'Vrancken voert twee wijzigingen door bij KRC Genk'

169 stemmen
'Vrancken voert twee wijzigingen door bij KRC Genk'

Na een 3-2 nederlaag tegen Antwerp weet Genk weer wat verliezen is. Het sein voor Wouter Vrancken, die de voorbije weken al naar hartenlust roteerde, om het geweer nog eens van schouder te wisselen?

Om op het middenveld het trio Patrik Hrosovsky, Matias Galarza en Bryan Heynen intact te houden koos de coach er op de Bosuil voor om Bilal El Khannouss op de linkerflank te posteren. Een experiment dat de Great Old gretig uitbuitte.

LEES OOK: Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Schuiven met El Khannouss

Voor het Conference League-duel tegen Ferencvaros lijkt Vrancken dan ook alweer af te stappen van het concept, want volgens Het Gazet van Antwerpen vat El Khannouss straks in Boedapest gewoon weer post op zijn vertrouwde positie.

Als nummer 10 dus, met als gevolg dat Hrosovsky opnieuw vrede moet nemen met een plaats op de bank. Joseph Paintsil verhuist terug naar de linkerkant, aan de overzijde komt er op die manier een plek vrij voor Christopher Bonsu Baah.

Cuesta out, Sadick in

Ten opzichte van de nederlaag van afgelopen zaterdag voert Vrancken nog volgens de krant voorts slechts één wijziging door. In het hart van de defensie zou Mujaid Sadick dit keer per slot van rekening de voorkeur krijgen op Carlos Cuesta.

De verwachte 11: Vandevoordt, Muñoz, Sadick, McKeznie, Arteaga, Heynen, Galarza, Al Khannouss, Bonsu Baah, Paintsil, Zeqiri

Wie is volgens u de beste centrale verdediger bij KRC Genk?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

36
36
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

67
67
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

89
89
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

17
17
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

44
44
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

82
82
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

246
246
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

56
56
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

115
115
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

643
643
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

139
139
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

467
467
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

665
665
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

418
418
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

515
515

Meer sportnieuws