Engelse pers fileert optreden Doku in kraker tegen Chelsea

1364 stemmen
Engelse pers fileert optreden Doku in kraker tegen Chelsea

De Premier League heeft vlak voor de interland-break voor nog wat vuurwerk gezorgd. Zo eindigde een spraakmakende clash tussen Chelsea FC en Manchester City zondagavond op 4-4. Voor Jérémy Doku was er dit keer slechts een bijrolletje weggegeld.

Door de overwinningen van onder meer Arsenal en Liverpool eerder in het weekend, stond City onder behoorlijke druk voor de verplaatsing naar Stamford Bridge. Maar ook Chelsea had de punten broodnodig om een inhaalbeweging in te zetten in het klassement. Bijgevolg bekampten beide ploegen mekaar met open vizier.

Dat gegeven zorgde voor een enorm spektakelstuk. Nadat Erling Haaland de bezoekers op voorsprong had getrapt van op de stip, boog Chelsea de scheve situatie helemaal om. Daarna was het City dat voor een comeback zorgde en erop en erover ging. Tot uitgerekend Cole Palmer in de extra tijd voor 4-4 zorgde met een strafschop tegen zijn ex-club.

LEES OOK: 'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

Te veel tijd aan de bal

De Belgische inbreng bij dit schouwspel was echter beperkt. Kevin De Bruyne is immers nog altijd geblesseerd. Doku mocht dan weer wel starten bij City, maar was minder aanwezig dan in de voorbije weken. "Hij had één groot moment van plezier toen hij James klopte, maar was vooral gefrustreerd en kreeg ook geel", stelt The Daily Mail.

Bij Manchester Evening News zag men dan weer hoe Doku te veel ruimte liet vallen op zijn flank. "Ze hadden ongetwijfeld hun handen vol met hem, maar hij droeg ook bij aan het gevaar van Chelsea op rechts." Goal.com vond dan weer dat hij te lang deed over bepaalde acties. "Een hele doos vol trucjes, maar hij nam meermaals te veel tijd aan de bal. Werd weinig verrassend gewisseld."

Geel voor duiken

Ook The National vond dat Doku niet zijn beste niveau haalde. "Na zijn uitmuntende partij tegen Bournemouth, had Doku het lastig om zijn draai te vinden. Kreeg ook geel voor duiken en werd na een uur vervangen." Bij NBC tot slot, vond men dan de Rode Duivel wegdeemsterde naarmate de match vorderde. "Had een paar goede acties voor de rust. In de tweede helft pakte hij echter geel en werd hij uiteindelijk ook vervangen."

Doku is momenteel de beste Belg in de Premier League ...

Meest recent

'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

6
6
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

13
13
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

25
25
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

35
35
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

80
80
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

184
184
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

56
56
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

127
127
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

105
105
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

65
65
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

393
393
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

344
344
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

105
105
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

333
333
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

266
266
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

258
258
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

487
487
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

184
184
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

94
94
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

236
236
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

76
76
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

153
153
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

72
72
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

164
164

Meer sportnieuws