Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

door
Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

De Champions League dreigt stilaan een fiasco te worden voor Manchester United. Het blijft achter met een schamele drie op twaalf nadat het woensdag een nieuwe nachtmerrie beleefde tegen FC Kopenhagen. Het gaf twee keer een voorsprong uit handen en verloor uiteindelijk met 4-3.

Na vier speeldagen staat United laatste in zijn groep en dus moet het stilaan een uitschakeling vrezen met nog een trip naar Galatasaray en een thuismatch tegen Bayern voor de boeg. Ook in de Premier League draait het niet met een achtste plaats en dus wordt er alsmaar meer gespeculeerd over een ontslag van Erik ten Hag.

LEES OOK: Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Ten Hag gelooft in ommekeer

Maar daar lijkt de Nederlander geen rekening mee te houden. Hij gaat er vanuit dat alles nog goed zal komen. "We hebben dit seizoen al zoveel pech gehad met beslissingen in ons nadeel en blessures", verklaarde hij aan Sky Sports. "Maar er zit nog steeds vechtlust in de ploeg. Het zal nog in ons voordeel keren."

De pijnlijke nederlaag in Kopenhagen schreef Ten Hag dan ook toe aan de arbitrage. Hij vond de rode kaart voor Rashford onterecht - de spits werd uitgesloten nadat hij bij het afschermen van de bal vol op de enkel van Jelert gaan staan was - en vond dat de eerste twee goals van Kopenhagen niet hadden mogen tellen.

Ten Hag klaagt over scheidsrechters

Ten Hag vond namelijk dat bij het eerste doelpunt Onana gehinderd werd door een speler in buitenspelpositie, terwijl hij vond dat Kopenhagen bij zijn tweede goal een onterechte strafschop had gekregen na handspel van Maguire. Dat United na rust aan de overkant zelf een gelijkaardige strafschop had gekregen, dat leek Ten Hag even vergeten te zijn.

De coach trok dan ook van leer tegen de VAR en de scheidsrechters in de Champions League. "We hebben in vier wedstrijden al vier strafschoppen tegen gekregen en twee of drie daarvan waren discutabel. Dat zou toch echt niet mogen", sakkerde hij nog.

Zal Ten Hag het tij nog kunnen keren bij Man Utd?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

40
40
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

38
38
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

17
17
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

112
112
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

78
78
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

96
96
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

89
89
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

122
122
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

202
202
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

226
226
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

497
497
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

381
381
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

88
88
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

135
135
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

347
347
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

249
249
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

375
375
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

204
204

Meer sportnieuws