'De Bruyne slikt: Guardiola ziet opvolger in PL rondlopen'

door
'De Bruyne slikt: Guardiola ziet opvolger in PL rondlopen'

Manchester City kruist zondagavond de degens met Chelsea FC. Coach Pep Guardiola kan dan nog steeds geen beroep doen op Kevin De Bruyne, die verder herstelt na een zware blessure. Ondertussen zou de Engelse kampioen al speuren naar een nieuwe spelmaker die KDB op termijn kan vervangen.

City is opnieuw goed aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. Afgelopen weekend kon de Engelse titelverdediger opnieuw beslag leggen op de leidersplaats. Toch liet de treble-winnaar ook al steken vallen. De clash tegen vicekampioen Arsenal FC ging bijvoorbeeld verloren.

De absentie van De Bruyne speelde daarin uiteraard een belangrijke rol. Na de blessure die hij opliep in de finale van de Champions League, miste de Belg zowat de volledige voorbereiding. En toen hij bij de start van het seizoen zijn wederoptreden maakte, viel hij meteen opnieuw geblesseerd uit.

LEES OOK: Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Opvolger op termijn

Zijn revalidatie zou evenwel voorspoedig verlopen. Bij City hoopt men dan ook dat de draaischijf zo snel mogelijk weer inzetbaar is. Al baren zijn blessures wel zorgen, steeds vaker lijkt de Rode Duivel last te hebben van fysieke problemen. Niet onlogische gezien het razend drukke wedstrijdschema en het feit dat hij inmiddels weer 32 jaar oud is.

Op korte termijn hoeft KDB zich evenwel geen zorgen te maken over zijn toekomst bij City. Maar voor de verdere toekomst zal de club toch op zoek moeten naar een gepaste vervanger. Liefst iemand die zich eerst nog een tijdje in de schaduw van Belg kan verder ontwikkelen.

Draaischijf West Ham

Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. De naam van Jamal Musiala (Bayern München) weerklinkt behoorlijk luid, ook Dani Olmo (RB Leipzig) werd al genoemd. Het Braziliaanse UOL beweert echter dat Guardiola ook zijn zinnen heeft gezet op Lucas Paqueta.

De Braziliaanse international van West Ham United was afgelopen zomer al in beeld in het Etihad Stadium. Een transfer ging toen niet door vanwege zijn vermeende betrokkenheid in een gokschandaal. Maar City zou hem dus blijven volgen zijn en komt mogelijk met een nieuw bod in één van de komende mercato's.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Man City bevestigt: icoon verlaat de club
Man City bevestigt: icoon verlaat de club
56

Een fitte De Bruyne hoort nog steeds bij de 5 beste spelmakers ter wereld ...

Meest recent

Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

27
27
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

255
255
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

11
11
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

53
53
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

51
51
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

369
369
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

315
315
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

115
115
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

36
36
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

85
85
'AA Gent mikt op woekerwinst: smaakmaker tekent bij'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

92
92
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

329
329
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

228
228
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

328
328
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

442
442
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

48
48
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

56
56
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

249
249
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

324
324
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

133
133
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

72
72
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

139
139
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

82
82
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

388
388

Meer sportnieuws