'Standard krijgt grote opsteker uit ziekenboeg'

door
'Standard krijgt grote opsteker uit ziekenboeg'

Standard zag de laatste wedstrijden zijn opmars gestuit worden. Het ging eerst verliezen in Gent en vorig weekend gaf het op pijnlijke wijze nog de drie punten weg tegen KV Mechelen. Het kwakkelende Malinwa maakte op Sclessin in de 89ste minuut nog gelijk. Daardoor lieten de Rouches de kans liggen om de top zes binnen te sluipen.

Zaterdag kunnen ze echter hun ambities weer kracht bij zetten, want dan trekken ze naar de Bosuil voor een clash met landskampioen Antwerp. Dat kreeg dinsdagavond in de Champions League tegen FC Porto een nieuwe tik, maar zal ongetwijfeld gemotiveerd zijn om dat recht te zetten.

LEES OOK: Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Fossey hoogst onzeker voor Antwerp

Het is wel nog de vraag of Standard dan zal kunnen rekenen op Marlon Fossey. De Amerikaanse rechtsachter moest vorig weekend al na elf minuten naar de kant, nadat hij zeer vroeg in de wedstrijd zich bezeerd had bij een botsing met Vanheusden.

Sudpresse en La Dernière Heure melden dat Fossey hoogst onzeker is voor de clash met Antwerp. Hij trainde nog steeds niet mee omdat de knieblessure die hij opliep hem nog te veel parten speelt. Maar bij Standard zullen ze al blij zijn dat zijn aantreden nog niet uitgesloten is.

Grote opluchting voor Standard

De knie van Fossey was aanvankelijk immers helemaal gezwollen en gevuld met vocht, waardoor er voor een ernstige blessure gevreesd werd. Zelfs een gescheurde kruisband werd niet uitgesloten. Onderzoeken brachten echter geen grote schade aan het licht en ten laatste na de interlandbreak wordt Fossey terug verwacht.

Enkel tegen Antwerp zal Carl Hoefkens dus misschien nog moeten puzzelen op zijn rechterflank. Gilles Dewaele is de meest logische vervanger voor Fossey en mocht ook tegen KVM al invallen.

Zal hij gemist worden als hij niet fit raakt?

Meest recent

De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

21
21
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

6
6
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

71
71
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

405
405
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

102
102
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

239
239
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

47
47
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

401
401
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

113
113
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

50
50
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

353
353
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

107
107
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

240
240
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

276
276
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

750
750
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

94
94
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

201
201
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

485
485
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

60
60
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

311
311
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

328
328
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

134
134
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

669
669
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

55
55
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

109
109

Meer sportnieuws