Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

door
Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

De Champions League dreigt stilaan een fiasco te worden voor Manchester United. Het blijft achter met een schamele drie op twaalf nadat het woensdag een nieuwe nachtmerrie beleefde tegen FC Kopenhagen. Het gaf twee keer een voorsprong uit handen en verloor uiteindelijk met 4-3.

Na vier speeldagen staat United laatste in zijn groep en dus moet het stilaan een uitschakeling vrezen met nog een trip naar Galatasaray en een thuismatch tegen Bayern voor de boeg. Ook in de Premier League draait het niet met een achtste plaats en dus wordt er alsmaar meer gespeculeerd over een ontslag van Erik ten Hag.

Ten Hag gelooft in ommekeer

Maar daar lijkt de Nederlander geen rekening mee te houden. Hij gaat er vanuit dat alles nog goed zal komen. "We hebben dit seizoen al zoveel pech gehad met beslissingen in ons nadeel en blessures", verklaarde hij aan Sky Sports. "Maar er zit nog steeds vechtlust in de ploeg. Het zal nog in ons voordeel keren."

De pijnlijke nederlaag in Kopenhagen schreef Ten Hag dan ook toe aan de arbitrage. Hij vond de rode kaart voor Rashford onterecht - de spits werd uitgesloten nadat hij bij het afschermen van de bal vol op de enkel van Jelert gaan staan was - en vond dat de eerste twee goals van Kopenhagen niet hadden mogen tellen.

Ten Hag klaagt over scheidsrechters

Ten Hag vond namelijk dat bij het eerste doelpunt Onana gehinderd werd door een speler in buitenspelpositie, terwijl hij vond dat Kopenhagen bij zijn tweede goal een onterechte strafschop had gekregen na handspel van Maguire. Dat United na rust aan de overkant zelf een gelijkaardige strafschop had gekregen, dat leek Ten Hag even vergeten te zijn.

De coach trok dan ook van leer tegen de VAR en de scheidsrechters in de Champions League. "We hebben in vier wedstrijden al vier strafschoppen tegen gekregen en twee of drie daarvan waren discutabel. Dat zou toch echt niet mogen", sakkerde hij nog.

JOUW MENING TELT:
Zal Ten Hag het tij nog kunnen keren bij Man Utd?

Meest recent

'Einde verhaal bij Juve: Italiaanse transfer voor Mbangula'

Eén van de grootste Belgische verrassingen van dit seizoen was zonder twijfel Samuel ...

13
13
PSG mag dromen van quadruple na klinkende bekerzege

Volgende week kent het Europese voetbalseizoen zijn apotheose met de finale van de Champions League. ...

32
32
'Na afhaken Wirtz: Bayern bepaalt nieuwe transferprioriteit'

Voor Bayern München zit het seizoen erop en dat betekent dat Vincent Kompany zich al kan ...

32
32
'Cijfers gelekt: Napoli doet De Bruyne vorstelijk voorstel'

Het lijkt stilaan duidelijk te worden waar de toekomst van Kevin De Bruyne zal liggen. Ondanks dat ...

171
171
Geen sprookje: Stuttgart pakt Duitse beker tegen derdeklasser

In Duitsland heeft Arminia Bielefeld zijn sprookje niet kunnen voltooien. De derdeklasser had het na ...

22
22
PO2 eindigt met late zege Charleroi en twee gelijke spelen

Zaterdagavond werd in de Europe Play-Off de laatste speeldag afgewerkt. Daarin stond niets meer op ...

41
41
'Amorim ongenadig: speler in volle kleedkamer deur gewezen'

Manchester United neemt het zondag nog op tegen Aston Villa, maar daarna zit een miserabel seizoen ...

155
155
Knaltransfer voor Westerlo: "Die droom is er nog steeds"

Westerlo zet zaterdag tegen Standard een punt achter zijn seizoen. Voor een aantal spelers van de ...

55
55
'Kassa Club rinkelt: transferstrijd tussen 4 grootmachten'

Het zou weleens een zomer als nooit te voren kunnen gaan worden bij Club Brugge. Het verkocht dit ...

424
424
'Union gaat strijd aan voor peperduur toptalent'

Zondag kan een hoogdag worden in de geschiedenis van Union SG. Met een zege tegen AA Gent kan het ...

102
102
'De Bruyne geeft fiat aan Napoli: meer details bekend'

Zondag speelt Kevin De Bruyne zijn laatste wedstrijd in het shirt van Manchester City, dat op de ...

201
201
VN POLL: Union champion óf toch tweede ster voor Club?

Zondagavond valt de beslissing in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Kan Union SG dit keer ...

232
232
'United beeft: duizelingwekkende aanbieding Bruno Fernandes'

Manchester United FC verloor woensdag de finale van de Europa League en greep zo definitief naast ...

140
140
'PSG zet zinnen op satellietclub in België'

Nadat het zich al tot Frans landskampioen wist te kronen betwist PSG binnenkort ook de finale van de ...

224
224
'Stormloop bij Club Brugge: absolute toptransfer op til'

Club Brugge hoopt zondag alsnog de titel te veroveren. Voor een aantal gegeerde goudhaantjes van ...

1017
1017
Anderlecht-fans kiezen opvolger Hasi: uitgesproken favoriet

Een nieuw seizoen zonder trofee zit er bijna op voor RSC Anderlecht. Zelf is Besnik Hasi ...

707
707
BV’s, bubbels en Vannieuwkerke: KVDO pakt groots uit

Karl Vannieuwkerke kennen we in de eerste plaats als sportpresentator bij de openbare omroep. Het ...

125
125
'Antwerp neemt afscheid van Janssen, duo levert jackpot op'

Antwerp hoopt nog een Europees ticket te bemachtigen, maar ongeacht de afloop tegen Charleroi ...

1255
1255
Crisis compleet bij AA Gent: speler klapt uit de biecht

Zondag kan AA Gent nog voor scherprechter spelen in de titelrace, al geeft niemand de Buffalo's ook ...

1327
1327
‘Transferstrijd KRC Genk en Anderlecht barst los’

In hun onderlinge confrontatie staat er zondag niets meer op het spel, maar wie weet kijken KRC Genk ...

708
708

Meer sportnieuws