Bakayoko laat monden openvallen tegen RC Lens

door stemmen
Bakayoko laat monden openvallen tegen RC Lens

Aanstaande vrijdag maakt bondscoach Domenico Tedesco opnieuw zijn selectie voor de eerstvolgende interlands van de Rode Duivels bekend. En hij kan alvast rekenen op enkele spelers in vorm. Johan Bakayoko maakte woensdag bijvoorbeeld indruk in de Champions League.

De Duivels willen zich tijdens de komende interland-break verzekeren van groepswinst in hun EK-kwalificatiepoule. Daarvoor moeten ze de drie punten thuis zien te houden tegen Azerbeidzjan. Daarnaast staat ook een interessante oefenwedstrijd tegen het stugge Servië op het programma.

Tedesco zal dan wel enkele spelers moeten missen. Naast de langdurig geblesseerden Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois, staan er ook vraagtekens achter onder meer Jan Vertonghen en Charles De Ketelaere. Daar tegenover zitten ook verschillende spelers in bloedvorm.

LEES OOK: Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Smaakmaker bij PSV

Romelu Lukaku blijft bijvoorbeeld scoren namens AS Roma, terwijl Jérémy Doku aan het uitgroeien is tot absolute smaakmaker bij Manchester City. En ook Bakayoko kan met het nodige vertrouwen afzakken richting de nationale ploeg.

De pijlsnelle flankaanvaller maakte onder Tedesco zijn eerste optredens bij de Duivels en liet daarin heel wat veelbelovende flitsen zien. Ondertussen maakt hij ook indruk bij zijn club PSV. Ondanks de zware concurrentie op zijn positie, groeide Bakayoko inmiddels uit tot een vaste sterkhouder in het elftal van coach Peter Bosz.

Geweldige assist

En woensdag bedankte hij nogmaals voor het vertrouwen bij de ongeslagen leider uit de Eredivisie. In het Champions League-duel tegen RC Lens startte Bakayoko opnieuw in de basis. Na amper 12 minuten drukte de aanvaller al zijn stempel met een heerlijke assist op Luuk de Jong. Voor de Belg was het alweer zijn negende assist van het seizoen.

Bakayoko heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

25
25
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

60
60
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

90
90
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

76
76
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

166
166
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

185
185
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

142
142
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

127
127
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

479
479
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

702
702
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

409
409
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

213
213
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

124
124
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

81
81
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

418
418
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

304
304
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

432
432
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

441
441
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

48
48

Meer sportnieuws