Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

93 stemmen
Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

De Champions League dreigt stilaan een fiasco te worden voor Manchester United. Het blijft achter met een schamele drie op twaalf nadat het woensdag een nieuwe nachtmerrie beleefde tegen FC Kopenhagen. Het gaf twee keer een voorsprong uit handen en verloor uiteindelijk met 4-3.

Na vier speeldagen staat United laatste in zijn groep en dus moet het stilaan een uitschakeling vrezen met nog een trip naar Galatasaray en een thuismatch tegen Bayern voor de boeg. Ook in de Premier League draait het niet met een achtste plaats en dus wordt er alsmaar meer gespeculeerd over een ontslag van Erik ten Hag.

LEES OOK: 'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Ten Hag gelooft in ommekeer

Maar daar lijkt de Nederlander geen rekening mee te houden. Hij gaat er vanuit dat alles nog goed zal komen. "We hebben dit seizoen al zoveel pech gehad met beslissingen in ons nadeel en blessures", verklaarde hij aan Sky Sports. "Maar er zit nog steeds vechtlust in de ploeg. Het zal nog in ons voordeel keren."

De pijnlijke nederlaag in Kopenhagen schreef Ten Hag dan ook toe aan de arbitrage. Hij vond de rode kaart voor Rashford onterecht - de spits werd uitgesloten nadat hij bij het afschermen van de bal vol op de enkel van Jelert gaan staan was - en vond dat de eerste twee goals van Kopenhagen niet hadden mogen tellen.

Ten Hag klaagt over scheidsrechters

Ten Hag vond namelijk dat bij het eerste doelpunt Onana gehinderd werd door een speler in buitenspelpositie, terwijl hij vond dat Kopenhagen bij zijn tweede goal een onterechte strafschop had gekregen na handspel van Maguire. Dat United na rust aan de overkant zelf een gelijkaardige strafschop had gekregen, dat leek Ten Hag even vergeten te zijn.

De coach trok dan ook van leer tegen de VAR en de scheidsrechters in de Champions League. "We hebben in vier wedstrijden al vier strafschoppen tegen gekregen en twee of drie daarvan waren discutabel. Dat zou toch echt niet mogen", sakkerde hij nog.

Zal Ten Hag het tij nog kunnen keren bij Man Utd?

Meest recent

Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

24
24
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

33
33
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

36
36
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

202
202
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

244
244
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

476
476
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

150
150
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

142
142
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

373
373
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

146
146
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

255
255
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

764
764
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

240
240
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

145
145
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

541
541
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

282
282
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

405
405
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

390
390
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

288
288
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

481
481
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

112
112
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

908
908
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

915
915
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

468
468
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

539
539

Meer sportnieuws