Albert ziet Hoefkens cruciale fout maken bij Standard

door
Albert ziet Hoefkens cruciale fout maken bij Standard

Standard raakte het afgelopen weekend niet voorbij KV Mechelen. Het werd 1-1 op Sclessin na een late tegentreffer van Rob Schoofs. De opmars van de Rouches stokt zo wat.

Standard had zich fraai herpakt in de JPL na een povere start. Overwinningen tegen Club Brugge en RSC Anderlecht hadden de Luikse burger moed gegeven en brachten de Rouches opnieuw onder de mensen in het klassement.

Een nederlaag tegen AA Gent en een puntendeling tegen KVM later wordt de opmars van Carl Hoefkens en co wat gestuit. Onder de taalgrens kwam Standard uiteraard gretig aan bod in het voetbalprogramma La Tribune. Philippe Albert ziet een groot probleem in de Vurige Stede.

LEES OOK: Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

Standard heeft een fragiele defensie

Zo ziet Albert dat Standard problemen heeft in de verdediging. "Defensief is het vrij fragiel, wat verrassend is met Bokadi, Vanheusden en Laifis, er is enorm veel ervaring en kwaliteit", vertelde Albert. "Die twee punten verliezen kan je duur komen te staan. Hoefkens wil een dominante voetbalstijl spelen, maar soms moet je de boel dichtgooien om de drie punten te pakken", ziet hij de coach van Standard een fout maken.

Bodart is de beste speler van Standard

Daarachter kan Standard wel rekenen op een ijzersterke Arnaud Bodart, die aan een uitstekend seizoen bezig is. "Als je doelman meerdere wedstrijden je beste speler is geweest, zegt dat wel iets", merkte La Louvière-coach Nicolas Frutos op.

Komend weekend krijgt Standard de kans om opnieuw aan te knopen met de zege. De opdracht is wel niet van de poes, want Hoefkens en co trekken naar de Bosuil om Antwerp partij te geven. Houden de Rouches het daar wel goed gesloten achterin?

Is de kritiek van Albert terecht?

Meest recent

Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

10
10
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

28
28
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

273
273
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

104
104
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

90
90
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

256
256
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

489
489
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

37
37
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

60
60
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

52
52
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

480
480
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

225
225
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

146
146
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

491
491
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

289
289
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

117
117
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

186
186
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

217
217
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

268
268
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

328
328
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

772
772
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

209
209
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

161
161

Meer sportnieuws