'Standard krijgt grote opsteker uit ziekenboeg'

door
'Standard krijgt grote opsteker uit ziekenboeg'

Standard zag de laatste wedstrijden zijn opmars gestuit worden. Het ging eerst verliezen in Gent en vorig weekend gaf het op pijnlijke wijze nog de drie punten weg tegen KV Mechelen. Het kwakkelende Malinwa maakte op Sclessin in de 89ste minuut nog gelijk. Daardoor lieten de Rouches de kans liggen om de top zes binnen te sluipen.

Zaterdag kunnen ze echter hun ambities weer kracht bij zetten, want dan trekken ze naar de Bosuil voor een clash met landskampioen Antwerp. Dat kreeg dinsdagavond in de Champions League tegen FC Porto een nieuwe tik, maar zal ongetwijfeld gemotiveerd zijn om dat recht te zetten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

Fossey hoogst onzeker voor Antwerp

Het is wel nog de vraag of Standard dan zal kunnen rekenen op Marlon Fossey. De Amerikaanse rechtsachter moest vorig weekend al na elf minuten naar de kant, nadat hij zeer vroeg in de wedstrijd zich bezeerd had bij een botsing met Vanheusden.

Sudpresse en La Dernière Heure melden dat Fossey hoogst onzeker is voor de clash met Antwerp. Hij trainde nog steeds niet mee omdat de knieblessure die hij opliep hem nog te veel parten speelt. Maar bij Standard zullen ze al blij zijn dat zijn aantreden nog niet uitgesloten is.

Grote opluchting voor Standard

De knie van Fossey was aanvankelijk immers helemaal gezwollen en gevuld met vocht, waardoor er voor een ernstige blessure gevreesd werd. Zelfs een gescheurde kruisband werd niet uitgesloten. Onderzoeken brachten echter geen grote schade aan het licht en ten laatste na de interlandbreak wordt Fossey terug verwacht.

Enkel tegen Antwerp zal Carl Hoefkens dus misschien nog moeten puzzelen op zijn rechterflank. Gilles Dewaele is de meest logische vervanger voor Fossey en mocht ook tegen KVM al invallen.

Zal hij gemist worden als hij niet fit raakt?

Meest recent

Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

27
27
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

27
27
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

152
152
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

17
17
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

67
67
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

110
110
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

118
118
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

63
63
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

61
61
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

99
99
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

124
124
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

308
308
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

52
52
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

335
335
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1086
1086
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

76
76
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

163
163
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

239
239
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

673
673
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

708
708
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

429
429
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

584
584
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

180
180
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

589
589

Meer sportnieuws