit later aan

door
Eerste afhaker Duivels bevestigd, andere speler sluit later aan

Er zal de komende week wellicht geëxperimenteerd worden bij de Rode Duivels, want in de oefenwedstrijd tegen Servië en in de laatste EK-kwalificatiematch tegen Azerbeidzjan staat er in principe niets meer op het spel. Bondscoach Domenico Tedesco koos daarom voor een iets ruimere selectie dan gewoonlijk.

Doorgaans gaat de Duitser voor een groep van 24 spelers, maar voor dit tweeluik selecteerde hij 26 spelers. Maar die groep wordt al gereduceerd nog voor de spelers goed en wel verzameld zijn in Tubeke.

LEES OOK: Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

Vanheusden haakt definitief af

De KBVB bevestigde inmiddels immers het nieuws dat al even in de lucht hing: Zinho Vanheusden moet passen voor de de komende interlands. De aanvoerder van Standard liep afgelopen weekend tegen Antwerp een verrekking op en zal niet tijdig hersteld raken voor Servië en Azerbeidzjan.

Vanheusden is echter niet de enige Rode Duivel die maandag op het appel ontbreekt. De bond laat weten dat ook zijn Standard-ploegmaat Arnaud Bodart zich maandag niet zal melden in Tubeke.

Bodart nog steeds ziek

De doelman moest zaterdag al verstek laten gaan voor de match tegen Antwerp, waar hij onder de lat vervangen werd door Henkinet. Twee dagen later is Bodart nog steeds ziek en dus mag hij later bij de selectie aansluiten. Definitief afhaken doet hij dus niet.

De kans lijkt wel klein dat hij Servië zal halen, maar zondag tegen Azerbeidzjan zou Bodart wel weer beschikbaar moeten zijn. Al is het maar de vraag of hij dan op het wedstrijdblad zal staan, want hij lijkt in de pikorde in doel pas na Casteels, Sels en Kaminski te komen.

Moet Tedesco een vervanger oproepen?

Meest recent

'Trainersbommetje Anderlecht: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

73
73
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

23
23
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

59
59
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

60
60
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

45
45
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

196
196
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

235
235
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

59
59
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

473
473
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

130
130
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

517
517
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

234
234
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

168
168
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

638
638
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

78
78
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

147
147
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

91
91
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

425
425
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

194
194
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

53
53
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

227
227
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

246
246
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

356
356

Meer sportnieuws