Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

stemmen
Ten Hag oordeelt over ontslag na nieuwe blamage Man Utd

De Champions League dreigt stilaan een fiasco te worden voor Manchester United. Het blijft achter met een schamele drie op twaalf nadat het woensdag een nieuwe nachtmerrie beleefde tegen FC Kopenhagen. Het gaf twee keer een voorsprong uit handen en verloor uiteindelijk met 4-3.

Na vier speeldagen staat United laatste in zijn groep en dus moet het stilaan een uitschakeling vrezen met nog een trip naar Galatasaray en een thuismatch tegen Bayern voor de boeg. Ook in de Premier League draait het niet met een achtste plaats en dus wordt er alsmaar meer gespeculeerd over een ontslag van Erik ten Hag.

LEES OOK: Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Ten Hag gelooft in ommekeer

Maar daar lijkt de Nederlander geen rekening mee te houden. Hij gaat er vanuit dat alles nog goed zal komen. "We hebben dit seizoen al zoveel pech gehad met beslissingen in ons nadeel en blessures", verklaarde hij aan Sky Sports. "Maar er zit nog steeds vechtlust in de ploeg. Het zal nog in ons voordeel keren."

De pijnlijke nederlaag in Kopenhagen schreef Ten Hag dan ook toe aan de arbitrage. Hij vond de rode kaart voor Rashford onterecht - de spits werd uitgesloten nadat hij bij het afschermen van de bal vol op de enkel van Jelert gaan staan was - en vond dat de eerste twee goals van Kopenhagen niet hadden mogen tellen.

Ten Hag klaagt over scheidsrechters

Ten Hag vond namelijk dat bij het eerste doelpunt Onana gehinderd werd door een speler in buitenspelpositie, terwijl hij vond dat Kopenhagen bij zijn tweede goal een onterechte strafschop had gekregen na handspel van Maguire. Dat United na rust aan de overkant zelf een gelijkaardige strafschop had gekregen, dat leek Ten Hag even vergeten te zijn.

De coach trok dan ook van leer tegen de VAR en de scheidsrechters in de Champions League. "We hebben in vier wedstrijden al vier strafschoppen tegen gekregen en twee of drie daarvan waren discutabel. Dat zou toch echt niet mogen", sakkerde hij nog.

Zal Ten Hag het tij nog kunnen keren bij Man Utd?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

6
6
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

48
48
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

395
395
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

85
85
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

375
375
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

30
30
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

374
374
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

208
208
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

221
221
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

115
115
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1169
1169
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

94
94
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

300
300
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

188
188
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

185
185
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

205
205
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

486
486
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

866
866
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

47
47
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

686
686
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

235
235

Meer sportnieuws