Albert ziet Hoefkens cruciale fout maken bij Standard

door
Albert ziet Hoefkens cruciale fout maken bij Standard

Standard raakte het afgelopen weekend niet voorbij KV Mechelen. Het werd 1-1 op Sclessin na een late tegentreffer van Rob Schoofs. De opmars van de Rouches stokt zo wat.

Standard had zich fraai herpakt in de JPL na een povere start. Overwinningen tegen Club Brugge en RSC Anderlecht hadden de Luikse burger moed gegeven en brachten de Rouches opnieuw onder de mensen in het klassement.

Een nederlaag tegen AA Gent en een puntendeling tegen KVM later wordt de opmars van Carl Hoefkens en co wat gestuit. Onder de taalgrens kwam Standard uiteraard gretig aan bod in het voetbalprogramma La Tribune. Philippe Albert ziet een groot probleem in de Vurige Stede.

LEES OOK: Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

Standard heeft een fragiele defensie

Zo ziet Albert dat Standard problemen heeft in de verdediging. "Defensief is het vrij fragiel, wat verrassend is met Bokadi, Vanheusden en Laifis, er is enorm veel ervaring en kwaliteit", vertelde Albert. "Die twee punten verliezen kan je duur komen te staan. Hoefkens wil een dominante voetbalstijl spelen, maar soms moet je de boel dichtgooien om de drie punten te pakken", ziet hij de coach van Standard een fout maken.

Bodart is de beste speler van Standard

Daarachter kan Standard wel rekenen op een ijzersterke Arnaud Bodart, die aan een uitstekend seizoen bezig is. "Als je doelman meerdere wedstrijden je beste speler is geweest, zegt dat wel iets", merkte La Louvière-coach Nicolas Frutos op.

Komend weekend krijgt Standard de kans om opnieuw aan te knopen met de zege. De opdracht is wel niet van de poes, want Hoefkens en co trekken naar de Bosuil om Antwerp partij te geven. Houden de Rouches het daar wel goed gesloten achterin?

Is de kritiek van Albert terecht?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

18
18
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

97
97
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

254
254
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

244
244
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

61
61
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

50
50
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

55
55
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

170
170
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

210
210
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

106
106
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

317
317
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

478
478
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

68
68
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

271
271
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

106
106
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

101
101
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1208
1208
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

420
420
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

364
364
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

163
163
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

126
126
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

586
586
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

173
173
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

207
207
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

590
590

Meer sportnieuws