36 op 36: Bakayoko assisteert PSV aan perfect rapport

53
36 op 36: Bakayoko assisteert PSV aan perfect rapport

In de Nederlandse Eredivisie moet PSV al sinds 2018 telkens zijn meerdere erkennen in Ajax of Feyenoord. Daar lijkt dit seizoen echter verandering in te komen. Na 12 speeldagen staan de Eindhovenaren nog steeds met het maximum van de punten op kop.

Vorig seizoen legde PSV beslag op de tweede plaats in de eindstand en werd de KNVB Beker gewonnen. Desondanks besloot coach Ruud van Nistelrooij om af te zwaaien wegens interne strubbelingen. Maar achteraf gezien blijkt dat niet eens zo'n slechte zaak te zijn.

Met Peter Bosz haalden de Eindhovenaren immers een gereputeerde opvolger in huis. Daarnaast werd de selectie versterkt met enkele fraaie namen als Noa Lang, Hirving Lozano en Sergiño Dest. En die ingrepen leverden inmiddels ook de nodige successen op.

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Onstopbaar in Eredivisie

PSV plaatste zich via de voorrondes immers voor de Champions League en doet daarin volop mee voor overwintering. Daarnaast werd de Nederlandse Supercup binnen gehaald. En in de Eredivisie staat al helemaal geen maat op de koploper.

De competitie is immers alweer 12 speeldagen ver en PSV liet nog geen enkel puntenverlies noteren. Zondagmiddag werd ook PEC Zwolle over de knie gelegd. De ploeg van Bosz haalde het op eigen veld met overtuigende 4-0-cijfers.

Assist-koning Bakayoko

Ook Johan Bakayoko speelde daar een hoofdrol in. De jonge Rode Duivel werd andermaal uitgespeeld als basisspeler en bedankte voor het vertrouwen door twee assists voor zijn rekening te nemen. Voor de 20-jarige flankspeler was het alweer zijn vijfde en zesde assist van het seizoen in de Eredivisie. Over alle competities heen zit hij inmiddels al aan 11 stuks.

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

0
0
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

12
12
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

127
127
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

60
60
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

35
35
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

23
23
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

140
140
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

109
109
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

56
56
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

109
109
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

212
212
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

204
204
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

498
498
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

445
445

Meer sportnieuws