Bakayoko laat monden openvallen tegen RC Lens

door
Bakayoko laat monden openvallen tegen RC Lens

Aanstaande vrijdag maakt bondscoach Domenico Tedesco opnieuw zijn selectie voor de eerstvolgende interlands van de Rode Duivels bekend. En hij kan alvast rekenen op enkele spelers in vorm. Johan Bakayoko maakte woensdag bijvoorbeeld indruk in de Champions League.

De Duivels willen zich tijdens de komende interland-break verzekeren van groepswinst in hun EK-kwalificatiepoule. Daarvoor moeten ze de drie punten thuis zien te houden tegen Azerbeidzjan. Daarnaast staat ook een interessante oefenwedstrijd tegen het stugge Servië op het programma.

Tedesco zal dan wel enkele spelers moeten missen. Naast de langdurig geblesseerden Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois, staan er ook vraagtekens achter onder meer Jan Vertonghen en Charles De Ketelaere. Daar tegenover zitten ook verschillende spelers in bloedvorm.

Smaakmaker bij PSV

Romelu Lukaku blijft bijvoorbeeld scoren namens AS Roma, terwijl Jérémy Doku aan het uitgroeien is tot absolute smaakmaker bij Manchester City. En ook Bakayoko kan met het nodige vertrouwen afzakken richting de nationale ploeg.

De pijlsnelle flankaanvaller maakte onder Tedesco zijn eerste optredens bij de Duivels en liet daarin heel wat veelbelovende flitsen zien. Ondertussen maakt hij ook indruk bij zijn club PSV. Ondanks de zware concurrentie op zijn positie, groeide Bakayoko inmiddels uit tot een vaste sterkhouder in het elftal van coach Peter Bosz.

Geweldige assist

En woensdag bedankte hij nogmaals voor het vertrouwen bij de ongeslagen leider uit de Eredivisie. In het Champions League-duel tegen RC Lens startte Bakayoko opnieuw in de basis. Na amper 12 minuten drukte de aanvaller al zijn stempel met een heerlijke assist op Luuk de Jong. Voor de Belg was het alweer zijn negende assist van het seizoen.

Bakayoko heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

89
89
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

3
3
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

8
8
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

76
76
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

43
43
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

70
70
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

146
146
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

34
34
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

173
173
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

287
287
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

708
708
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

134
134
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

42
42
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

376
376
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

101
101
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

565
565
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

600
600
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

429
429
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

63
63
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1092
1092
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

319
319
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

453
453
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

87
87
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1304
1304
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118

Meer sportnieuws