Kompany komt met schitterende reactie na glansrol Trossard

117 stemmen
Kompany komt met schitterende reactie na glansrol Trossard

Vincent Kompany beleefde zaterdag alweer een pijnlijke namiddag met Burnley. Zijn ploeg ging al voor de tiende keer dit seizoen onderuit in de Premier League en blijft zo op de voorlaatste plaats hangen. Deze keer was Arsenal te sterk voor de Clarets. Een landgenoot deed Kompany de das om.

Leandro Trossard was immers de grote uitblinker bij Arsenal. De aanvaller mocht als diepe spits aan de wedstrijd beginnen en bedankte voor het vertrouwen met de openingsgoal en de assist voor de 2-1, amper enkele minuten nadat Burnley langszij gekomen was.

LEES OOK: Nicky Hayen krijgt plots bijzonder signaal uit Limburg

Kompany heeft lof voor Trossard

Dat was goed nieuws voor de Rode Duivels, waar Trossard maandag dus in vorm en met vertrouwen zal aansluiten. Kompany bleef ontgoocheld achter, maar toonde zich groots in het verlies. Hij kwam na de wedstrijd met mooie woorden voor Trossard.

"Leandro is zo goed bezig. Ik heb ook een tijdje met die jongen in de nationale ploeg gespeeld. Ik zie zijn ontwikkeling", reageerde Kompany immers bij Play Sports. "Ik zie wat hij nu ook betekent voor één van de grootste clubs van Engeland. Als Belg ben ik wel blij met zijn progressie. Het is leuk om hem te zien voetballen."

Kompany blijft rustig

Voor Trossard zelf zal zijn glansprestatie ook een opsteker geweest te zijn. De voorbije weken kon hij als titularis niet altijd overtuigen en dus begonnen er stilaan geluiden te klinken dat hij misschien meer geschikt is als joker voor Arsenal, om als invaller het verschil te maken.

Kompany en Burnley zitten intussen wel in diepe problemen met een schamele 4 op 36. "We wisten allemaal dat dit een moeilijk seizoen zou worden. Blijven hard werken wordt de oplossing", blijft de trainer echter bijzonder rustig bij de tegenvallende resultaten.

Zal Trossard nog een vaste basisplaats afdwingen bij Arsenal?

Meest recent

Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

0
0
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

37
37
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

55
55
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

184
184
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

223
223
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

32
32
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

550
550
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

446
446
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

1054
1054
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

557
557
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

143
143
Nu of nooit voor dure Club Brugge-aankoop

Bij Club Brugge moet er nog veel gebeuren om de ploeg sterker te maken. Er is nood aan heel wat ...

451
451
'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

90
90
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

235
235
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

383
383
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

494
494
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

508
508
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

332
332
Vrancken in nauwe schoentjes: ook rampzalige competitiestart

Wouter Vrancken versierde deze zomer een fraaie uitdaging in het buitenland, want hij verzilverde ...

233
233
'Standard verbaast: toch nog miljoenenaanwinst'

Zaterdag bleek er nog veel werk aan de winkel te zijn voor Standard, want het kreeg in zijn laatste ...

169
169
Meunier reageert persoonlijk na straf gerucht

Thomas Meunier was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel een ...

108
108
'infantino-bom barst helemaal: bonden eisen ontslag'

De voorbije dagen stond de internationale voetbalwereld in rep en roer, toen bekend raakte dat ...

317
317
Antwerp en Westerlo houden katers over aan galamatchen

Een week voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League leggen de eersteklassers nog ...

156
156
'Anderlecht haalt uit: transferstunt met tikkende tijdbom'

Anderlecht droomt van een opvallende stunt op de transfermarkt. Paars-wit heeft een speler op de ...

918
918
'Westerlo pakt uit met straffe ingaande transfer'

Het is een bijzonder drukke mercato bij KVC Westerlo. Het einde is nog niet in zicht. De Kemphanen ...

190
190

Meer sportnieuws