'Club Brugge krijgt verrassend zetje voor Europese groepswinst'

door
'Club Brugge krijgt verrassend zetje voor Europese groepswinst'

Club Brugge boekte donderdag een moeizame, maar verdiende zege tegen Lugano in de groepsfase van de Conference League. Blauw-Zwart is daardoor zeker van Europees voetbal na de winter. Enkel de groepswinst staat nu nog op het spel.

Club telt momenteel 10 punten uit 4 gespeelde wedstrijden. Eerste achtervolger Bodo Glimt heeft er 7. Lugano volgt met 4, en Besiktas sluit de rij met 1 schamel puntje. Op 30 november trekt Club richting Turkije op speeldag 5.

Daar zullen de Bruggelingen een gehavend Besiktas treffen. De club uit de Turkse hoofdstad is aan een tegenvallend seizoen bezig en staat in de competitie pas 5de met 19 punten. En daar komt de dramatische Europese campagne uiteraard bij.

LEES OOK: Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Senol Günes werd al ontslagen bij Besiktas

De magere resultaten kostten al de kop van Senol Günes. Die werd vorig maand ontslagen en opgevolgd door ex-international Burak Yilmaz, die eerder T2 was. Maar ook Yilmaz kreeg de trein niet op rails in Istanbul.

Yilmaz stapt zelf op bij Besiktas

Na de nederlaag tegen Bodo Glimt (1-2) deze donderdag houdt Yilmaz nu de eer aan zichzelf en neemt hij na een maand ontslag als coach van Besiktas. Dat maakte de club zelf bekend via X.

Yilmaz was jarenlang een gevaarlijke spits, die vooral furore maakt in Turkije. Na een avontuur bij het Nederlandse Fortuna Sittard begon hij aan een trainerscarrière, maar die loopt dus niet van een leien dakje. Club Brugge kijkt ernaar en hoopt gebruikt te maken van de chaos bij Besiktas om er binnenkort de drie punten mee te graaien.

Zal Club winnen in Besiktas?

Meest recent

Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

40
40
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

64
64
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

286
286
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

116
116
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

123
123
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

272
272
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

352
352
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

140
140
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

37
37
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

59
59
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

273
273
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

116
116
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

88
88
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

129
129
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

97
97
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

283
283
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

127
127
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

451
451
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

90
90
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

50
50
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

531
531
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

231
231
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

35
35
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

127
127
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

76
76

Meer sportnieuws