Bakayoko laat monden openvallen tegen RC Lens

door
Bakayoko laat monden openvallen tegen RC Lens

Aanstaande vrijdag maakt bondscoach Domenico Tedesco opnieuw zijn selectie voor de eerstvolgende interlands van de Rode Duivels bekend. En hij kan alvast rekenen op enkele spelers in vorm. Johan Bakayoko maakte woensdag bijvoorbeeld indruk in de Champions League.

De Duivels willen zich tijdens de komende interland-break verzekeren van groepswinst in hun EK-kwalificatiepoule. Daarvoor moeten ze de drie punten thuis zien te houden tegen Azerbeidzjan. Daarnaast staat ook een interessante oefenwedstrijd tegen het stugge Servië op het programma.

Tedesco zal dan wel enkele spelers moeten missen. Naast de langdurig geblesseerden Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois, staan er ook vraagtekens achter onder meer Jan Vertonghen en Charles De Ketelaere. Daar tegenover zitten ook verschillende spelers in bloedvorm.

LEES OOK: Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Smaakmaker bij PSV

Romelu Lukaku blijft bijvoorbeeld scoren namens AS Roma, terwijl Jérémy Doku aan het uitgroeien is tot absolute smaakmaker bij Manchester City. En ook Bakayoko kan met het nodige vertrouwen afzakken richting de nationale ploeg.

De pijlsnelle flankaanvaller maakte onder Tedesco zijn eerste optredens bij de Duivels en liet daarin heel wat veelbelovende flitsen zien. Ondertussen maakt hij ook indruk bij zijn club PSV. Ondanks de zware concurrentie op zijn positie, groeide Bakayoko inmiddels uit tot een vaste sterkhouder in het elftal van coach Peter Bosz.

Geweldige assist

En woensdag bedankte hij nogmaals voor het vertrouwen bij de ongeslagen leider uit de Eredivisie. In het Champions League-duel tegen RC Lens startte Bakayoko opnieuw in de basis. Na amper 12 minuten drukte de aanvaller al zijn stempel met een heerlijke assist op Luuk de Jong. Voor de Belg was het alweer zijn negende assist van het seizoen.

Bakayoko heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

31
31
Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

23
23
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

264
264
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

288
288
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

250
250
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

105
105
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

35
35
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

121
121
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

56
56
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

66
66
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

168
168
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

596
596
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

93
93
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

173
173
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

225
225
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

231
231
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

122
122
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

113
113
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

80
80
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

38
38
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

175
175
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

321
321
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

139
139
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

436
436

Meer sportnieuws