Frutos glashelder: "Hij is dé beste transfer in de JPL"

door
Frutos glashelder:

Traditiegetrouw zag de Jupiler Pro League tijdens de voorbije zomermercato weer enkele smaakmakers vertrekken. Daar tegenover werden wel verschillende nieuwe publiekstrekkers aangetrokken. Met name RSC Anderlecht haalde enkele mooie namen in huis.

De recordkampioen heeft enkele moeizame jaren achter de rug. Vorig seizoen werd echter een zoveelste dieptepunt bereikt met een bedroevende elfde plaats in de eindstand van de reguliere competitie. Bijgevolg besloot sportieve baas Jesper Fredberg om tijdens de voorbije transferperiode alle zeilen bij te zetten.

Zo haalde de Deen onder meer zijn landgenoten Kasper Schmeichel, Kasper Dolberg en Thomas Delaney in huis. Drie internationals met een pak ervaring op het Europese niveau. Bij grote rivaal Club Brugge werd dan weer Mats Rits weggeplukt. En vlak voor het verstrijken van de transferdeadline volgde nog een stunt. 

LEES OOK: Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

Thorgan Hazard maakt indruk

RSCA pakte immers uit met de komst van Thorgan Hazard. De voormalige Gouden Schoen werd weggeplukt bij Borussia Dortmund, waar hij op een zijspoor zat. Die zet lijkt een voltreffer te worden. Na een korte inloopperiode, is Hazard meer en meer aan het uitgroeien tot de absolute smaakmaker bij Paars-Wit.

Zijn statistieken moeten weliswaar nog beter, toch is de impact van de aanvaller nu al behoorlijk groot. Analist Nicolas Frutos is dan ook erg enthousiast. "Hij is een speler die de club vertegenwoordigt en heeft alles om er te slagen. Ik hou ervan om hem te zien spelen. Hij is de beste zomertransfer van de hele competitie", klonk het bij La Tribune.

Titelfavoriet

De komst van Hazard en de andere aanwinsten zorgden er inmiddels voor dat Anderlecht momenteel tweede staat en nog maar twee keer verloor dit seizoen. De Waalse analisten zien in het vernieuwde Paars-Wit dan ook één van de titelfavorieten. "Ze durven het niet zeggen, maar ze moeten voor de titel spelen", aldus Nordin Jbari. "Anderlecht kan zich niet meer verstoppen", besluit Cécile De Gernier.

Thorgan Hazard is de beste transfer in de JPL ...

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

124
124
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

46
46
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

21
21
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

29
29
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

273
273
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

45
45
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

387
387
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

188
188
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

350
350
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

325
325
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

324
324
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1245
1245
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

418
418
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

705
705
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

317
317
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

405
405
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1003
1003
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

464
464
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

482
482
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

94
94
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

356
356
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

144
144
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

129
129
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws