Vrancken over 'waarschuwing': "Dat werkt net motiverend"

57
Vrancken over 'waarschuwing':

D-Day voor KRC Genk. De Limburgers mogen na twee thuismatchen waarin ze 2 op 6 boekten in de Conference League absoluut niet verliezen in Boedapest. Trainer Wouter Vrancken blikte via de clubkanalen vooruit op het treffen met de Hongaarse topclub Ferençvaros.

De vierde match kan dus cruciaal zijn voor Genk. “Cruciaal? Goh, iedere winst is cruciaal. Als je een zege boekt in een groep met vier ploegen, dan doe je altijd een goede zaak. Met een punt houden we ook nog veel open. We gaan zoals altijd voor de drie punten."

KRC Genk moet punten pakken

Volgens de fans is dit een ‘Europa League-waardige groep’. “We zitten in een heel sterke groep, zeker als je naar andere groepen kijkt. Daar zitten soms twee tot drie mindere teams in. Nu hebben we drie heel goede ploegen in de groep”, aldus Vrancken.

“Fiorentina en Ferençvaros zijn ploegen die zich al Europees hebben getoond. Wij gaan met hen de strijd aan. Het is duidelijk dat de verschillen heel klein en hopelijk kunnen we hier goed presteren en een resultaat meepakken naar Genk. Met 1.000 aanwezige fans van ons is het mooi dat we veel steun krijgen.”

Op de UEFA-ranking staat Ferençvaros 54ste, Fiorentina 65ste, KRC Genk 110de en Cukaricki 163ste. De marktwaardes van de ploegen zorgen voor een andere rangschikking met Fiorentina (255,15 miljoen euro), KRC Genk (128,5 miljoen euro), Ferençvaros (48,20 miljoen euro) en Cukaricki (21,05 miljoen euro).

‘Hel van Boedapest’

De Hongaren beloofden Genk een heksenketel. Er zullen 22.000 fans aanwezig zijn, maar Racing Genk is dat wel gewend van de Belgische topmatchen. Daarvan zullen ze dus wellicht niet echt onder de indruk zijn.

“In Turkije zeiden ze bij Adana ook dat het een hel zou zijn. Spelers willen altijd in een vol stadion spelen. Dat werkt ook motiverend voor de tegenpartij. Wij moeten vooral tonen dat wij op het veld ons best doen. In Genk gingen ze veel duels aan, waardoor we het soms moeilijk hadden om kansen bij elkaar te spelen. Misschien gaan ze nu iets lager spelen, waardoor er wat meer ruimte kan komen voor ons. Maar wij moeten ons spel spelen.”

Gaat Genk winnen in Hongarije?

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

38
38
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

32
32
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

39
39
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

404
404
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

88
88
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

56
56
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

25
25
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

290
290
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

336
336
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

200
200
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

294
294
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

268
268
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

317
317
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

108
108
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

126
126
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

301
301
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

195
195
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

59
59
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1179
1179
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

97
97

Meer sportnieuws