36 op 36: Bakayoko assisteert PSV aan perfect rapport

53 stemmen
36 op 36: Bakayoko assisteert PSV aan perfect rapport

In de Nederlandse Eredivisie moet PSV al sinds 2018 telkens zijn meerdere erkennen in Ajax of Feyenoord. Daar lijkt dit seizoen echter verandering in te komen. Na 12 speeldagen staan de Eindhovenaren nog steeds met het maximum van de punten op kop.

Vorig seizoen legde PSV beslag op de tweede plaats in de eindstand en werd de KNVB Beker gewonnen. Desondanks besloot coach Ruud van Nistelrooij om af te zwaaien wegens interne strubbelingen. Maar achteraf gezien blijkt dat niet eens zo'n slechte zaak te zijn.

Met Peter Bosz haalden de Eindhovenaren immers een gereputeerde opvolger in huis. Daarnaast werd de selectie versterkt met enkele fraaie namen als Noa Lang, Hirving Lozano en Sergiño Dest. En die ingrepen leverden inmiddels ook de nodige successen op.

LEES OOK: Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Onstopbaar in Eredivisie

PSV plaatste zich via de voorrondes immers voor de Champions League en doet daarin volop mee voor overwintering. Daarnaast werd de Nederlandse Supercup binnen gehaald. En in de Eredivisie staat al helemaal geen maat op de koploper.

De competitie is immers alweer 12 speeldagen ver en PSV liet nog geen enkel puntenverlies noteren. Zondagmiddag werd ook PEC Zwolle over de knie gelegd. De ploeg van Bosz haalde het op eigen veld met overtuigende 4-0-cijfers.

Assist-koning Bakayoko

Ook Johan Bakayoko speelde daar een hoofdrol in. De jonge Rode Duivel werd andermaal uitgespeeld als basisspeler en bedankte voor het vertrouwen door twee assists voor zijn rekening te nemen. Voor de 20-jarige flankspeler was het alweer zijn vijfde en zesde assist van het seizoen in de Eredivisie. Over alle competities heen zit hij inmiddels al aan 11 stuks.

PSV wordt kampioen in Nederland ...

Meest recent

AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

4
4
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

26
26
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

2
2
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

72
72
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

61
61
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

51
51
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

106
106
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

236
236
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

163
163
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

97
97
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

301
301
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

656
656
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

113
113
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

283
283
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

156
156
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

83
83
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

78
78
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

230
230
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

732
732
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

75
75
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

497
497
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

475
475
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

595
595
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1205
1205

Meer sportnieuws