Albert ziet Hoefkens cruciale fout maken bij Standard

door
Albert ziet Hoefkens cruciale fout maken bij Standard

Standard raakte het afgelopen weekend niet voorbij KV Mechelen. Het werd 1-1 op Sclessin na een late tegentreffer van Rob Schoofs. De opmars van de Rouches stokt zo wat.

Standard had zich fraai herpakt in de JPL na een povere start. Overwinningen tegen Club Brugge en RSC Anderlecht hadden de Luikse burger moed gegeven en brachten de Rouches opnieuw onder de mensen in het klassement.

Een nederlaag tegen AA Gent en een puntendeling tegen KVM later wordt de opmars van Carl Hoefkens en co wat gestuit. Onder de taalgrens kwam Standard uiteraard gretig aan bod in het voetbalprogramma La Tribune. Philippe Albert ziet een groot probleem in de Vurige Stede.

LEES OOK: Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Standard heeft een fragiele defensie

Zo ziet Albert dat Standard problemen heeft in de verdediging. "Defensief is het vrij fragiel, wat verrassend is met Bokadi, Vanheusden en Laifis, er is enorm veel ervaring en kwaliteit", vertelde Albert. "Die twee punten verliezen kan je duur komen te staan. Hoefkens wil een dominante voetbalstijl spelen, maar soms moet je de boel dichtgooien om de drie punten te pakken", ziet hij de coach van Standard een fout maken.

Bodart is de beste speler van Standard

Daarachter kan Standard wel rekenen op een ijzersterke Arnaud Bodart, die aan een uitstekend seizoen bezig is. "Als je doelman meerdere wedstrijden je beste speler is geweest, zegt dat wel iets", merkte La Louvière-coach Nicolas Frutos op.

Komend weekend krijgt Standard de kans om opnieuw aan te knopen met de zege. De opdracht is wel niet van de poes, want Hoefkens en co trekken naar de Bosuil om Antwerp partij te geven. Houden de Rouches het daar wel goed gesloten achterin?

Is de kritiek van Albert terecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

43
43
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

198
198
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

2
2
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

4
4
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

97
97
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

86
86
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

76
76
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

36
36
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

146
146
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

30
30
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

116
116
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

498
498
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

279
279
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

276
276
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

245
245
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

47
47
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

244
244
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

74
74
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

444
444
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

273
273
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

106
106
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

97
97
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

424
424
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166

Meer sportnieuws