'Standard krijgt grote opsteker uit ziekenboeg'

door
'Standard krijgt grote opsteker uit ziekenboeg'

Standard zag de laatste wedstrijden zijn opmars gestuit worden. Het ging eerst verliezen in Gent en vorig weekend gaf het op pijnlijke wijze nog de drie punten weg tegen KV Mechelen. Het kwakkelende Malinwa maakte op Sclessin in de 89ste minuut nog gelijk. Daardoor lieten de Rouches de kans liggen om de top zes binnen te sluipen.

Zaterdag kunnen ze echter hun ambities weer kracht bij zetten, want dan trekken ze naar de Bosuil voor een clash met landskampioen Antwerp. Dat kreeg dinsdagavond in de Champions League tegen FC Porto een nieuwe tik, maar zal ongetwijfeld gemotiveerd zijn om dat recht te zetten.

LEES OOK: Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Fossey hoogst onzeker voor Antwerp

Het is wel nog de vraag of Standard dan zal kunnen rekenen op Marlon Fossey. De Amerikaanse rechtsachter moest vorig weekend al na elf minuten naar de kant, nadat hij zeer vroeg in de wedstrijd zich bezeerd had bij een botsing met Vanheusden.

Sudpresse en La Dernière Heure melden dat Fossey hoogst onzeker is voor de clash met Antwerp. Hij trainde nog steeds niet mee omdat de knieblessure die hij opliep hem nog te veel parten speelt. Maar bij Standard zullen ze al blij zijn dat zijn aantreden nog niet uitgesloten is.

Grote opluchting voor Standard

De knie van Fossey was aanvankelijk immers helemaal gezwollen en gevuld met vocht, waardoor er voor een ernstige blessure gevreesd werd. Zelfs een gescheurde kruisband werd niet uitgesloten. Onderzoeken brachten echter geen grote schade aan het licht en ten laatste na de interlandbreak wordt Fossey terug verwacht.

Enkel tegen Antwerp zal Carl Hoefkens dus misschien nog moeten puzzelen op zijn rechterflank. Gilles Dewaele is de meest logische vervanger voor Fossey en mocht ook tegen KVM al invallen.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard
156

Zal hij gemist worden als hij niet fit raakt?

Meest recent

‘Italië wil stunten met nieuwe bondscoach’

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

7
7
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

42
42
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

162
162
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

54
54
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

197
197
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

215
215
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

257
257
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

177
177
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

452
452
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

528
528
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

229
229
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

82
82
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

81
81
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

120
120
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

364
364
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

57
57
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

485
485
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

277
277
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

402
402
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

38
38
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

88
88
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

156
156

Meer sportnieuws