'Standard krijgt grote opsteker uit ziekenboeg'

295 stemmen
'Standard krijgt grote opsteker uit ziekenboeg'

Standard zag de laatste wedstrijden zijn opmars gestuit worden. Het ging eerst verliezen in Gent en vorig weekend gaf het op pijnlijke wijze nog de drie punten weg tegen KV Mechelen. Het kwakkelende Malinwa maakte op Sclessin in de 89ste minuut nog gelijk. Daardoor lieten de Rouches de kans liggen om de top zes binnen te sluipen.

Zaterdag kunnen ze echter hun ambities weer kracht bij zetten, want dan trekken ze naar de Bosuil voor een clash met landskampioen Antwerp. Dat kreeg dinsdagavond in de Champions League tegen FC Porto een nieuwe tik, maar zal ongetwijfeld gemotiveerd zijn om dat recht te zetten.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Fossey hoogst onzeker voor Antwerp

Het is wel nog de vraag of Standard dan zal kunnen rekenen op Marlon Fossey. De Amerikaanse rechtsachter moest vorig weekend al na elf minuten naar de kant, nadat hij zeer vroeg in de wedstrijd zich bezeerd had bij een botsing met Vanheusden.

Sudpresse en La Dernière Heure melden dat Fossey hoogst onzeker is voor de clash met Antwerp. Hij trainde nog steeds niet mee omdat de knieblessure die hij opliep hem nog te veel parten speelt. Maar bij Standard zullen ze al blij zijn dat zijn aantreden nog niet uitgesloten is.

Grote opluchting voor Standard

De knie van Fossey was aanvankelijk immers helemaal gezwollen en gevuld met vocht, waardoor er voor een ernstige blessure gevreesd werd. Zelfs een gescheurde kruisband werd niet uitgesloten. Onderzoeken brachten echter geen grote schade aan het licht en ten laatste na de interlandbreak wordt Fossey terug verwacht.

Enkel tegen Antwerp zal Carl Hoefkens dus misschien nog moeten puzzelen op zijn rechterflank. Gilles Dewaele is de meest logische vervanger voor Fossey en mocht ook tegen KVM al invallen.

Zal hij gemist worden als hij niet fit raakt?

Meest recent

'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

5
5
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

10
10
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

46
46
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

26
26
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

142
142
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

49
49
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

34
34
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

88
88
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

644
644
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

413
413
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

366
366
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

305
305
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

208
208
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

779
779
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

548
548
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

281
281
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

264
264
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

105
105
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

256
256

Meer sportnieuws