Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

170 stemmen
Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

Kevin De Bruyne kon dit seizoen nog niet schitteren, want een blessure gooide opnieuw roet in het eten voor de aanvoerder van de Rode Duivels. De hamstring die in juni ook al zijn Champions League-finale vergalde, speelde opnieuw op in de openingsmatch van de Premier League en houdt hem nog steeds aan de kant.

De Bruyne ging in augustus ook onder het mes en werkt nog steeds aan zijn herstel. Zijn terugkeer zal ook nog niet voor meteen zijn. Onlangs verklaarde onze landgenoot al dat het prikken van een datum voor zijn rentree nog niet aan de orde is. Sowieso wordt hij pas ergens in 2024 terug op het veld verwacht.

LEES OOK: 'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

De Bruyne naar Saudi-Arabië

Zijn recente blessureleed deed de voorbije weken ook vragen rijzen over de toekomst van De Bruyne bij Manchester City. Daar loopt zijn contract nog tot de zomer van 2025. Zijn fysieke problemen in combinatie met het feit dat hij in juni al 33 wordt, zouden de Engelse grootmacht doen twijfelen of een verlenging nog wel wenselijk is.

Dat zorgde ervoor dat er ook meteen geruchten opdoken over een mogelijke transfer naar Saudi-Arabië, mogelijk zelfs al volgende zomer. In zijn wekelijkse vragenuurtje bij The Athletic snijdt de doorgaans zeer betrouwbare transferexpert David Ornstein het thema ook aan.

Zeer onwaarschijnlijk volgens Ornstein

Een fan vroeg hoe waarschijnlijk Ornstein het acht dat De Bruyne in 2024 naar Saudi-Arabië zal trekken. "Zeer onwaarschijnlijk", was het kordate antwoord.

De Bruyne voelt zich nog steeds zeer goed in Manchester en lijkt dan ook niet aan vertrekken te denken, al kan je in de voetbalwereld nooit 'nooit' zeggen. In eerste instantie zal zijn focus ook gewoon liggen op zijn revalidatie en aan een transfer zal hij de komende maanden wellicht zeker niet denken.

Zien we De Bruyne ooit in Saudi-Arabië?

Meest recent

'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

0
0
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

32
32
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

13
13
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

33
33
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

78
78
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

23
23
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

77
77
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

94
94
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

80
80
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

145
145
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

129
129
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

27
27
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

244
244
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

270
270
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

56
56
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

188
188
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

878
878
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

177
177
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

124
124
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

136
136
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

172
172
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

158
158
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1184
1184

Meer sportnieuws