KRC Genk komt met update over blessure van Heynen

door
KRC Genk komt met update over blessure van Heynen

KRC Genk kon gisteren wéér niet winnen, deze keer werd het 1-1 tegen Ferencvaros. Trainer Wouter Vrancken zag Bryan Heynen uitvallen met een hoofdblessure. De Limburgers kwamen zopas met een update over hun aanvoerder.

LEES OOK: Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Heynen viel uit tegen Ferencvaros

"Op het veld van Ferencvaros streden onze jongens voor elke centimeter. Zoals steeds ging onze kapitein Bryan Heynen mee voorop in de strijd. In minuut 30 botste hij zwaar met de Servische spits Aleksandar Pešić. Groggy ging Bryan tegen de grond. Het betekende meteen het einde van zijn wedstrijd", opent Genk.

"In eerste instantie werd gevreesd voor een hersenschudding, maar meteen na de wedstrijd klonken al de eerste positieve signalen. Vrijdagochtend volgde meer goed nieuws. Het ooglid van onze kapitein is fel gezwollen, maar verder dan die oppervlakkige schade liep onze kapitein geen averij op", kwam Genk met een geruststellende upudate.

Kan Heynen dit weekend al spelen?

"Bryan trainde op Hongaarse bodem al deels mee met de jongens die donderdagavond niet hebben gespeeld. Of Bryan inzetbaar is voor de wedstrijd aanstaande zondag tegen Oud-Heverlee Leuven is nog niet zeker. Zijn situatie wordt dag per dag verder opgevolgd", klonk het nog.

KRC Genk moet dit weekend winnen van OHL. Ze pakten voorlopig een 21 op 33 en staan vijfde. De troepen van Vrancken wonnen nog maar 5 van hun 13 competitiematchen. Ze speelden al 6 keer gelijk en het is duidelijk dat Genk -dat nog maar 7 van zijn 23 matchen dit seizoen won- dringend meer moet gaan winnen als het wil meespelen voor de landstitel. Dat is met deze kwalitatief sterke kern toch wel een must.

Zal hij spelen tegen OHL?

Meest recent

Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

13
13
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

64
64
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

172
172
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

197
197
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

55
55
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

265
265
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

129
129
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

233
233
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

62
62
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

469
469
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

304
304
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

300
300
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

517
517
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

274
274
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

155
155
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

507
507
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

681
681
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

88
88
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

279
279
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

251
251
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

169
169
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

226
226
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

101
101
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

580
580
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

132
132

Meer sportnieuws