Deila wordt 'opgejaagd wild': "Dan zit hij niet op zijn plek"

263 stemmen
Deila wordt 'opgejaagd wild':

Club Brugge wou daags na de Europese kwalificatie uitpakken met een goed resultaat in eigen land, maar slaagde daar uiteindelijk niet in. Zo eindigde de derby tegen Cercle Brugge op 0-0. Coach Ronny Deila toonde zich achteraf ook behoorlijk geïrriteerd.

De aanstelling van de Noor is voorlopig nog geen doorslaand succes bij Club. Zo staat Blauw-Zwart na 14 speeldagen slechts zevende in het Jupiler Pro League-klassement met 20 op 42. Dat zijn alweer 14 punten minder dan leider Union SG. Ook het geleverde spel haalt nog lang niet het gewenste niveau.

Daar tegenover staat wel dat de Bruggelingen inmiddels zeker zijn van een Europees voorjaar na een knappe 10 op 12 in de Conference League. En ook de volgende ronde van de Croky Cup werd overtuigend bereikt. Desondanks werd Deila tot dusver vooral afgerekend voor de mindere prestaties in de competitie.

LEES OOK: Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

Interne en externe twijfels

En dat zorgt blijkbaar voor ergernis bij de Brugse trainer. Zo stelde Het Laatste Nieuws vast dat hij behoorlijk gepikeerd was op zijn persbabbel na de derby. "Deila waant zich al enkele weken in vijandig gebied. Zijn verstandhouding met de pers is intussen tot het minimum herleid", schrijft men.

Maar ook intern zou Deila zich volgens het genoemde medium onvoldoende gesteund worden. "Ook binnen Club wordt zijn wantrouwen alsmaar groter. Deila heeft niet het gevoel dat iedereen nog even hard achter hem staat. De Noor voelt zich hoe langer hoe meer opgejaagd wild."

Druk van een topclub

Ook analist Marc Degryse stelde vast dat Deila zich steeds meer ergert op de kritiek. Maar volgens hem is dat niet meer dan normaal bij een grote ploeg als Club Brugge. "Als je niet snapt dat je bij een topclub verondersteld wordt elke week te winnen, als je niet begrijpt dat er vragen komen of kritiek bij zo'n resultaten, dan zit je niet op je plek. Deila moet dat inzien, anders rijdt hij zich vast", concludeert de analist.

Deila blijft de juiste man voor dit Club Brugge ...

Meest recent

'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

0
0
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

56
56
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

100
100
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

693
693
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

145
145
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

64
64
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

147
147
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

74
74
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

234
234
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

103
103
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

488
488
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

480
480
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

393
393
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

872
872
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

205
205
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

265
265
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

407
407
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

55
55
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

574
574
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

219
219
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

178
178
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

99
99
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

75
75
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

480
480

Meer sportnieuws