Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

door
Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

Kevin De Bruyne kon dit seizoen nog niet schitteren, want een blessure gooide opnieuw roet in het eten voor de aanvoerder van de Rode Duivels. De hamstring die in juni ook al zijn Champions League-finale vergalde, speelde opnieuw op in de openingsmatch van de Premier League en houdt hem nog steeds aan de kant.

De Bruyne ging in augustus ook onder het mes en werkt nog steeds aan zijn herstel. Zijn terugkeer zal ook nog niet voor meteen zijn. Onlangs verklaarde onze landgenoot al dat het prikken van een datum voor zijn rentree nog niet aan de orde is. Sowieso wordt hij pas ergens in 2024 terug op het veld verwacht.

LEES OOK: Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

De Bruyne naar Saudi-Arabië

Zijn recente blessureleed deed de voorbije weken ook vragen rijzen over de toekomst van De Bruyne bij Manchester City. Daar loopt zijn contract nog tot de zomer van 2025. Zijn fysieke problemen in combinatie met het feit dat hij in juni al 33 wordt, zouden de Engelse grootmacht doen twijfelen of een verlenging nog wel wenselijk is.

Dat zorgde ervoor dat er ook meteen geruchten opdoken over een mogelijke transfer naar Saudi-Arabië, mogelijk zelfs al volgende zomer. In zijn wekelijkse vragenuurtje bij The Athletic snijdt de doorgaans zeer betrouwbare transferexpert David Ornstein het thema ook aan.

Zeer onwaarschijnlijk volgens Ornstein

Een fan vroeg hoe waarschijnlijk Ornstein het acht dat De Bruyne in 2024 naar Saudi-Arabië zal trekken. "Zeer onwaarschijnlijk", was het kordate antwoord.

De Bruyne voelt zich nog steeds zeer goed in Manchester en lijkt dan ook niet aan vertrekken te denken, al kan je in de voetbalwereld nooit 'nooit' zeggen. In eerste instantie zal zijn focus ook gewoon liggen op zijn revalidatie en aan een transfer zal hij de komende maanden wellicht zeker niet denken.

🚀

Zien we De Bruyne ooit in Saudi-Arabië?

Meest recent

Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

18
18
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

147
147
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

103
103
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

30
30
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

22
22
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

190
190
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

70
70
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

407
407
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

154
154
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

163
163
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

36
36
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

376
376
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

375
375
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

295
295
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

120
120
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

217
217
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

551
551
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

147
147
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

116
116
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

75
75
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

258
258
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

162
162
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

130
130
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

410
410

Meer sportnieuws