Deila wordt 'opgejaagd wild': "Dan zit hij niet op zijn plek"

door
Deila wordt 'opgejaagd wild':

Club Brugge wou daags na de Europese kwalificatie uitpakken met een goed resultaat in eigen land, maar slaagde daar uiteindelijk niet in. Zo eindigde de derby tegen Cercle Brugge op 0-0. Coach Ronny Deila toonde zich achteraf ook behoorlijk geïrriteerd.

De aanstelling van de Noor is voorlopig nog geen doorslaand succes bij Club. Zo staat Blauw-Zwart na 14 speeldagen slechts zevende in het Jupiler Pro League-klassement met 20 op 42. Dat zijn alweer 14 punten minder dan leider Union SG. Ook het geleverde spel haalt nog lang niet het gewenste niveau.

Daar tegenover staat wel dat de Bruggelingen inmiddels zeker zijn van een Europees voorjaar na een knappe 10 op 12 in de Conference League. En ook de volgende ronde van de Croky Cup werd overtuigend bereikt. Desondanks werd Deila tot dusver vooral afgerekend voor de mindere prestaties in de competitie.

LEES OOK: Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

Interne en externe twijfels

En dat zorgt blijkbaar voor ergernis bij de Brugse trainer. Zo stelde Het Laatste Nieuws vast dat hij behoorlijk gepikeerd was op zijn persbabbel na de derby. "Deila waant zich al enkele weken in vijandig gebied. Zijn verstandhouding met de pers is intussen tot het minimum herleid", schrijft men.

Maar ook intern zou Deila zich volgens het genoemde medium onvoldoende gesteund worden. "Ook binnen Club wordt zijn wantrouwen alsmaar groter. Deila heeft niet het gevoel dat iedereen nog even hard achter hem staat. De Noor voelt zich hoe langer hoe meer opgejaagd wild."

Druk van een topclub

Ook analist Marc Degryse stelde vast dat Deila zich steeds meer ergert op de kritiek. Maar volgens hem is dat niet meer dan normaal bij een grote ploeg als Club Brugge. "Als je niet snapt dat je bij een topclub verondersteld wordt elke week te winnen, als je niet begrijpt dat er vragen komen of kritiek bij zo'n resultaten, dan zit je niet op je plek. Deila moet dat inzien, anders rijdt hij zich vast", concludeert de analist.

Deila blijft de juiste man voor dit Club Brugge ...

Meest recent

Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

10
10
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

13
13
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

38
38
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

99
99
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

159
159
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

108
108
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

71
71
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

133
133
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

73
73
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

148
148
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

78
78
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

110
110
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

103
103
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

154
154
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

647
647
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

276
276
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

118
118
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

103
103
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

94
94
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

257
257
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

137
137
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

190
190

Meer sportnieuws