Bakayoko laat monden openvallen tegen RC Lens

door
Bakayoko laat monden openvallen tegen RC Lens

Aanstaande vrijdag maakt bondscoach Domenico Tedesco opnieuw zijn selectie voor de eerstvolgende interlands van de Rode Duivels bekend. En hij kan alvast rekenen op enkele spelers in vorm. Johan Bakayoko maakte woensdag bijvoorbeeld indruk in de Champions League.

De Duivels willen zich tijdens de komende interland-break verzekeren van groepswinst in hun EK-kwalificatiepoule. Daarvoor moeten ze de drie punten thuis zien te houden tegen Azerbeidzjan. Daarnaast staat ook een interessante oefenwedstrijd tegen het stugge Servië op het programma.

Tedesco zal dan wel enkele spelers moeten missen. Naast de langdurig geblesseerden Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois, staan er ook vraagtekens achter onder meer Jan Vertonghen en Charles De Ketelaere. Daar tegenover zitten ook verschillende spelers in bloedvorm.

Smaakmaker bij PSV

Romelu Lukaku blijft bijvoorbeeld scoren namens AS Roma, terwijl Jérémy Doku aan het uitgroeien is tot absolute smaakmaker bij Manchester City. En ook Bakayoko kan met het nodige vertrouwen afzakken richting de nationale ploeg.

De pijlsnelle flankaanvaller maakte onder Tedesco zijn eerste optredens bij de Duivels en liet daarin heel wat veelbelovende flitsen zien. Ondertussen maakt hij ook indruk bij zijn club PSV. Ondanks de zware concurrentie op zijn positie, groeide Bakayoko inmiddels uit tot een vaste sterkhouder in het elftal van coach Peter Bosz.

Geweldige assist

En woensdag bedankte hij nogmaals voor het vertrouwen bij de ongeslagen leider uit de Eredivisie. In het Champions League-duel tegen RC Lens startte Bakayoko opnieuw in de basis. Na amper 12 minuten drukte de aanvaller al zijn stempel met een heerlijke assist op Luuk de Jong. Voor de Belg was het alweer zijn negende assist van het seizoen.

Bakayoko heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

15
15
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

72
72
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

151
151
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

59
59
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

176
176
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

26
26
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

218
218
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

169
169
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

396
396
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

83
83
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

615
615
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1082
1082
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

363
363
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

306
306
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

313
313
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

470
470
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

488
488
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

222
222
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

404
404
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

100
100
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

230
230
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

994
994
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

232
232
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49

Meer sportnieuws