De Condé: "Onze duurste ingaande transfer ooit"

740 stemmen
De Condé:

KRC Genk zette in de zomer alles op alles om een nieuwe spits aan te trekken. Andi Zeqiri werd weggehaald bij Brighton & Hove Albion. Toch was hij niet de eerste keuze van de club. Head Of Football Dimitri De Condé kwam met een opvallend verhaal in Het Laatste Nieuws.

Racing Genk zette alles op alles om Paul Onuachu terug naar Genk te halen. De aanvaller vertoefde zelfs al in Limburg om zijn transfer af te ronden. Toch ging het nog mis.

Southampton te gortig voor Genk

Zo weet de krant dat de eigenaars van Southampton plots wilden dat Aziz Ouattara naar Valenciennes (die ook hun eigendom is) zou trekken. Dat ging niet door, nadat eerder Joseph Paintsil Southampton niet zag zitten.

Genk leek nochtans een akkoord te hebben om Onuachu voor een topbedrag terug naar Limburg te halen. Uiteindelijk trok die op huurbasis naar Trabzonspor.

"Er waren prijsafspraken gemaakt in verband met de ruil Paintsil-Onuachu. Zoals gezegd: Joseph zijn hart lag in Genk. Ik ging hem zeker niet dwingen om te vertrekken. Soit, we waren bereid om het afgeklopte bedrag voor Paul op tafel te leggen. Het zou de duurste inkomende transfer uit de geschiedenis van Genk zijn. Alles leek in orde, maar op 24 uur tijd veranderde alles. Het werd plots maal twee en Aziz die naar Frankrijk moest vertrekken. Toen hebben we gezegd: no way", aldus De Condé.

Onuachu en Zeqiri

Trabzonspor huurt Onuachu voor 1,5 miljoen euro en met 4 goals en 1 assist in 7 duels is hij daar goed bezig. Racing Genk haalde Zeqiri en die doet het ook niet onaardig. Hij scoorde 5 keer in 631 minuten.

Zal Onuachu ooit nog voor Genk spelen?

Meest recent

'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

22
22
Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

188
188
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

99
99
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

54
54
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

306
306
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

167
167
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

211
211
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

79
79
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

154
154
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

306
306
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

171
171
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

164
164
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

214
214
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

806
806
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

171
171
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

636
636
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

604
604
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

389
389
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

271
271
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

235
235
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

83
83
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

286
286

Meer sportnieuws