Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

door
Transfergoeroe komt met duidelijke update over De Bruyne

Kevin De Bruyne kon dit seizoen nog niet schitteren, want een blessure gooide opnieuw roet in het eten voor de aanvoerder van de Rode Duivels. De hamstring die in juni ook al zijn Champions League-finale vergalde, speelde opnieuw op in de openingsmatch van de Premier League en houdt hem nog steeds aan de kant.

De Bruyne ging in augustus ook onder het mes en werkt nog steeds aan zijn herstel. Zijn terugkeer zal ook nog niet voor meteen zijn. Onlangs verklaarde onze landgenoot al dat het prikken van een datum voor zijn rentree nog niet aan de orde is. Sowieso wordt hij pas ergens in 2024 terug op het veld verwacht.

LEES OOK: 'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

De Bruyne naar Saudi-Arabië

Zijn recente blessureleed deed de voorbije weken ook vragen rijzen over de toekomst van De Bruyne bij Manchester City. Daar loopt zijn contract nog tot de zomer van 2025. Zijn fysieke problemen in combinatie met het feit dat hij in juni al 33 wordt, zouden de Engelse grootmacht doen twijfelen of een verlenging nog wel wenselijk is.

Dat zorgde ervoor dat er ook meteen geruchten opdoken over een mogelijke transfer naar Saudi-Arabië, mogelijk zelfs al volgende zomer. In zijn wekelijkse vragenuurtje bij The Athletic snijdt de doorgaans zeer betrouwbare transferexpert David Ornstein het thema ook aan.

Zeer onwaarschijnlijk volgens Ornstein

Een fan vroeg hoe waarschijnlijk Ornstein het acht dat De Bruyne in 2024 naar Saudi-Arabië zal trekken. "Zeer onwaarschijnlijk", was het kordate antwoord.

De Bruyne voelt zich nog steeds zeer goed in Manchester en lijkt dan ook niet aan vertrekken te denken, al kan je in de voetbalwereld nooit 'nooit' zeggen. In eerste instantie zal zijn focus ook gewoon liggen op zijn revalidatie en aan een transfer zal hij de komende maanden wellicht zeker niet denken.

Zien we De Bruyne ooit in Saudi-Arabië?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

257
257
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

98
98
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

15
15
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

58
58
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

72
72
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

283
283
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

428
428
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

364
364
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

70
70
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

123
123
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

461
461
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

341
341
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

132
132
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

488
488
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

246
246
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

192
192

Meer sportnieuws