Kompany komt met schitterende reactie na glansrol Trossard

117
Kompany komt met schitterende reactie na glansrol Trossard

Vincent Kompany beleefde zaterdag alweer een pijnlijke namiddag met Burnley. Zijn ploeg ging al voor de tiende keer dit seizoen onderuit in de Premier League en blijft zo op de voorlaatste plaats hangen. Deze keer was Arsenal te sterk voor de Clarets. Een landgenoot deed Kompany de das om.

Leandro Trossard was immers de grote uitblinker bij Arsenal. De aanvaller mocht als diepe spits aan de wedstrijd beginnen en bedankte voor het vertrouwen met de openingsgoal en de assist voor de 2-1, amper enkele minuten nadat Burnley langszij gekomen was.

LEES OOK: Dramatisch rapport: Hayen reageert op mogelijk ontslag

Kompany heeft lof voor Trossard

Dat was goed nieuws voor de Rode Duivels, waar Trossard maandag dus in vorm en met vertrouwen zal aansluiten. Kompany bleef ontgoocheld achter, maar toonde zich groots in het verlies. Hij kwam na de wedstrijd met mooie woorden voor Trossard.

"Leandro is zo goed bezig. Ik heb ook een tijdje met die jongen in de nationale ploeg gespeeld. Ik zie zijn ontwikkeling", reageerde Kompany immers bij Play Sports. "Ik zie wat hij nu ook betekent voor één van de grootste clubs van Engeland. Als Belg ben ik wel blij met zijn progressie. Het is leuk om hem te zien voetballen."

Kompany blijft rustig

Voor Trossard zelf zal zijn glansprestatie ook een opsteker geweest te zijn. De voorbije weken kon hij als titularis niet altijd overtuigen en dus begonnen er stilaan geluiden te klinken dat hij misschien meer geschikt is als joker voor Arsenal, om als invaller het verschil te maken.

Kompany en Burnley zitten intussen wel in diepe problemen met een schamele 4 op 36. "We wisten allemaal dat dit een moeilijk seizoen zou worden. Blijven hard werken wordt de oplossing", blijft de trainer echter bijzonder rustig bij de tegenvallende resultaten.

Zal Trossard nog een vaste basisplaats afdwingen bij Arsenal?

Meest recent

Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

30
30
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

46
46
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

33
33
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

53
53
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

19
19
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

23
23
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

34
34
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

87
87
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

83
83
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

83
83
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

122
122
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

428
428
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

367
367
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

380
380
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

441
441
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

554
554
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

430
430
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

123
123
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

56
56
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

47
47
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

145
145
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

186
186
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

47
47
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

40
40
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

109
109

Meer sportnieuws