Engelse pers fileert optreden Doku in kraker tegen Chelsea

1364
Engelse pers fileert optreden Doku in kraker tegen Chelsea

De Premier League heeft vlak voor de interland-break voor nog wat vuurwerk gezorgd. Zo eindigde een spraakmakende clash tussen Chelsea FC en Manchester City zondagavond op 4-4. Voor Jérémy Doku was er dit keer slechts een bijrolletje weggegeld.

Door de overwinningen van onder meer Arsenal en Liverpool eerder in het weekend, stond City onder behoorlijke druk voor de verplaatsing naar Stamford Bridge. Maar ook Chelsea had de punten broodnodig om een inhaalbeweging in te zetten in het klassement. Bijgevolg bekampten beide ploegen mekaar met open vizier.

Dat gegeven zorgde voor een enorm spektakelstuk. Nadat Erling Haaland de bezoekers op voorsprong had getrapt van op de stip, boog Chelsea de scheve situatie helemaal om. Daarna was het City dat voor een comeback zorgde en erop en erover ging. Tot uitgerekend Cole Palmer in de extra tijd voor 4-4 zorgde met een strafschop tegen zijn ex-club.

LEES OOK: Doku krijgt er in Engeland snoeihard van langs

Te veel tijd aan de bal

De Belgische inbreng bij dit schouwspel was echter beperkt. Kevin De Bruyne is immers nog altijd geblesseerd. Doku mocht dan weer wel starten bij City, maar was minder aanwezig dan in de voorbije weken. "Hij had één groot moment van plezier toen hij James klopte, maar was vooral gefrustreerd en kreeg ook geel", stelt The Daily Mail.

Bij Manchester Evening News zag men dan weer hoe Doku te veel ruimte liet vallen op zijn flank. "Ze hadden ongetwijfeld hun handen vol met hem, maar hij droeg ook bij aan het gevaar van Chelsea op rechts." Goal.com vond dan weer dat hij te lang deed over bepaalde acties. "Een hele doos vol trucjes, maar hij nam meermaals te veel tijd aan de bal. Werd weinig verrassend gewisseld."

Geel voor duiken

Ook The National vond dat Doku niet zijn beste niveau haalde. "Na zijn uitmuntende partij tegen Bournemouth, had Doku het lastig om zijn draai te vinden. Kreeg ook geel voor duiken en werd na een uur vervangen." Bij NBC tot slot, vond men dan de Rode Duivel wegdeemsterde naarmate de match vorderde. "Had een paar goede acties voor de rust. In de tweede helft pakte hij echter geel en werd hij uiteindelijk ook vervangen."

Doku is momenteel de beste Belg in de Premier League ...

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

20
20
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

35
35
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

132
132
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

38
38
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

93
93
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

181
181
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

61
61
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

173
173
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

914
914
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

51
51
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

888
888
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

297
297
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws