Frutos glashelder: "Hij is dé beste transfer in de JPL"

855
Frutos glashelder:

Traditiegetrouw zag de Jupiler Pro League tijdens de voorbije zomermercato weer enkele smaakmakers vertrekken. Daar tegenover werden wel verschillende nieuwe publiekstrekkers aangetrokken. Met name RSC Anderlecht haalde enkele mooie namen in huis.

De recordkampioen heeft enkele moeizame jaren achter de rug. Vorig seizoen werd echter een zoveelste dieptepunt bereikt met een bedroevende elfde plaats in de eindstand van de reguliere competitie. Bijgevolg besloot sportieve baas Jesper Fredberg om tijdens de voorbije transferperiode alle zeilen bij te zetten.

Zo haalde de Deen onder meer zijn landgenoten Kasper Schmeichel, Kasper Dolberg en Thomas Delaney in huis. Drie internationals met een pak ervaring op het Europese niveau. Bij grote rivaal Club Brugge werd dan weer Mats Rits weggeplukt. En vlak voor het verstrijken van de transferdeadline volgde nog een stunt. 

LEES OOK: Zoals Mourinho ooit aanhaalde: Anderlecht likt zijn wonden

Thorgan Hazard maakt indruk

RSCA pakte immers uit met de komst van Thorgan Hazard. De voormalige Gouden Schoen werd weggeplukt bij Borussia Dortmund, waar hij op een zijspoor zat. Die zet lijkt een voltreffer te worden. Na een korte inloopperiode, is Hazard meer en meer aan het uitgroeien tot de absolute smaakmaker bij Paars-Wit.

Zijn statistieken moeten weliswaar nog beter, toch is de impact van de aanvaller nu al behoorlijk groot. Analist Nicolas Frutos is dan ook erg enthousiast. "Hij is een speler die de club vertegenwoordigt en heeft alles om er te slagen. Ik hou ervan om hem te zien spelen. Hij is de beste zomertransfer van de hele competitie", klonk het bij La Tribune.

Titelfavoriet

De komst van Hazard en de andere aanwinsten zorgden er inmiddels voor dat Anderlecht momenteel tweede staat en nog maar twee keer verloor dit seizoen. De Waalse analisten zien in het vernieuwde Paars-Wit dan ook één van de titelfavorieten. "Ze durven het niet zeggen, maar ze moeten voor de titel spelen", aldus Nordin Jbari. "Anderlecht kan zich niet meer verstoppen", besluit Cécile De Gernier.

Thorgan Hazard is de beste transfer in de JPL ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

33
33
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

33
33
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

43
43
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

217
217
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws