Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

door
Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

Kevin De Bruyne kon dit seizoen nog niet schitteren, want een blessure gooide opnieuw roet in het eten voor de aanvoerder van de Rode Duivels. De hamstring die in juni ook al zijn Champions League-finale vergalde, speelde opnieuw op in de openingsmatch van de Premier League en houdt hem nog steeds aan de kant.

De Bruyne ging in augustus ook onder het mes en werkt nog steeds aan zijn herstel. Zijn terugkeer zal ook nog niet voor meteen zijn. Onlangs verklaarde onze landgenoot al dat het prikken van een datum voor zijn rentree nog niet aan de orde is. Sowieso wordt hij pas ergens in 2024 terug op het veld verwacht.

LEES OOK: De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

De Bruyne naar Saudi-Arabië

Zijn recente blessureleed deed de voorbije weken ook vragen rijzen over de toekomst van De Bruyne bij Manchester City. Daar loopt zijn contract nog tot de zomer van 2025. Zijn fysieke problemen in combinatie met het feit dat hij in juni al 33 wordt, zouden de Engelse grootmacht doen twijfelen of een verlenging nog wel wenselijk is.

Dat zorgde ervoor dat er ook meteen geruchten opdoken over een mogelijke transfer naar Saudi-Arabië, mogelijk zelfs al volgende zomer. In zijn wekelijkse vragenuurtje bij The Athletic snijdt de doorgaans zeer betrouwbare transferexpert David Ornstein het thema ook aan.

Zeer onwaarschijnlijk volgens Ornstein

Een fan vroeg hoe waarschijnlijk Ornstein het acht dat De Bruyne in 2024 naar Saudi-Arabië zal trekken. "Zeer onwaarschijnlijk", was het kordate antwoord.

De Bruyne voelt zich nog steeds zeer goed in Manchester en lijkt dan ook niet aan vertrekken te denken, al kan je in de voetbalwereld nooit 'nooit' zeggen. In eerste instantie zal zijn focus ook gewoon liggen op zijn revalidatie en aan een transfer zal hij de komende maanden wellicht zeker niet denken.

Zien we De Bruyne ooit in Saudi-Arabië?

Meest recent

'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

29
29
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

58
58
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

30
30
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

55
55
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

131
131
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

19
19
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

229
229
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

103
103
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

64
64
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

110
110
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

115
115
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

95
95
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

86
86
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

121
121
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

182
182
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

213
213
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

109
109
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

81
81
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

327
327
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

201
201
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

612
612
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

218
218
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

499
499
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

471
471

Meer sportnieuws