Kompany komt met schitterende reactie na glansrol Trossard

door
Kompany komt met schitterende reactie na glansrol Trossard

Vincent Kompany beleefde zaterdag alweer een pijnlijke namiddag met Burnley. Zijn ploeg ging al voor de tiende keer dit seizoen onderuit in de Premier League en blijft zo op de voorlaatste plaats hangen. Deze keer was Arsenal te sterk voor de Clarets. Een landgenoot deed Kompany de das om.

Leandro Trossard was immers de grote uitblinker bij Arsenal. De aanvaller mocht als diepe spits aan de wedstrijd beginnen en bedankte voor het vertrouwen met de openingsgoal en de assist voor de 2-1, amper enkele minuten nadat Burnley langszij gekomen was.

LEES OOK: Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Kompany heeft lof voor Trossard

Dat was goed nieuws voor de Rode Duivels, waar Trossard maandag dus in vorm en met vertrouwen zal aansluiten. Kompany bleef ontgoocheld achter, maar toonde zich groots in het verlies. Hij kwam na de wedstrijd met mooie woorden voor Trossard.

"Leandro is zo goed bezig. Ik heb ook een tijdje met die jongen in de nationale ploeg gespeeld. Ik zie zijn ontwikkeling", reageerde Kompany immers bij Play Sports. "Ik zie wat hij nu ook betekent voor één van de grootste clubs van Engeland. Als Belg ben ik wel blij met zijn progressie. Het is leuk om hem te zien voetballen."

Kompany blijft rustig

Voor Trossard zelf zal zijn glansprestatie ook een opsteker geweest te zijn. De voorbije weken kon hij als titularis niet altijd overtuigen en dus begonnen er stilaan geluiden te klinken dat hij misschien meer geschikt is als joker voor Arsenal, om als invaller het verschil te maken.

Kompany en Burnley zitten intussen wel in diepe problemen met een schamele 4 op 36. "We wisten allemaal dat dit een moeilijk seizoen zou worden. Blijven hard werken wordt de oplossing", blijft de trainer echter bijzonder rustig bij de tegenvallende resultaten.

Zal Trossard nog een vaste basisplaats afdwingen bij Arsenal?

Meest recent

'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

4
4
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

12
12
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

57
57
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

313
313
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

68
68
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

63
63
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

301
301
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

136
136
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

193
193
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

63
63
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

340
340
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

76
76
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

237
237
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

302
302
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

139
139
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

337
337
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

196
196
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

668
668
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

131
131
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

119
119
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

445
445
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

161
161

Meer sportnieuws