Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

door
Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

De Champions League dreigt stilaan een fiasco te worden voor Manchester United. Het blijft achter met een schamele drie op twaalf nadat het woensdag een nieuwe nachtmerrie beleefde tegen FC Kopenhagen. Het gaf twee keer een voorsprong uit handen en verloor uiteindelijk met 4-3.

Na vier speeldagen staat United laatste in zijn groep en dus moet het stilaan een uitschakeling vrezen met nog een trip naar Galatasaray en een thuismatch tegen Bayern voor de boeg. Ook in de Premier League draait het niet met een achtste plaats en dus wordt er alsmaar meer gespeculeerd over een ontslag van Erik ten Hag.

LEES OOK: Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

Ten Hag gelooft in ommekeer

Maar daar lijkt de Nederlander geen rekening mee te houden. Hij gaat er vanuit dat alles nog goed zal komen. "We hebben dit seizoen al zoveel pech gehad met beslissingen in ons nadeel en blessures", verklaarde hij aan Sky Sports. "Maar er zit nog steeds vechtlust in de ploeg. Het zal nog in ons voordeel keren."

De pijnlijke nederlaag in Kopenhagen schreef Ten Hag dan ook toe aan de arbitrage. Hij vond de rode kaart voor Rashford onterecht - de spits werd uitgesloten nadat hij bij het afschermen van de bal vol op de enkel van Jelert gaan staan was - en vond dat de eerste twee goals van Kopenhagen niet hadden mogen tellen.

Ten Hag klaagt over scheidsrechters

Ten Hag vond namelijk dat bij het eerste doelpunt Onana gehinderd werd door een speler in buitenspelpositie, terwijl hij vond dat Kopenhagen bij zijn tweede goal een onterechte strafschop had gekregen na handspel van Maguire. Dat United na rust aan de overkant zelf een gelijkaardige strafschop had gekregen, dat leek Ten Hag even vergeten te zijn.

De coach trok dan ook van leer tegen de VAR en de scheidsrechters in de Champions League. "We hebben in vier wedstrijden al vier strafschoppen tegen gekregen en twee of drie daarvan waren discutabel. Dat zou toch echt niet mogen", sakkerde hij nog.

Zal Ten Hag het tij nog kunnen keren bij Man Utd?

Meest recent

'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

30
30
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

103
103
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

126
126
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

84
84
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

329
329
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

192
192
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

361
361
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

324
324
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

341
341
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

67
67
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

56
56
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

89
89
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

214
214
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

83
83
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

332
332
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

205
205
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

92
92
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

158
158
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

215
215
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

79
79
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

131
131

Meer sportnieuws